Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yepyeni Fragman!!

3 posters
YazarMesaj
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Yepyeni Fragman!! Empty
MesajKonu: Yepyeni Fragman!!   Yepyeni Fragman!! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 8:35 am

Kızlar buda yeni fragman izlerken kalbim durdu mükemmel ötesi bişi filmigelsin diye ağlıyorum yaa Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad

Ayrıcaa koccaman bir uyarı fragmanı izlemeden önce 1. yanınıza doktor alın 2. enfes almayı unutmayın Yepyeni Fragman!! Icon_king Yepyeni Fragman!! Icon_bounce Yepyeni Fragman!! Icon_bounce Yepyeni Fragman!! Icon_bounce Yepyeni Fragman!! Icon_bounce Yepyeni Fragman!! Icon_bounce Yepyeni Fragman!! Icon_bounce

en iyi fragman olmuş bu filmi nasıl tahmin bile edemiyorum ve son olarakta Edward'ın gri volvosu siyah olmuş dikkatinizi çekerim...Eskisi süperdi ama siyahda manyak olmuş ben bayıldım... Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz

http://www.twifans.com/profiles/blogs/our-new-moon-trailer Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz Yepyeni Fragman!! Herz

Kayak: www.twifans.com
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

Yepyeni Fragman!! Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni Fragman!!   Yepyeni Fragman!! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 2:16 pm

ayyy süperr edwarda ne yaptılar yaa çocuğun kafası patladı resmen ona bir şey olmaz o da ayrı bir konuda off yazacak bir şey bulamıyorum hala etkisindeyim izlediğim yerleri izlerken bile tüylerim diken diken oldu 20 kasım gel artıkk yaa gell ölücem şimdi birde charlie nin arkasından atlayan kimdi göremedim de ben confused birde filmde volturiler siyah pelerin giyer diye düşünüyordum ama öyle değilmiş ah ah edwarda çok üzüldüm yaa kuzum benim paylaşım için çok sağoll ayrıca lauther ile kurt adamları göstermişler birbirlerini fırlatıyorlardı lol! öldürdün beni resmen hilalimm çok sağol kız artık bende susuyım
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

Yepyeni Fragman!! Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni Fragman!!   Yepyeni Fragman!! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 4:09 pm

şuanda ağlıyorum resmen neler yaptılar edward2ımaa of yaa süper bu fragman mtv vma'yı beklemeye gerek kalmadıı
Misafir
Misafir

Yepyeni Fragman!! Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni Fragman!!   Yepyeni Fragman!! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 6:58 pm

Edwardd yaa neler yapmışlar Mad
Volturilerr Mad
Bella nasıl çığlık atıyor rüyasındaa yaa hele suların altında Edwardı görüşü Sad
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Yepyeni Fragman!! Empty
MesajKonu: Geri: Yepyeni Fragman!!   Yepyeni Fragman!! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 9:13 pm

saol kuzular yorumlarınız için bende hala etkisindeyim izlemeye doyamadım Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad Yepyeni Fragman!! Icon_sad

Yepyeni Fragman!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 Fragman Birlikte
» İşte genişletilmiş fragman !
» Gösterilen Fragman
» New Moon Fragman ~ TR Altyazılı
» New moon 4. fragman altyazılı