Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^

4 posters
YazarMesaj
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

Vampir Gücü : 38
Rep Puanı : 0

Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ Empty
MesajKonu: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:07 pm

тαηяıм вυ вιя яüуα мı؟؟

Bugün Matematik sınavımız vardı.! Pöf.. ! Tam bana göre.. Matematikten,fizikten, ,kimyadan yani sayısal gerektiren her dersten nefret ediyordum.. Berbat geçti tabiî ki.. Ordan buradan topladığım kopyalarla 2 felan alabilirim.. Benim ilgimi çeken tek ders okullarda yeni uygulanmaya başlanacak olan ‘’ Sahne Sanatları ‘’ dersiydi.. Bu hafta Cuma günü ders başlayacaktı.. Haftada 4 saat bu dersi görecektik.. Nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyordum.. Zaten oyuncu olmak benim en büyük hayalimdi… Neyse biz yine okula dönelim..:

Sınavdan sonra kendimi berbat hissediyordum. Midemde bir ağırlık vardı sanki. Tanrım! Bu sene sınıfta kalmasam.. Yoksa okuldan atılacağım.. Ne yapabilirim kafam basmıyor ! Düşüncelere dalmışken bir ses duydum:

‘’ Cathy ! Yarım saattir yemekhanede seni bekliyorum. ! ‘’

Onun bağırmasıyla kendime geldim..

‘’ Tamam! Geliyorum bekle. ‘’ dedim ve ona doğru koşmaya başladım..

Yemekhaneye girdiğimizde benim her zamanki yerimde oturan ve sanki kanatlarını çıkarıp yeryüzüne inmiş olan bir melekle karşılaştım.. Dilim tutulmuştu ve gözlerim kararmıştı. ! Daha önce hiç bu kadar yakışıklı bir çocuk görmemiştim. ! Gerçi şu ana kadar hiç kimseyle çıkmadım ama bir sürü teklif eden olmuştu. Fakat onları nazik bir biçimde reddetmiştim..Şimdi tek isteğim bu meleğin bana çıkma teklifi etmesiydi..! Ona şimdiden o kadar çok bağlanmıştım ki Onu asla reddedemezdim.. Arkadaşım Claire’nin kolumu dürtmesiyle gerçek dünyaya döndüm şimdiden hayal kurmaya başlamıştım halbuki..

‘’ Neyin var ? Git şu çömeze söyle de yerinden kalksın ! ‘’

‘’ Ona asla çömez deme Claire ! ‘’ dedim. Ne dediğimin farkında bile değildim..
Duygularıma yenik düşmüştüm..

‘’ Ooo.. Demek ondan hoşlandın.. ‘’

Yanaklarım kızardı bu ‘’ evet ‘’ demekti..

Claire beni oraya doğru itikledi..

Sesimi kontrol altına almaya çalışarak :

- Şey.. Rahatsız ettiğim için çok özür dilerim ama yerimde oturuyorsun.. ‘’ yanaklarım daha da kızardı..
Melek bana doğru baktı ve

‘’ Özür dilerim.. Okula yeni geldim de.. Ben TayLor ‘’ dedi ve elini uzattı..

Bense hala bön bön onun yüzüne bakıyordum.. Sarı ve kısa saçlar,Ela gözler,düzgün dişler,güzel bir cilt,kaslı omuzlar..

Arkadan Claire öksürdü ve ben hayal aleminden çıktım.

Hemen elimi uzatıp

‘’ Bbende Bende Cathy.. Kkkısaca Cat.. ‘’ dedim kendi sesimden iğrenerek..

Taylor güldü ve ‘’ Tanıştığıma memnun oldum.. ‘’ dedi ve yerimden kalktı..

O tam arkasını dönmüşken benimle birlikte yemekhanedeki yaklaşık 50 kızın gözlerinin ona çevrildiğini fark ettim.. bir 11. sınıf öğrencisi için çok uzun ve yakışıklıydı <3

Nereden geldiğini bilmediğim bir güven içime girdi ve

‘’ İstersen bir sandalye alıp masamıza gelebilirsin.. ! ‘’ deyiverdim.

Bana döndü ve ‘’ Olabilir.. ‘’ dedi ve karşı masadan boş bir sandalye alıp yanımıza geldi ve tam karşıma oturdu.. Ah! Bu kadarı da fazlaydı.. Kalpten gidebilirdim..

Gözlerim beynime ihanet ederek sürekli ona doğru kayıyordu.. Bir kere yanlışlıkla çatalı üst dudağıma batırdım.. Ve bunu gördü !! İçinden çok güldüğüne eminim..

Onun tabağına baktım.. Sadece sebze ve salata vardı. ! Nasıl doyuyordu bu böyle ? Benim tabağım ise makarna ve et ile doluydu.. Bu kadar düzgün fizikli olmasına hiç şaşırmamalı..Gerçi benimkide gayet düzgündü- 1-2 mankenlik ajansından teklif almıştım- ama bu metabolizmamın hızından dolayıydı.. Taylor hızlıca ve hiç konuşmadan yemeğini yedikten sonra bize bakıp

‘’ Afiyet olsun. Smile ‘’ dedi ve çıkışa doğru ilerlemeye başladı..

En son Vampirella05 tarafından Ptsi Eyl. 14, 2009 1:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:10 pm

Claire şaşkın bir biçimde yüzüme bakıyordu.. Bense o yakışıklı meleğin yemekhanedeki herkes gibi gidişini izliyordum..

Claire ‘’ Cat !! ’’

Ben hiç cevap vermeden hızlıca yemekhaneden çıktım.. Bu ders İngilizce olduğu için sınıfa doğru hızla yürüdüm.. Gözlerim hiç bir şey görmüyordu.. Nefesim kesilmişti..Müdür Dollanger la birden çarpıştık ve ben yere düştüm.. Kitaplarım ve kalemlerim hep yere düştü..

‘’ Cathy!! Senin neyin var böyle!! Önüne neden bakmıyorsun..’’

‘’ Şey.. Efendim üzgünüm.. ‘’ Ne diyeceğimi bilemiyordum.. Nutkum tutulmuştu ve birden birinin beni kaldırdığını fark ettim.. Bu Taylor dı..

‘’ Sana yardım etmeme izin ver ‘’dedi.. Sonra elimi nazikçe tutup beni ayağa kaldırdı..
‘’Teşekkür ederim ‘’ dedim elimi hızla ellerinden ayırırken..

Müdür Dollanger ‘’ Cathy tatlım bak bu Taylor, okulumuza yeni geldi..Sahne Sanatları dersinde bizimle olacak ‘’

‘’Biz tanışmıştık efendim.. ‘’ dedim hızlıca..

‘’ Ah evet ‘’ dedi Taylor.

