Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rabelbeauty (asi güzel)

2 posters
YazarMesaj
doom11
Yeni Doğan
doom11

Vampir Gücü : 301
Rep Puanı : 2

Rabelbeauty (asi güzel) Empty
MesajKonu: Rabelbeauty (asi güzel)   Rabelbeauty (asi güzel) I_icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 5:19 am

arkadaşlar bende bir hikaye yazmaya başladım bakın okuyun ama lütfen yorumlarınızı yazın iyi kötü hiç farketmez eğer beyenilirse devam ederim
lütfen yorum yazın Smile

Max Ofmen: Ana karakter bir öümsüz,peri ilerde çok özel bir gücünün olduğunu anlayacak.

Leonard Calpfin: Max'in en yakın arkadaşı olan leonard bir ölümsüz ve peri onunda ilerki bölümlerde bir özel gücü olacak.

Linda Rabelbeauty: Max'in sevdiği insan.Max'den 2 yaş küçük ve annesi bir ölümsüz.

Angelia Jofstoy: Max'e aşık olan bir peri fakat ileriki bölümlerde çok iyi bir büyücü olacağını göreceğiz.

Arkadaşlar konu bir insan ve peri aşkı (biraz twi'den çakma oldu ama) max dediğimiz çocuk 17 yaşında linda ise 14 yaşında Very Happy
1. bölümü yazdım eğer güzel devam et diyenler olursa devam edeceğim

1.Bölüm:İLK GÖRÜŞ
Onu okulun ilk günü bahçede gördüğümde şok olmuştum, biliyordum o bende 2 yaş küçüktü ama güzelliği boyu posu herşeyi onu herkeze karşı büyülemeye yeterdi.O bizden değildi bir ölümsüz yani bir peri değildi biliyordum ama hayatımda böyle bir güzelliği ilk defa görüyordum ilk ve son defa.

Aslında aşk denen şey bir ölümsüz için hiç uygun değil biliyorum.Evet ona zarar vermiyorum bu doğru ama sonuçta ben bir ölümsüzüm o ise bir gün ölecek,o yaşlanacak ben ise hep 17 kalıcam. İşte hayat böle birşey aşık olmak kadar güzel ama aynı zamanda bir o kadarda acı verici bir duygu yoktur herhalde. Hemen bu hayatıma anlam katan güzelliği en yakın arkadaşım Leonard'a göstermeliyim bakalım o bu konu hakkında ne düşünüyor.
Şu karşıdaki kızı görüyormusun muhteşem bir güzelliğe sahip değilmi dedim Leonard'a. O ise herzamanki olumsuz yanıtlarıyla, Max o bir fani sen ise bir perisin bunu sakın unutma dedi. Neden hep böyle düşünüyor anlamıyorum illaki bir periyemi aşık olmak zorundayız neden insanlar olmaz hiç anlamıyorum aslında aramızdaki tek engel bu benim bir peri olup onun insan olması. Ah Leonard ah hiç bir zaman anlamayacaksın beni ta ki bir insana aşık olana kadar.

bu arada karakterlerin nasıl olacağını göstereyim

Rabelbeauty (asi güzel) C57645judelawposters

Rabelbeauty (asi güzel) 071122nm02mcavoyvlverti

Rabelbeauty (asi güzel) Jessicaalbasingleagain

Rabelbeauty (asi güzel) Katiecassidy

arkadaşlar şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkürler Very Happy Very Happy

En son doom11 tarafından Paz Kas. 08, 2009 2:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Rabelbeauty (asi güzel)   Rabelbeauty (asi güzel) I_icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 6:45 am

hacıı devam devammm hohohoh hohohoh kızaam noktalama işaretlerine dikkat ederek yaz takıntılıyım o konuda.. zaten noktalama yapmazsan kimse bişey çakmaz hihi
doom11
Yeni Doğan
doom11

Vampir Gücü : 301
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Rabelbeauty (asi güzel)   Rabelbeauty (asi güzel) I_icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 6:55 am

tamam bee sende. merak etme imla kurallarınada dikkat ederim Very Happy

Rabelbeauty (asi güzel)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Bir Resim ve Güzel Bir Haber
» güzel bir fan yapımı...
» Dünyanın en güzel 190 kadını
» Günün En Güzel Haberi!
» Güzel Pazarlar Hepinize