Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Fan Art

+2
hayleykriss
Allstar01
6 posters
YazarMesaj
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 7:59 pm

Kristen Fan Art Aylin1-1024x723
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 8:01 pm

ehh kris'ime pek benzememiş ama güzel çizmiş Wink
Swan~~
İnsan
Swan~~

Vampir Gücü : 197
Rep Puanı : 0

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 8:01 pm

gözleri süper olmuş<3
simgedward
İnsan
simgedward

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 1:19 am

Çok benizyo onun kadar çirkin
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 1:33 am

simgedward demiş ki:
Çok benizyo onun kadar çirkin

dilin (veya elin mi demeliyim hihi ) sürçmüş olmalı ''hiç benzemiyo kris çok çok daha güzel'' olmalıydı...düzelti için kendime teşekkürler hihi
simgedward
İnsan
simgedward

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 1:16 pm

Gayet doğru kullandım Kris normalde mide bulandırıcı burada da çirkin çizmeyi başarmışlar o yüzden süper çizmişler...
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 4:29 pm

arkadaşım sen ayrılmamışmıydın yine niye geldinde huzur bozdun anlamıyorum?
bişey söyledin sözünün arkasında dursaydın baride dönmeseydin
Swan~~
İnsan
Swan~~

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 4:36 pm

arkadaşım ne kadar iğrenç bi insansın sen yaa geldin yine huzurumuzu bozdun sen gelene kadar kavga falan yoktu hiç bişey yoktu krise iğrenç diyceğine kendine bak iğrencin hatta malın önde gidesin .başka kris anti krisçilerde var ama saygılı oduklarından veya şöyle diyim insan olduklarından yorum yapmıyolar veya yaosınlar bile senin gibi iğrençlikler yapmıyolar..
yine geldin huzurumuzu bozdun nerden geldiysen geri git yada insan ol herkes tarafında sevil !
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 10:57 pm

bunun gibiler için deymez diyosun ama ağızlarını kapamalarını öğretmeden de olmuyo...bize yakışmaz

neyse bak arkadaşım düzgünce konuşuyorum küfür falan etmicem forum kuralları var ve bu forumda buluncaksan sen de bu kurallara uymak zorundasın forum kurallarını geçtim insanlık kuralları diye bişey var (tabi bilmem sen bilir misin ama???) insanlık kurallarına göre hakaret etmesen daha makbule geçer diğer siteler gibi kimsenin fikrine karışmamaya çalışıyoruz,KİMSEYE HAKARET DOLU SÖZLER SÖYLEMİYORUZ ve sen gelmeden önce de bunu başarmıştık he illa bi kıllık yapıp huzur bozcam diyosan devam et ama karşılığını da görürsün oke???

ayrıca cidden sen gitmemişmiydin??? scratch
simgedward
İnsan
simgedward

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 11:50 pm

Swan~~ demiş ki:
arkadaşım ne kadar iğrenç bi insansın sen yaa geldin yine huzurumuzu bozdun sen gelene kadar kavga falan yoktu hiç bişey yoktu krise iğrenç diyceğine kendine bak iğrencin hatta malın önde gidesin .başka kris anti krisçilerde var ama saygılı oduklarından veya şöyle diyim insan olduklarından yorum yapmıyolar veya yaosınlar bile senin gibi iğrençlikler yapmıyolar..
yine geldin huzurumuzu bozdun nerden geldiysen geri git yada insan ol herkes tarafında sevil !

Lütfen düzgün konuş sana böyle şeyler söylemem ben.Çıkma olayına gelince annem çıkmamı istedi bunun için bunu yazmak zorunda kaldım.Annem bi yere gidince giriyorum ancak.Ayrıca kendini savunacak lafın olmadığında yasakkelime* diyosun ben senin gibi şeyler söylemem canım.Sewiyemi mi düşüreim senin için
simgedward
İnsan
simgedward

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 11:52 pm

Flood için özür dilerim.
İstediin kadar cevap yaz cevap yazmıycam seviyemi düşürmüyücem.Yorumumu yazar çıkarım ben.
Swan~~
İnsan
Swan~~

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 11:54 pm

bundan sonra diyceklerimi sana demiycem zaten mnerak etmee senin iflah olmıycağın bi geçrek zaten
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 1:13 am

simge misin nesin sen konu açtın ben gidiyorum diye temelli gitmiceksen niye siteden ayrılıyorum diye konu açtın çok saçma
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeÇarş. Ekim 21, 2009 5:37 am

Heyyyy!!! ya bayanlar yeter ama yaa noluyoruz yaa sakin lalım lütfen saçmalamayıda bırakın eğlenmek için burdayız kavga için değil lütfen anlamsız tartışmanıza bi son verin !!!
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeÇarş. Ekim 21, 2009 8:34 pm

valla hil'im anlamsız bi tartışma değil bizimki gayet anlamlı forum kurallarına uymayan o...haliyle bizim ona bazı şeyleri anlatmamız gerekiyodu bunun için çok çok anlamlı bi tartışma oldu bence
simgedward
İnsan
simgedward

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 12:07 am

benim yorumumuma cevap yazma saplantısı sizde bebem benim yorumum beni ilgilendirir her şeye yorum yazmazsanız sorun olmaz siz yapın Kris' le ilgili yorumlarınızı bende kendi yorumlarımı yapıcam sorunu hallettik mi ok mu???
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 6:06 am

kardeşim seninki normal bi yorum olsaydı böyle bi tartışmaya da gerek olmicaktı sen hakaret dolu bi mesaj yolladın resmen ..
he sadece krise söylediğin için değil başka birine örneğin kellan, ashley gibi oyunculara da hakaret etseydin aynı tartışmayı yapardım ve pişman da olmazdım şimdi de pişman değilim forumun düzenini sen bozdun ben veya biz değil !!

umarım buna da bi cevap atıp da saçmalamazsın...
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 5:40 pm

sümy cim artık kapatalım bu konuyu canım arkadaş zaten 2 gün banlandı dersini aldıysa aldı almadıysa gerisi bize düşmez adminlere düşer
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 6:34 pm

artık bi cevap daha yazarsa zaten ben ilgilenmicem ilaycım
çokda umrumda saçma
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 7:29 pm

Tamam kızlar konu kilit.

Simgecim bak bu son Uyarım sana. Bir dahakine süresiz banlamak zorunda kalırım.
simgedward
İnsan
simgedward

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 1:37 pm

Bak Sena bu sözlerim sana değil yanlış anlama ama---Benim yaptığım yorumlara cevap yazma zorunluluğu hisseden onlar,asıl hakaret etmeye çalışan onlar,kendilerini bazı insanların avukatı sananlarda onlar---Yani bunları düşünmeden uyarıyosun beni bunları bi düşün Sena lütfen ispiyonculuğa onlar sığınır zaten ben değil!!Sana da ne söylediklerini bilmiyorum ama bunları bi düşün...
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Kristen Fan Art Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Fan Art   Kristen Fan Art I_icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 5:46 pm

Simge canım biliyorum lafların bana değil ama sende lütfen kişilerin sevdiği insanlara saygılı ol birazcık. Sen kötü şeyler söyleyince onlar da cevap verme içgüdülerine uyarak hareket ediyorlar tabikide..
:/

Kristen Fan Art
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob&Kristen xD
» Kristen Stewart
» Kristen Albüm
» Kristen Albüm
» Kristen-GQ Yenilerrrrr