‘’ İşte bu iyi oldu çünkü okulu sen ona gezdirecek ve onunla okula alışana kadar sen ilgileneceksin.. ‘’

Ağzım açık bir biçimde Taylor ‘ a bakıyordum.. ‘’ Tanrım lütfen bu bir rüya olmasın lütfen ‘’ dedim içimden.. Sonra Taylor benim yerdeki bütün eşyalarımı taşımak istediğini söyledi..Bunu kabul etmediğimi anlayınca eşyaları yavaşça ellerime verdi.

İngilizce sınıfına doğru ilerlemeye başladık.. Artık rüyalarım gerçek mi oluyor diye düşünmeye başlarken Taylor yanına okulun en güzel kızı olan Jane geldi..

Taylor ile konuşmaya başlayınca moralim sıfırlandı ve sıradan kalkarak hızla Claire yi bulmaya gittim.. Olanları ona anlatmam gerekiyordu..Neredeyse ağlayacaktım.Sınıftan çıkarken Taylor un bana baktığını fark ettim.. Yüzümü görmemesi için ellerimle yüzümü örttüm..Koridorda koşmaya başladım..Koridorun sonunda tuvalete girmek üzere Claire yi gördüm.Beni böyle görünce ne olduğunu öğrenmek için yanıma koştu.

‘’ Cat neyin var senin böyle yemekhaneden neden çıktın!! ‘’

‘’Neler olduğunu sana anlatacağım ama ilk önce sinirimi boşaltmam lazım ‘’ dedim ve ağlamaya başladım. Kendinize gelebilmenin -en güzel- yolu bu olsa gerek. 1 dakika sonra her şeyi anlatmış ve bitirmiştim..

Claire birden gülmeye başladı.Sinirlerim yeniden yükseldi ve :

‘’ Senin neyin var böyle!! Bu kadar komik olanın ne olduğunu merak ediyorum doğrusu!! ‘’

‘’ Üzgünüm hadi lütfen şuradan çıkalım ders başlamadan sınıfa gitmemiz lazım ‘’

‘’ Tamam ‘’ dedim ve yüzümü yıkadım..

Sınıfa gittiğimizde Taylor ve Jane yerlerine geçmişlerdi..Taylor yanıma gelerek:

‘’ Sen iyi misin? ‘’ diye sordu. İçimi çok büyük bir mutluluk kaplamıştı ve ‘’ Daha iyi olamazdım dedim ?.. ‘’ Sanki bir açıklama beklercesine soru sordum..

‘’ Şey bilirsin ben sarışınlardan hiç hoşlanmam ‘’dedi ve sevincimi iki katına çıkardı.O sırada içeriye İngilizce öğretmeni yerine Müdür Dollanger girdi..

‘’ Öğrenciler, İngilizce öğretmeniniz rahatsızlandığı için bugün okulda bulunmamaktadır bu yüzden herkes evine gidebilir. ‘’

Taylor okula yeni gelmesine rağmen buna çok sevinmişe benziyordu. Bense şunu diyebildim ‘’ Sayısal derslere göre iyi olan derslerimden sadece biriydi. ‘’ Bunun üzerine Taylor ve Claire den kahkahalar yükselmeye başladı ve bende doğal olarak gülmeye başladım. Birden Taylor ‘’ Vaktiniz varsa bir cafede oturup bir şeyler içebili miyiz? ‘’Ben daha cevap vermeden Claire ‘’ Benim kursum var siz Cathy ile eğlenmenize bakın. ‘’ Benim yanaklarım anında kızardı. Arkadan Jane kendini beğenmiş bir tavırla ‘’ Benim işim yok ben seninle gelebilirim. Cathy de gelmiyor saten.‘’ Benim yüzümdeki kızarıklık artık utandığımdan değil sinirlendiğimdendi.

‘’ Ah evet ‘’ dedim ve sınıftan çıktım.
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:13 pm

Onlar cafeye doğru gitmek için Taylor’un arabasına binmek üzerelerdi. Clarie saten çıkmıştı ve beni onunla yalnız bırakmak için uydurduğu yalanı düşünmeye başlamıştır bile. Bense eve doğru yürümeye başlamıştım. Eve gittiğimde beni neyin beklediğini gerçekten bilmiyordum. Sadece içimde küçükte olsa bir umut vardı. Artık evin önündeydim. Anahtarı yavaşça deliğe soktum ve kapıyı açtım. Karşımda en sevdiğim kuzenim Jack vardı. Çığlık attım ve hemen ona sarıldım. Ağlamaya başladım çünkü bugün olanlardan sonra onu yapmam çok normaldi. O da bana aynı hevesle sarıldı.

‘’ Beni gördüğüne sevinmedin mi Tatlım ? ‘’

‘’ Sevindim ama bilirsin bugün kötü bir gün geçirdim.. ‘’

‘’ Anlatmak ister misin ? ‘’

‘’ Senin başını da ağrıtmak istemiyorum.. ‘’

‘’ Peki Tatlım sen bilirsin.. ‘’

‘’ Annem nerede ? ‘’

‘’ Dışarıya çıktı. ‘’

‘’ Neyse ki.. ‘’ dedim ve ondan hiç ayrılmadın uzun bir süre sessizliği dinledik..

Birden sessizliği delen zil sesini duyduk. İrkildim. Kapıya doğru yöneldim. Karşımda TayLor ‘ u ve Jane gördüm. El ele tutuşmuşlardı ve bana bakıyorlardı. Bense ellerine..

Arkamdan bir ses :

‘’ Tatlım iyi misin sen ? ‘’ dengemi kaybettim. Gözlerim karardı. Tanrım onlar çıkıyorlar Cadı onu nasıl etkilemişti acaba,hangi büyüsünü kullanmıştı,hangi yalanlarını söylemişti de benim kanatsız meleğimi büyülemişti. Ben bunları düşünürken kendimi Jack ‘ın kollarında buldum. TayLor ve Jane de ellerimi tutuyorlardı. Jack bana bir şeyler diyordu ama kulaklarım zor işitiyordu..Uzun süre dinledikten sonra ne dediğini anladım..

‘’ Beni duyabiliyor musun ? ‘’ dedi soğukkanlı bir şekilde. Bende ona sadece

‘’ Evet yani sanırım ‘’ sesim çok sessiz çıkmıştı. Gözlerimin kenarlarından akan yaşı biri siliyordu ama kim ? Sonra fark ettim ki bu TayLor du. Neden bunu yapıyordu ki o başka birini Sevir ve onunla çıkıyor neden gözyaşlarımı siliyor ki .

Yavaşça ayağa kalktım.. Bana bakan gözlere baktım. Sonra hızla Jack ‘ e sarıldım.. Beni asla böyle görmemişti ve korkmaya başladığını anladım.

‘’ Cathy sen iyi misin ? ‘’ dedi TayLor. Ona cevap vermeyeceğimi düşündüm,neler olacağını düşündüm..

‘’ Ah evet!! ‘’ dedim aksi bir sesle..

‘’ Ben sadece eve gidip gitmediğini.. ‘’ sesi çok alçaktı saten cümlesini de bitirmemişti..

