Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar

2 posters
YazarMesaj
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar Empty
MesajKonu: Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar   Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:17 pm

Dün sitede yaşanan bir takım yazışmaları okuduktan sonra aklıma ilk bu cümle geldi. Başına ne geliyorsa Rob’un, asıl kaynağı araştırdığımızda çoğunlukla bu durumun bir şekilde kendisinin bir yerlerde söylediği bir cümleden çıktığını görüyoruz.

Çok kendine özgü bir kişiliği var sevgili Robert’in. O, içinden geçenleri hiç bir süzgeçten geçirmeden, karşısındakinin ne anlayacağını düşünmeden, bu cümlelerin nerelere çekileceğini hesaba katmadan dile getiren bir özgür ruh aslında…

Gönlümüzün yıldızı son derece utangaç bir yapıya sahip. Kalabalıktan rahatsız olan, elini kolunu nereye koyacağını bilemeyen biri. Ama şu işe bakın ki, adam 1 yıl gibi kısa bir sürede dünyada çığ gibi artan hayranlarının onu gördüklerinde fenalık geçirdiği, paparazzilerin göz hapsine aldığı, içlerinden taşan Robert sevgisi ile ona daha yakın olabilmek için resmen sokak ortasında ona saldıran hayranlardan korunabilmek için etrafında 5 kişilik koruma ordusu ile dolaşan bir yıldız oldu. Yapısı ile taban tabana zıt bir hayat sürüyor şimdilerde. Daha doğrusu böyle bir hayatın içinde kendi mütevaziliğini devam ettirmeye çalışıyor.

Hayatı ciddiye almıyor görünüyor. Bu gerçekte böyle değil belki. Belki hayatını sadece şu anki amacı olan oyunculukta iyi bir noktaya gelmek için çalışmaktan ibaret görüyor. Film çekimleri dışında hiçbir şeyi önemsemeyerek, şu yaşadığı çılgınlığı perdeliyor, akıl ve ruh sağlığını koruyor bu şekilde… Ne düşündüğünü tam olarak bilemeyiz…

Elbette onun hakkında bildiklerimiz, sadece onun anlattıklarından ibaret. Ama bu adamın öyle bir yanı var ki, kendi ağzı ile anlattıkları basının eline geçtiğinde nereye çekersen oraya gidecek bombalara dönüşüyor. Robert yaşı ve kişiliği gereği, özellikle karşı taraf soruları ile bu tür cevapları hakettiğinde, bir dakika durup düşünmeksizin, aklına ilk gelen şeyi söyleyip, ardından kahkahalara boğulan bir genç adam. Ve ona sorulan soruların hep belirli konularda ve defalarca tekrarlanan sorular olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurduğumuzda, ortaya resmen basına dedikodu yapacak malzeme üreten, seyretmesi veya okuması çok eğlenceli röportajlar çıkıyor.

Özellikle geçen yıl Alacakaranlık öncesi yapılan söyleşilere baktığımızda, çok eğlenceli, izleyenleri kendisine hayran bırakan, herbiri efsane olan Robert söylemleri ile karşılaşıyoruz. Bu videoların bir kısmı sitemizde Basın’da Rob bölümünde tercümeleri ile birlikte bulunmaktadır. Kristen’e evlenme teklif ettiğinden tutun, arabaların sileceklerinin nasıl çalıştığını bilmediğine kadar pek çok şey söylemiştir Robert bu söyleşilerde.

Robert’in böyle cümlelerinin bir kısmı ortamın çok eğlenceli olmasından ortaya çıkmış esprilerken, bazen de sorulan çok saçma bir soru karşısında aklına ilk geleni söylemeden geçememesinden kaynaklanmaktadır. Mesela saçlarını ne kadar sıklıkta yıkadığı sorulduğunda, 6 hafta yıkamıyorum cevabını vermiş, bu cevap daha sonra, “Robert kokuyor”, “Settekiler Robert’ten şikayetçi” haberlerine kadar gitmiştir. Aynı şekilde Kristen Stewart’ı mı, yoksa Little Ashes (Küçük Küller) filmindeki rol arkadaşı Javier Beltran mı daha güzel öpüşüyor sorusuna, gülerek “Javier Beltran” cevabını veren Robert, bu sözlerinin ardından kendi dili ile pek çok dedikodu haberine konu olmuştur.