‘’ Gördün ve artık gidebilirsin!! ‘’ dedim aynı ses tonuyla.. Cevap vermeden Jane nın elinden tutara kapıya doğru ilerlemeye başladı..

Arkasından seslendim .. ‘’ TayLor artık Müdür Dollanger ‘ a Jane ın sana yardım edeceğini söylersin… ‘’ dedim.

‘’ Ama neden görev sana verildi Jane ye değil !! ‘’
‘’ Ben bunu yapamam sevgilin varken bana düşmez TayLor !! ‘’ dedim sert bir dille.. Jane ye bir göz attım ve sinsice güldüğünü gördüm.. Bakışlarımı gören Jack ellimi sıkıca tuttu ve sıktı..Jane ‘ e birşey diyeceğimi anlamış olmalıydı..Bende konuşmaya başlamadan sustum..

TayLor değdim sözler karşısında hızlıca evden çıktı ve gitti.. Bende tekrar ağlamaya başlamıştım..Jack olanları anlamıştı ve annemler az sonra gelecekti.. Toparlanmam gerekiyordu.. Bunu başarabileceğim konusun da hiç emin değildim..

Jack beni hızlıca kucakladı ve banyoya götürdü..Bu aralar çok sulu göz olmuştum. Oysaki hiçbir şeyde sesimi bile çıkarmazdım..Yüzümü yıkadım ve kendime geldim.. Bunun olması istemiyordum çünkü Jack’e neler olduğunu anlatmak zorunda kalacaktım. Arkamı döndüm ve Jack’ın beni izlediğini far ettim..

‘’ Bana şu gününden biraz bahset ve şu TayLor meselesi de içinde olsa çok iyi olur !! ‘’

‘’ Şey, aslında … ‘’ dedim ve sustum sonra tekrar anlatmak için derin bir nefes aldım..

‘’ Ah, tamam pes ediyorum anlatacağım Jack.. ‘’

‘’ Hım bu senin için iyi olur … ‘’

Tekrar derin bir nefes aldım ve konuşmaya başladım…

‘’ Bak Jack bugün olanlar Taylor ‘ u sevmemden kaynaklanıyor :utan.. Tanrım bu çok saçma ve aptalcaydı bunu kabul ediyorum..İlk aşık olduğum kişi bu hayatımda o da … ‘’ dedim ve sustum.Yüzümün kızardığını hissedebiliyordum..Jack ‘ın yüzüne bakamadım uzun bir süre..

‘’ Anlıyorum tatlım bunun için sanırım tek yapacak şey unutmak..Buda tabii çok zor.. ‘’

Susup kaldım.. Beni yeniden anlamıştı.. Onu seviyordun..Çünkü beni tek anlayan kişi oydu.. Bunları düşünürken kapı çaldı ve aşağıya indik…

Annem gelmişti.Çok garip görünüyordu..Neler olduğunu yüzünden okuyamıyordum… Dayanamayıp sordum..

‘’ Neler oluyor anne bir sorun mu var!! ‘’

‘’ Ah evet!! 1 hafta boyunca Jack’ le burada yalnız kalacaksınız..İş yerim beni yurtdışına gönderiyor.. ‘’

‘’ Ah hayır olamaz bunu nasıl yapar onun için görevli tutmuşlardı o neden gitmiyor ki.. ‘’ dedim sertçe..

‘’ Görevli izine gitmiş diyorlar ama ben onun gitmediğini biliyorum..Üstüne üstlük ek parada verilmiyor… Bunu konuşmam lazım.. Tanrım onca yolu gidiyorum ama para alamıyorum!! ‘’

‘’ Bunu yapmak zorunda mısın anne ‘’

‘’ Ah evet tatlım ama Jack burada onunla kalacaksın korkma.. ‘’

‘’ Tamam.. Peki ne zaman gideceksin.. ‘’

‘’ Şeyy.. Bu gece tatlım.. ‘’

‘’ Ah Tanrım bu nasıl olur.. Hem zorla gönderiyorlar hem de … ‘’ dedim ve sustum.. Buradan sonra devam edecek bir şey yoktu saten..Herşey sanki üstüme üstüme geliyordu.. Yine dengemi kaybettim fakat bu sefer bayılmadım… Sadece başım donmuştu.. İyi olduğuma emin olduktan sonra Jack ten ayrıldım ve anneme döndüm..

‘’ Ben iyiyim sadece başım döndü.. ‘’

‘’ Tamam bebeğim ben bavulu hazırlayacağım .. ‘’

‘’ Ah evet tamam ‘’ dedim ve fark ettim ki Jack yukarıdan geldiğimizden beri hiç konuşmamıştı… Yüzü bembeyazdı..

‘’ Jack bayılacak olan bendim ama neredeyse sen bayılacaksın .. Neler oluyor sana... ‘’

‘’ Tamam bu iki olunca biraz korktum işte..Ama şu an iyi gibiyim.. ‘’ dedi soğukkanlı bir şekilde.. Bende onu onayladıktan sonra benim odama çıktık.. Jack e benim odamda kalması için ikna çalışmalarına başlamıştım ve bunu başardım..

‘’ Bazen çok garip oluyorsun biliyor musun ? ‘’ dedi

‘’ Ah sanırım ‘’ dedim ve gülmeye başladık.. Annem hazırlanmıştı ve odama gelmişti.. Ona sarıldım ve gitti.. ‘’ Tanrım iyi ki Jack var .. ‘’ dedim içimden Eğer o olmasaydı kendimi çok yalnız hissedecektim..

Jack birden :

‘’ Cat hadi film izleyelim.. ‘’

‘’ Çok iyi bir fikir Jack .. ‘’ dedim onaylayan bir ses tonuyla.

‘’ Peki ne izlemek istersin Tatlım ? ‘’

‘’ Güzel bir soru ama buna cevap verecek kadar film bilgim yok.Bunu sana bırakıyorum.. ‘’ dedim hemen bu sorunun cevabını bile bile..

‘’ Ah evet bakalım ne izleyebiliriz ‘’ dedi ve aşağıya doğru inmeye başladık.. Büyük ekran televizyonun altındaki Cd lere bakmaya başladı.. Sonunda zafer kazanmış bir sesle :

‘’ Ah evet işte buldum.. ‘’ dedi.

‘’ O ne Jack ? ‘’

‘’ Dehşet Gecesi ‘’ dedi ve alt dudağını ısırdı..

Film izledikten sonra uyumak için odama doğru ilerledik.. Erken uyumam gerekiyordu.. Çünkü yarın okul vardı ve matematik sınav sonuçları açıklanacaktı.. Gözlerimi kapadım ve derin bir uykuya daldım…
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:16 pm

‘’ Hayır hayır Jack dur gitme beni bırakma lütfen Jack ‘’ diye çığlığı bastım.. Kalktığımda Jack yanımda yoktu.. Ağlamaya başladım.. Sesimi duyan Jack :

‘’ Aman Tanrım Cat ‘’ die bağırdı ve hızla odama girdi.. Bana sımsıkı sarıldı ve

‘’ Tamam yanındayım hiçbir yere gitmiyorum söz veriyorum.. Gördüğün şu rüyayı bana anlat lütfen .. ‘’ dedi.

‘’ Jack beni bırakmayacaksın değil mi ? Annem gelsede burada olcaksın değil mi ? Korkuyorum tamam mı ? Seni kaybetmekten korkuyorum ‘’

‘’ Ah bebeyim söz veriyorum bırakmayacağım… Şimdi şu rüyadan bana biraz bahset ‘’ dedi bana hala sarılıyordu..

‘’ Sen beni bırakıp gidiyordun beni yalnız bırakıyordun.. ‘’ dedim.. Az anlattım çünkü hepsini anlatacak gücüm yoktu ve ondan zor da olsa ayrıldım ve okula gitmem gerektiğini söyledim..

‘’ Cat ben seni bırakıyorum… O yüzden arabamı ( siyah Jaguar ) getirdim ‘’

‘’ Peki ‘’ dedim ve onun odamdan çıkışını izledim.. Sessizce odamdaki banyoya
girdim.. Yüzümü yıkadım ve çıktım.. Dolabıma gittim ve rahat bir şeyler bakmaya başladım ve ilk önüme gelen siyah tişört ve kısa gri bir şort aldım ve giyindim ayakkabılarıma da siyah adidas ayakkabılarımı giydim.. Saçımı her zaman ki gibi topuz yaptım ve mutfağa kendime bir şeyler hazırlamaya indim…

‘’ Cat gel de bana yardım et ‘’ dedi Jack.. onu öyle görünce çok şaşırmıştım ve hemen yardıma başladım.. Sonra kahvaltıyı yaptık ve evden çıktık.. Arabaya doğru ilerlerken Jack hemen yanımdan gitti ve yolcu koltuğunun kapısını açtı.. Bende nazik bir biçimde gülümsemeye çalıştım her ne kadar üzgün olsam da.. O da hemen şoför koltuğuna oturdu… Yol boyunca benim okulda ne yapacağımı tartıştık.. Bana biraz fikir verdi.. Okul demişken sanırım bugün erken çıkacağız..

Sonunda okula gelmiştik ve Jack benim kapımı açtı.. Kapıdan dışarı çıktığımda fark ettim ki herkes bize bakıyordu biraz utandım ama sonra hemen kendime geldim .. Beni izleyen başka gözlerde vardı.. Kapkara gözler.. Bu TayLor du..

‘’ Jack herkes bize neden bakıyor? ‘’ dedim Taylor ‘ u ima ederek ..

‘’ Kıskandıklarında Tatlım ‘’ dedi bana hemen.. Kapıya doğru ilerlemeye başladım ve Clarie yi gördüm.. Hemen ona sarıldım.. Geç kalmış gibi hemen bana :

‘’ Dün neler olduğunu anlat hemen Cat ‘’

‘’ Merak etme iyi şeyler olmadı Jack dışında ‘’ dedim ve suratımı astım.. Bu yanımda olan herkes fark etmişti.. TayLor bile..

‘’ Aman Tanrım !! Şaka yapmıyorsun değil mi Cat !! ‘’

‘’ Bunu neden yapayım ki !! ‘’ dem sert bir biçimde ..

‘’ Sınıfa hadi bana anlar şu olanları ‘’

‘’ Ah peki ‘’ dedim ve sınıfa doğru ilerlemeye başladık.. Sınıfa vardığımda çantama bakma gereği duydum ve birden anahtarımın olmadığını fark ettim.. Geri dönmek için çok geçti.. Saten Jack evde olacaktı..

‘’ Nereden başlamamı istersin şu kötü günün ‘’ dedim

‘’ Benden sonrasını ‘’ dedi ve kapıda el ele tutuşmuş olan Taylor ve Jane i gördü..

‘’ Ah!! Aman Tanrım bu olmaz onlar.. ‘’

‘’ Evet senden sonra olanlar bu şekil ve devamı ben eve gittim ve Jack le karşılaştım.. Annem evde yoktu .. Jack biraz sohbet ettikten sonra kapı çalındı ve karşımda onları aynen bu şekil gördüm ve gözlerim ellerine kilitlendi.. Sonra aniden dengemi kaybettim ve gözlerim karardı.. Bayılmıştım … Uyandığımda Jack ‘ın kollarındaydım ve ellerimin birini Taylor birinde Jane tutuyordu.. Hiç bir şey duyamadım ve sonra işte bir şeyler oldu.. Gözyaşlarım yanaklarımdan aklama başladı.. Onları silende Taylor du… Şok olmuştum ve biraz tartıştık… ‘’ dedim.. Sesim çok zayıf çıkmıştı son cümleleri söylerken. Clarie beni ağzı bir karış açık izliyordu..

‘’ Cat peki neden gelmiş? ‘’ diye sordu hevesle ..

‘’ Nasıl olduğuma bakmak için ‘’ dedim ve yüzüm aniden düştü..

‘’ Jane ni parçalamak istiyorum Cat ‘’

‘’Bunu yapma Clarie ‘’dedikten sonra içeriye matematik hocası girdi. Herkesin notunu söylemeye başladı.. Taylor hariç.. Bu arada TayLor artık yanımda oturmuyordu.. Jane nin yanındaydı.. Nasıl olsa sevgililer demi.. Sıra bana gelmişti.. Kulaklarımı kapadım ve birden

‘’ Cat kulaklarını aç ‘’ dedi matematik hocası..

‘’ Tamam efendim ‘’ dedim hemen..

‘’ Sayısal gerektiren derslerde başarılı olmadığını biliyorum ama beni bu notunla çok şaşırttın Cat ‘’ dedi .. Çok utanmıştın .. ‘’Acaba kopya çektiğimi anlamış mıydı ‘’ diye düşündüm..

‘’ Cat 4 aldın tatlım ‘’ dedi ve benim gözlerim kocaman olmuştu .. Çünkü sınıfın en iyi notuydu bu..

‘’ Ah Tanrım gerçekten mi ? ‘’

‘’ Evet tatlım ‘’ dedi.. Clarie bana dokununca tekrar kendime geldim.. Clarie’nin notu sınıfın en iyi ikinci notuydu… O da çok sevinçli idi aynı benim gibi..

‘’ Tebrik ederim Cat ‘’ dedi bir ses.. Bu Taylor du..

‘’ Ah evet teşekkür ederim senide göreceğiz artık… ‘’ dedim ve Clarie ile gülmeye başladık.. TayLor da tebessüm etti.. Jane kıskançlıktan geberir gibiydi.. Buna çok sevinmiştim..