Son bombasını MTV Film Ödül Töreninde yaptığı kabul konuşmasında patlatan Robert, canlı yayında herkesin önünde, Türkçe’ye biraz daha yumuşatarak çevirdiğim şu cümleyi kurmuştur; “Kaç tane daha ödül alabilirim bilmiyorum, çünkü şu anda birazı paçalarımdan aşağıya akmaya başladı.” Oyuncu o kadar doğal ve içinden geldiği gibi konuşmaktadır ki, ben son zamanlarda bu özelliği yüzünden menejerinin Robert’i özellikle basından kaçırdığını düşünüyorum. Nitekim MTV Film Ödüllerinden sonra katıldıkları ilk tören olan Teen Choice Ödül Töreninde de eline mikrofon verilen ve “Gösteriyi uzatmamı istediler, şu anda onun için konuşuyorum.” diyen Robert törenin sonunda menejeri Nick Frenkel tarafından diğer oyuncularla konuşan spikerin yanından arkasından itelerek kaçırılmıştır.

Robert’in bu hayat dolu ve eğlenceli kişiliğini, söylediği her lafı çarpıtan basın yüzünden kaybetmemesi benim en büyük dileğim. Ancak zaman içinde, yıllar geçtikçe elbette o da kurduğu cümlelerin nasıl ve kadar çarpıtılacağını tahmin edecek ve ona göre davranacaktır. Her ne kadar biz Robert’i katıksız, en doğal hali ile görmek istiyorsak da, onun mutlu ve kendiyle barışık olması herşeyden daha önemli biz onu karşılıksız, canı gönülden seven hayranları için…

Sevgiyle kalın,
alıntı: robertpattinson-tr.com
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar Empty
MesajKonu: Geri: Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar   Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 7:41 am

Ayı burçtayız aynı özeliikleri taşıyoruzz lol!

nese işin esprisi bi yana asıl demek istediğim ;

Ya Rob'u gerçekten anlamaya çalışınca ne kadar zor bir durumda kaldığını anlıyabiliyorum. O bütün içtenliğiyle ekranların karşına geçtiği için söylediği bütün sözler yanlış anlaşılıyo ve o ne derse desin bazı düz fikirli insanlar (yalan haberleri yayınlayanlar) bunu o kadar inanarak söylüyolarki kendileri bile inanıyor. Hatta bazen söyliyenleri bile kendinden şüphe etmeye başlamalarına neden oluyor o yuzden bence bu kadar peşlerine düşmelerinin bir alemi yok eğer istiyorlarsa onlar kendileri açıklama yapacaktır zaten. Söyledikleri sözlerden kelimeleri öyle bir seçiyorlarki anlatmak istenen tamamen başka bir anlama kayıyor ve diğer insanlarında yanlış anlamasına ve o ünlünün yanlış tanınmasına neden oluyor bence bu kadar üstlerine gitmeyin... Ne demişler kaçan kovalanır. Siz bence ( haberi yapanlar) bekleyin onlar elinde sonunda mutlaka bir açıklama yapacaklardır zaten...Ayrıca insanların özel hayatlarına bu kadar müdahale edilmemeli bence....

Ben böyle düşünüyorum herkezin kendi fikirleri...

Hiçbir şeyden çekmedi,dilinden çektiği kadar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ^Rob dilinden çektiğini hiçkimseden çekmedi^!
» Konuşun konuşabildiğiniz kadar
» Bakın ve gülün bu kadar basit :)
» Sonuna kadar okuyun. xD Ciddi koptum. xD
» Robert Kadar İlgi Görmem ( doğal olarak : ] )