Gün çok çabuk geçmişti.. Öğle arası olmuştu ve Clarie ile yemekhanede yemek almak için sıraya girmiştik… Ben yemek için biraz salata almıştım ve bir de su ..
Clarie ise aynı benim gibi bir salata ve başka yeşilliklerle donatmıştı tabağını…

‘’ Cat çok az aldın.. Aç kalacaksın lütfen su ekmeklerden de al.. Sahne sanatları dersinde zorlanabilirsin.. ‘’

‘’ Hayır teşekkür ederim.. Bu arada ders için hazırlık yapmamız gerekecek çabuk ye.. ‘’ dedim ve sustum.. Her zaman ki masamıza giderken TayLor ‘u tek başına masada gördük.. Tabağı aynı benim gibi idi.. Yani bomboş.. Clarie ile birlikte masaya doğru ilerlemeye başladık..

‘’ SeLam kızlar ‘’ dedi TayLor.

‘’ Taylor masamızda oturuyorsun !! ‘’ dedim sertçe.

‘’ Bunun sizin için bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.. ‘’ dedi.

‘’ Ah doğru düşünmüşsün.. Fakat bir şeyi unuttun.. ‘’

‘’ Neymiş o ? ‘’

‘’ Bunun bizim sakıncası yok ama sevgilin için büyük bir sakıncası var ‘’ dedim ve Clarie ile gülmeye başladık..

‘’ Ah evet oldu ama bunu telefi edemediğim için yaptım.. ‘’ dedi ve bizi şaşırttı..

‘’ Bu da ne demek şimdi ? ‘’

‘’ Ondan ayrılmak için tek yolun bu olduğunu tahmin ettim ve tahminim doğru çıktı. Jane ile artık çıkmıyoruz .. ‘’ dedi zafer kazanmış bir sesle..

‘’ Ah hayır.. ‘’ dedim ve masaya oturdum.. Sesimi çıkartamıyordum…

Şimdi onun bakışları benim üzerimdeydi.. Clarie bu olanlara ağzı açık bakıyordu..
Şunu düşündüğüne emindim.. ‘’ Ama daha yeni çıkmadınız mı ? ‘’ Tahminlerim doğru çıktı ve Clarie daha fazla duramadı..

‘’ Ama siz daha yeni çıkmadınız mı ? Yani Cat ‘ın anlattıklarına Göre dün çıkmaya başlamışsınız.. Ayrılmanız çok erken değil mi ? ‘’ dedi.. Yine beni utandırmayı başarmıştı..

‘’ Cat sana dün ile ilgili ne anlattı bilmiyorum ama Jane beni hemen bıktırdı.. ‘’ dedi.. Gözleri hala benim üzerimde idi..

‘’ Bana göre dünün yorumu sadece.. ‘’ dedim.

‘’ O yorumu bana da söyler misin ? ‘’
‘’ Bunu saten sen yaşattın biliyorsun !! ‘’ dedim sinirle .. Ellerim titriyordu ve çatalı hızla tabağa fırlattım.. Hızlıca yemekhaneden çıktım.. Arkamdan kimin geldiği umurumda bile değildi.. Sadece ağlamak istemiyordum ve bunu başardım.. Arkamdan bir ses :

‘’ Cat beni bekleyecek misin ? ‘’ dedi.

‘’ Benden uzak dur.. ‘’ dedim sakın ama sivri bir sesle .. Beni kolumdan yakaladı.

‘’ Lütfen !! ‘’ dedi sinirli bir sesle.. Bende kabul edercesine sessiz kaldım.

‘’ Teşekkür ederim Tatlım.. ‘’ dedi ve gülümsedi.

‘’ Şimdi ne yapmamı istiyorsun !! ‘’ dedim sert bir ses tonuyla..

‘’ Cat bunu yapma.. Sana zarar vermek istemiyorum..Sadece konuşmak istiyorum.. ‘’ dedi..

‘’ Buna zaman olduğunu sanmıyorum!! ‘’

‘’ Okul bittiği zaman SEVGİLİNDEN izin alırsın.. ‘’ dedi imalı bir şekilde..

‘’ TayLor ne konuşacağız ki !! ‘’ dedim cevap beklemeden. O da vermedi saten.

TayLor kolumu bırakınca koridorda hızla ilerlemeye devam ettim. Sahne sanatları dersini işleyeceğimiz sınıfa.. Saat 3 gibi der bitecekti.. Yani 2 saat sürecekti.. Zor olmasa gerek.. Sınıfın kapısı açıktı ve içeri girdim.. Peşimden Taylor girdi.. Bana bir şeyler söyleyecek gibi yüzüme bakıyordu.

‘’ Cathy birkaç şey daha söylemek istiyorum.. ‘’

‘’ Söyle o zaman ‘’ dedim sakince.. Yerdeki minderlere oturduk.. Bir sahne vardı karşıya baktığımda … Bomboş bir sahne..

‘’ Artık senin yanında oturmaya devem edeceğim ve eski görevine geri döneceksin.. Ayrıca şu ders hakkında biraz bilgilenmen lazım ona da ben yarsın edeceğim.. ‘’ dedi..

‘’ Nasıl istersen.. ‘’ dedim. Artık sevincim geri gelmeye başlamıştı.. Uzun süre konuşmadık.. Sonra birden kapıda Clarie belirdi ve arkasından Jane ve diğerleri..
Clarie hemen diğer boş olan yanıma oturdu.. O da bu dersi merak ediyordu ve tabi bizim neler yaptığımızı ..

‘’ Cat iyi misin sen ? ‘’ dedi sinirlendiğimi sanarak.

‘’ Gayet iyiyim.. Korkma sana bir şey demeyeceğim.. ‘’ dedim ve gülümsedim.. Benim gülümsememe karşı Taylor ve Clarie de gülümsedi.. Jane sinirle bana bakıyordu.. Doğru söylemek gerekirse çok korktum .. Sanırım TayLor ‘ u benim kendime çektiğimi düşünüyor.. Ah Tanrım bu çok saçma !! Bunu neden yapayım ki !!

Neyse ders başladı.. İçeriye bir hoca girdi ve bize selam verdi ve kendini tanıttı..

‘’ SeLam gençler ben bu dersin asıl öğretmeniyim birde Taylor var.. ‘’ dedi ve TayLor a gülümsedi..

‘’ Bu ders biraz dans bilgisi gerektiriyor gençler.. ‘’ dedi ve sustu .. Bu işi sevmiştim.. Dans etmeyi çok severim. Adını üstündeki isimlikten okudum :

‘’ George Swam ‘’

‘’ Evet TayLor eşini seçmeye hazır mısın ? ‘’

‘’ Evet efendim seçtim ben ‘’ dedi ve ayağa kalktı ve elini bana uzattı. Çok şaşırmıştım.. Beni istemesi moralimi bozduysa da bunu belli etmemeye çalıştım.. Elimi ona sakince ve nazikçe uzattım.. Ayağa katlığımda :

‘’ Bana kendini tanıtır mısınız güzel bayan ? ‘’ dedi Bay Swam ..

‘’ Cathy Black ‘’
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 7:17 pm

Sonra hafif bir dans müziği çalmaya başladı.. Taylor elini belime koydu. Bende onun omzuna ellerimi.. Hafifçe adım atmaya başladık.. İki sağa,bir sola,bir yukarı,iki aşağıya… Onun kollarındayken kendimi çok mutlu hissediyordum… Onu seviyordum.. Evet kendime itiraf ediyorum. Ben Taylor’ı çok seviyorum..Nazikçe belimi kavrayan elleri müziğin sona ermesiyle belimden ayrıldı.. Ben ise kendimi hala rüyada gibi hissediyordum.. Sonra birden başımda korkunç bir ağrı hissettim ve olduğum yere düştüm..

Taylor’ın beni tutan kollarını hissedebiliyordum. Konuşmak istiyordum ama bir türlü konuşamıyordum. Kendimi çok ama çok kötü hissediyordum. Sonra tamamen bilincim kayboldu.

İlaç kokulu bir odada gözlerimi açtım.. Taylor ve Claire başımdaydı.. Taylor elimi tutuyordu..

- İyi misin ?

Çatlak bir sesle konuştum.

- Sanırım.. Ne oldu?
- Sen bayıldın..

- Sana az yememeni söylemiştim Cat.!

Ona mahcup bir biçimde baktım.. Haklıydı. Ama yinede burada olmaktan mutluydum. Çünkü Tay yanımdaydı. Tam ona onu sevdiğimi nasıl söyleyeceğimi düşünürken Jack revirin kapısını hızla aşıp benim yanıma geldi.. Beni anlımdan öptü..

Taylor’ın yüzünün buruştuğunu fark ettim. Of.! Ne kadar aptalım. Tay bizi sevgili sanıyor olabilirdi. Ne de olsa okula birlikte gelmiştik.. Üstüne basa basa

- Beni merak etme KUZEN ben iyiyim. <3
- Buna çok sevindim tatlım..

Göz ucuyla Taylor’a baktım ve gözlerinin ışıldadığını fark ettim.. Evet.! O da beni seviyordu <3
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 11:02 pm

Süpersin İrem'im I love you
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 11:47 pm

Teşekkürler Sena ^^ MM I love you I love you
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:35 pm

Jack’e ve Taylor ‘a beni kaldırmaları için yardım ettim.

‘ ‘ Jack , Taylor ‘u ve Clarie ‘yi eve bırakman gerekecek.. ‘ ‘

‘’Tamam Tatlım.. ‘ ‘ dedi Jack revirden çıkarken. Arabanın ön koltuğuna Clarie, arka koltuklara da Taylor ve ben bindik..Taylor ‘a sırtımı dayadım ve biraz koşmak için konu bulmaya başladım..

‘’Tay bugün olanlar için üzgünüm , başım dönmeye başlamıştı tam söyleyecektim ki.. ‘’dedim ve durdum..

‘ ‘ Cat sakin ol canım , bitti önemli bir şey değil sen iyi ol benim için yeter, tamam mı ? ‘ ‘
‘’ Tamam ama… ‘’
‘’ Cat benden ne istediğini söyle de konuyu kapatalım … ‘’ dedi ve gülümsemeye başladı.
‘’ Ah peki pes ediyorum,Sadece konuşmak tamam mı ? ‘’
‘’Bunu söylemen yeterdicanım senin istediğin kadar konuşabiliriz. ‘’ dedi ve yüzüme bakmaya başladı.Parmak ucuma kadar kızarmıştım.Bunu görmemesi için saçma saçma şeyler yapıyordum.Bunu anladı ve gülmeye başladı..

‘’ Hey , bu kadar kızaracağını bilmiyorum ‘’ (uuu)
‘’ Tay yapma , yanında domates gibi bir yüz istemiyorsan lütfen!! ‘’dedim birazcık tebessüm ederek.Hemen Clarie arkasına döndü ve ..
‘’ Taylor emin ol, onu daha fazla kızartmak istemezsin.. Sonu gerçekten çok kötü oluyor.. Denendiği için söylüyorum.. ‘’dedi ve Jack’le birlikte gülmeye başladılar.
‘’ Ah Clarie kapa çeneni de beni delirtme ‘’ dedim gülerek.
Artık Clarie ‘nin evinin önüne gelmiştik.Okul ile evin arası çok uzun olmasa da benim için bir ömür gibiydi.Clarie ile öpüştük ve yarın için birbirimize sözverdik.Sıra Taylor ‘un evine gelmişti.Birden Jack arkasını döndü ve bize gülümsedi.Bu gülümsemeyi çok iyi tanıyorum.Küçükken bir isteğimiz olunca hep yapardık..

‘’Jack ne istiyorsun çabuk söyle !! ‘’ dedim.

‘’ Cat bak ne diyeceğim, - eğer Taylor içinde uygunsa – bize gelebilir ve biraz zaman geçiririz.. Ne dersiniz ? ‘’

‘’ Bu çok iyi bir fikir oldu kuzen. Benim için bir sorun olmaz. Taylor sen ne dersin ? ‘’

‘’ Elbette neden olmasın.. İkinci kez evini görmüş olurum. Annen için bir sorun olur mu ? ‘’ dedi. ‘’ İkinci kez evini görmüş olurum ‘’ bu lafı üzerinde biraz düşündüm.. İkinci kez hee işte bu çok iyi beni üzmek için daha fazla neden olamazdı.. Birden fark ettim ki herkes benim konuşmamı bekliyor..

‘’ Cat sen iyi misin ? ‘’ dedi Jack.. Bense hala Taylor’un söylediği sözleri düşünüyorum ve birden..

‘’ Ah evet üzgünüm daldım.. ‘’

‘’ Taylor annesi cuma günü gelecek sorun yok ‘’ bana bakarak konuşmuştu.. Kızdığını net bir şekilde anlamıştım..
‘’ Üzgünüm dedim ya Jack daldım ..!! ‘’ dedim bende biraz sinirlendim.

‘’ Tamam soru yok!! ‘’ dedi aksi bir şekilde..Konuyu kapatmak için sustum..Taylor hiç sesini çıkarmamıştı.Sanırım neden konuşamadığımı anladı.. Uzun ve sıkıcı yol sonunda bitti.. Eve geldik.. Jack arabayı park eder etmez arabadan fırladım.. İlk inen de ben oldum.. Bu aksi tavırlar Jack’ın gözüne batmış olacak ki..

‘’ Senin neyin var söylesene !! ‘’

‘’ Hiçbir şey işine baksana sen !! ‘’ dedim. Fark ettim ki Taylor bizi dinliyor ve sırıtıyor..

‘’ Komik olan ne Taylor !! ‘’ dedim. Saten ona sinirliydim bide üstüne bana sırıtıyor..

‘’ Hiçbir şey sen keyfine bak .. ‘’ dedi ve gülmeye devam etti. Ne komik bir durumdu ama..Eve doğru hızla ilerledim.Peşimden Taylor geliyordu.Jack ‘ ı göremedim. %100 arabanın kenarlarına bakıyordur. Arabasını çok seviyor ..

‘’ Cat benim yüzümden oldu öyle değil mi ? Geçen olduğu gibi.. ‘’

‘’ Neden bahsediyorsun sen ? ‘’ dedim kapının kilidini açarken..

‘’ Hadi ama Cat numara yapma lütfen !! ‘’

‘’ Sana numara filan yapmıyorum.. Neden bahsettiğini hala anlamadım !! ‘’

‘’ Ah peki öyle olsun küçük hanım !! ‘’ dedi.. Bu sefer onu deliye döndürdüğüme eminim. Ama gerçekten ne dediğini anlamadım.. Odama gittim ve ortalığın dağınık olup olmadığına baktım.. Derli toplu .. Bu da ne demek .. Benim odam asla düzenli olamaz.. Ah tabi ya Jack !! O toparlamıştır.. Onu gerçekten de çok seviyorum.. <3 Taylor ‘un peşinden geldiğini bilmiyordum.. Kapıyı çaldı ve içeri girmek için izin istedi..

‘’ Gelebilir miyim Tatlım.. ‘’

‘’ Elbette.. Keyfine bak Taylor.. ‘’ dedim.. Gerilimin bittiğine emin oldum..Neden böyle şeyler hep benim başıma gelir ki..

‘’ Teşekkürler.. Bu arada odan çok güzelmiş.. ‘’dedi .

‘’ Teşekkür ederim Taylor ‘’ dedim .. Benimle ilgili bir şey daha hoşuna gitmişti.

‘’ Ne yapmak istersin Taylor .. ‘’ dedim hevesle..

‘’ Film izlemeye ne dersin .. ‘’ dedi sevinçle..

‘’ Neden olmasın .. Süper bir fikir.. ‘’ dedim gülümseyerek ..O da bana gülümsedi..Ne güzel bir tablo ama.. Daha düne kadar ona uzaktan bakıyordum.. Şimdi ise yanımda ve bana gülümsüyor.. Nazik biri olduğu için bana eliyle kapıyı gösterdi ve aşağıya inmem için kolunu aynı kavalye gibi uzattı..

‘’ Benimle birlikte aşağıya iner misin Küçük hanım ? ‘’ dedi ciddi bir şekilde..Hımm bu hali hoşuma gitti.. O benim Prensim idi ..

‘’ Ah memnuniyetle Prensim ‘’ dedim birden elimi azıma kapadım.. Bunu dememeliydim düşüncemi ona nasıl söyledim ben .. Oda sadece gülümsedi saten.. Oh bu iyi oldu işte.. <3 Aşağıya indiğimizde Jack koltukta öylece oturuyor ve yere bakıyordu. Onu bu halde hiç görmemiştim.. Ne oldu acaba.. Bizi merdivenlerden inerken görüdü ve hiç istifini bozmadan bize bakmaya devam etti..

‘’ Jack ne oldu ? Seni ben mi üzdüm ? ‘’ dedim.. Endişelenmeye başladım..

‘’ Hiçbir şey olmadı tatlım.. Beni sen üzmedin ‘’ dedi. Onun bu sözlerinden anladığım kadarıyla Taylor ‘u kastediyordu.. Ama onu eve davet edende oydu zaten .. Ah kahretsin lanet olasıca elim Taylor ‘ un kollarındaydı.. Hemen elimi çektim.. Taylor ne oldu dercesine yüzüme baktı.. Bense sadece omuz silkebildim..

‘’ Film izleyelim mi Jack.. ‘’ dedim konuyu dağıtmak için..

‘’ İyi fikir tatlım.. ‘’dedi ama bu benim fikrim değildi ki..

‘’ Jack bu benim fikrim değil Taylor ‘un fikri idi.. ‘’

‘’ Her neyse .. ‘’ diyip konuyu kapattı..

‘’ İlk önce ne tür film izleyeceğimize karar verelim.. ‘’ dedim..

‘’ Ben korku film mi istiyorum. Bugün yeterince romantik bir ortam gördük.. ‘’ dedi Jack..

‘’ Bende korku filmi istiyorum.. ‘’ dedi Taylor.. Aynı fikir de olmaları ne güzel..

‘’ Peki ya sen Cat.. ? ‘’ diye sordu Taylor..

‘’ Çoğunluk ne isterse o olur.. ‘’ dedim gülerek.. Ortamı biraz yumuşatmak istedim.. Bunu üzerine ikisi de gülümsedi.. Birde filmi seçmek vardı..

‘’ Filmi de Taylor seçsin .. ‘’ dedim..İkisi de başıyla onayladı.. Taylor filmlerin olduğu rafa doğru ilerlemeye başladı.. Kategorilere göre sıralanmış olan raftan ‘ korku ‘ bölümüne geldi ve eline geçen ilk filmi çekti.. Ah işte bu.. En korkunç film.. – AYNALAR –

‘’ Süpersin Taylor .. ‘’ dedi Jack.. Demek ki onunda hoşuna gitti film..Sonra ikisi de yüzüme bakmaya başladı.. Ben hala neden baktıklarını anlamamıştım..

‘’ Cat !! ‘’ diye bağırdı Jack.. Bunu neden yapıyor ki bu..

‘’ Efendim.. !! ‘’ dedim aksi bir sesle..

‘’ Sen iyi değilsin.. Söylesene neyin var .. Hep dalıp dalıp duruyorsun.. ‘’

‘’ Yok bir şey Jack sadece düşünüyordum .. ‘’ dedim..Bu onu fazla tatmin etmemişe benziyordu..

‘’ Bu kaçıncı dalışın söylesene .. Bir problemin varsa liften söyle.. Senin için üzülüyorum.. ‘’

‘’ Yok bir şey dedim ya Jack üstüme gelmeyi bırakır mısın ? !! ‘’ Kafasını EVET anlamında salladı..Taylor filmi taktı ve elini omzuma atarak koltuğa doğru ilerledik.. Onunla yan yana oturacaktım..
‘’ Hadi bakalım dalgın kız gel benimle.. ‘’ dedi.. Bende kafamla onayladım..

Film başladığından beri Taylor ‘un kollarından ayrılamadım..Ne korkunç film ama..Jack ve Taylor’un hiçbir mimiği oynamıyordu.Sadece Taylor’un ona sarıldıkça gülmemek için dudaklarının kenarları seğiriyordu..Sonra sadece gözlerime baktı.. Neden bana baktığını anlayamıyorum..

‘’ Bana neden bakıyorsun.. ‘’ dedim sinirlenerek..

‘’ Bakmamam için bir neden söyle Prenses .. ‘’ dedi.. Ne demek istediğini anlamıştım...

‘’ Jack burada Taylor onun önünde böyle yapma ..Senin için çok üzülürüm.. ‘’dedim imalı imalı..

‘’ Ah işte bu iyi nedendi.Ama onun olmadığı her dakikayı iyi değerlendireceğim.. ‘’ dedi..Of bu çocuk deli.. Ama gerçektende çok romantik.. <3

‘’ İyi şanslar o zaman sana …‘’ dedim biraz utanarak..

‘’ Teşekkürler Prenses.. ‘’ dedi.Ah artık bana PRENSES diyor.. Çok garip Jack bana karışmak için çok geç kaldı..

‘’ Siz ne fısıldıyordunuz ? ‘’ dedi ..Ona söyleyecek değilim ya..

‘’ Taylor ‘a korktuğumu söylüyordum.Bu korktuğum ilk korku filmi ve öyle devam etmesini istiyorum.. ‘’ dedim.. Bunu Taylor ‘un anlamaması çok zordu..

‘’ Hımm peki ‘’ dedi Jack pek tatmin olmuşa benzemiyordu.. Tay kulağıma bir şeyler fısıldamak için eğildi..

‘’ Cevap vermene gerek yok Prenses ama sana bir şey sormalıyım.. Cat neden korkmaya devam etmek istiyorsun ? Gerçekten korktuğun için mi ? Yoksa beni sevdiğinden mi ? ‘’ dedi ve durdu.. Devamı olmadığını anladım.. Bunu ona nasıl söylerdim.. Onu sevdiğimi , buna nasıl tepki vereceğini nasıl bilebilirim ki..
‘’ Bana nasıl bir tepki vereceğini bilmiyorum Taylor bu yüzdende korkuyorum.. ‘’

‘’ Sakin ol her iki cevabına da açığım merek etme Cat.. ? ‘’ Ah, hayır bu hiç iyi değil.. Ben ne cevap vereceğim şimdi, ne olacak, onu sevdiğimi nasıl söyleyeceğim.. Buna yüzüm ne kadar dayandığı ilk.. Kıpkırmızı olmam için sadece bir cevap hee bu kadar kolay. Peki hadi o zaman başlıyorum..

‘’ Yalan söylemek istemiyorum Taylor . -2. CEVAP – ‘’ Kıpkırmızı oluşumu ayak parmaklarıma kadar hissediyorum.. Tanrım ben şimdi ne yapacağım.. Jack bana bakıyor.. Belli ki ilk defa bu kadar kızardım. Ah Tanrım lanet olsun ne yapacağım şimdi..Taylor ‘a bakamıyorum..Kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor.. Taylor ‘ ın kollarından çıktım ve mutfağa doğru ilerledim.Arkamdan kimsenin gelmediğine emin olduktan sonra buzdolabından Lipton IceTea aldım.. Buzdolabının verdiği serinlikle kendime gelmeyi başardım.Ayağa kalktım ve kapıyı kapattım.Aman Tanrım Taylor.. Onu görünce elimdeki kutu yere düştü ve bende çığlığı bastım.Lipton yere döküldü . Çığlığın etkisiyle sağ ayağım kaydı ve tam yere düşecekken Taylor beni yakaladı. O kadar yakındık ki burunlarımız birbirine değiyordu.
Çığlığımı duyan Jack buraya doğru geliyor .. İşte işler şimdi karışıyor.. Bizi öyle görünce çok sinirlendi.. Taylor’ dan ayrılmaya çalıştım ama o beni bırakmadı.. Lanet olsun neden böyle olur ki..

‘’ Taylor lütfen !! ‘’ dedim.. Çok kötü şeyler olacağından eminim..

‘’ Taylor , Cat ‘i hemen bırak !! ‘’ dedi Jack . Bu benim hayatım neden o karışıyordu ki..

‘’ Jack sakin ol bir aptallık yapma lütfen !! ‘’ dedim. Sakin olmaya çalışarak

‘’ Kes sesini !! Seninle sonra konuşacağız Cathy !! ‘’

‘’ Benim hayatım seni enden bu kadar ilgilendiriyor.. ‘’ dedim..Artık sinileşmiştim..
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:39 pm

Süpersin İreeem I love you
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:45 pm

Saol kuzum SENDE I love you
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:23 am

ya noldu ben anlamadım valla..

jacke noluyosa..

neyse canım çok güzeldi aynen devam süper... lol!
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:27 am

Jack 'e kızı emanet etti o yüzden uuu

Teşekkür ederim cnm I love you
Vampirella05
İnsan
Vampirella05

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:20 pm

‘’ Çünkü küçük hanım seni koruyacağım için birine söz verdim.. ‘’

‘’ Bu sana hayatıma karışma izni veriyor mu ? ‘’ dediklerim karşısında deliye dönmüş gibiydi. Gözlerini fal taşı gibi açmış ağzını da sanki mühürlemiş gibi sıkıyordu..

‘’ Evet.! ‘’

‘’ O zaman artık beni rahat bırakmanı istiyorum tamam mı ? ‘’

‘’ Seni ona bırakamam Cat.! ‘’

Bir an durdum ve ona baktım.. Ağzından dökülen kelimeler çok .. çok .. çok saçmaydı..

O benim kuzenimdi.!

Tay sinirle söze başladı..

‘’ Ne demek istiyorsun Jack ? ‘’

Jack dişlerini sıktı ve hiçbir şey demeden mutfaktan çıktı..

‘’ Lanet olsun Jack sen ne saçmalıyorsun.. !!! ‘’ dedim.Sinirden ve utançtan kıpkırmızı oldum..Jack birden durdu ve bana bakmaya başladı.. Mutfağın kapısının önünde sanki heykel gibi duruyorum bunu çok iyi biliyorum..

‘’ Cat hatırlıyor musun ? Babanın öldürüldüğü gece.. Senin yanındaydım.. Seni kurtar.. ‘’

‘’ Jack kapa şu lanet olası çeneni.. Duymak istemiyorum dediklerini.. Beni üzmekten zevk mi alıyorsun.. ‘’ dedim.. Gözlerimden akan yaşlar sel olmuştu.. Evet !! Lanet olasıca günü hatırlıyorum.. Beni kurtardın …

‘’ Tabiî ki hayır bundan neden zevk alayım ki !! ‘’

‘’ Bir dakika sen o katili tanıyorsun… Adını söylerken duydum .. Michael !! değimli Jack !! ‘’ Jack ‘ ın yüzü kireç gibi oldu.. Demek ki duyduklarım doğru.. !!

‘’ Babamdan ne istiyordu..!! ‘’

‘’ Seni !! Şimdi beni anlıyor musun !! ? ‘’

‘’ Ah lanet olsun.. !! ‘’
_eylül_
İnsan
_eylül_

Vampir Gücü : 142
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^   Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^ I_icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 2:17 am

neler oluyor ya hiçbişi anlayamadım iremcim biraz açıklayabilir misin . bu arada süpermiş hikaye bayıldım yeni bölüm ve açıklama istiyorum hahaha ...

Tanrım bu bir rüya mı ? ^^ Yeni Bölüm Gelecek... ^^
1 sayfadaki 1 sayfası