Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor

5 posters
YazarMesaj
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor Empty
MesajKonu: Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor   Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 6:36 pm

Ashley Greene şimdiye kadar yürüdüğü tüm kırmızı halılarda, kendini özgü moda anlayışı ile iz bırakmıştır. Ama bu yılki MTV Video Müzik Ödülleri töreninde sadece geceye katılan önemli konuklardan biri olmayacak, ayrıca kırmızı halıda MTV Haberin Show Öncesi Moda Muhabiri olacak.

O geçen yıl bu görevi üstlenen Video Müzik Ödül Adayı Taylor Swift’in izinden gidiyor. Ama bu aralar Swift’i telefon ile arayıp tavsiyelerini alıp, almamak konusunda kararsız. “Ben aslında kendi gösterimi yapmak istiyorum.” Diyor Ashley MTV habere. “Kendimize göre sunacak olmamız çok güzel. Ben bu konuda tavsiye almamım kendi görüşlerimi ve yorumumu karıştıracağını hissediyorum.”

Greene her ne kadar gösteri öncesi Swift’ten tavsiye almak istemese de, onu Pazar günü New York’ta gerçekleşecek törende görecek olmaktan dolayı çok heyecanlı. “Geçen yıldan Taylor Swift’i biliyorum ve onunla tanışacağım için çok heyecanlıyım. Bu tanışma çok güzel olacak.” dedi.

Greene ayrıca diğer moda takipçilerinin o gece ne giyecekleri hakkında çok heyecanlı. Oyuncu gecenin en şık giyinecek isimleri olarak, Leighton Meester, Beyonce ve Lady Gaga’yı tahmin ediyor.

Eğer Greene’nin gösteri için ne giyeceği konusunda hummalı bir çalışma içinde olduğunu düşünüyorsanız, bir kez daha düşünün derim. Yıldız şu aralar Tutulma filminin çekimleri yüzünden çok meşgul. “Şu an hiçbir fikrim yok. Sanırım hazırlıklarımızı Cumartesi gününe sıkıştıracağız. Sanırım mini ve büyük olasılıkla gümüş veya altın renginde bir şeyler giyerim. Bu stilin Video Müzik Ödüllerine çok uygun olduğunu düşünüyorum.” diye açıkladı. “Sınırlar söz konusu ise, onları biraz zorlayın, ve ben moda muhabiriyim ve bu yüzden biraz çılgınlık yapabileceğimi düşünüyorum.”

Greene’nin Alacakaranlık’taki rol arkadaşları Kristen Stewart, Taylor Lautner ve Robert Pattinson’ın ne giyeceği konusunda çok az fikri var. “Hiç fikrim yok. Sanırım çocuklar biraz daha rahat davranırlar. Büyük ihtimal ile bir kravat veya kot ve güzel bir tişört giyebilirler.”

“Teen Choice töreninden Kristen üzerinde mermilerin olduğu o çılgın elbiseyi giydi, ki o elbisenin Video Müzik Ödül Töreni için çok uygun olduğunu düşünüyorum. Eminim yine buna benzer bir şey yapacaktır, ama onunla ne giymek istediği konusunda hiç konuşmadım.”

süper giyineceğine eminim ashley Very Happy

kaynak:http://www.robertpattinson-tr.com/
Ceyda~
Admin
Admin
Ceyda~

Vampir Gücü : 410
Rep Puanı : 2

Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor   Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:22 pm

Ash, altın giyme gümüş rengi giiiyy
+
Sağol paylaşım için What a Face
https://turkey.forum-canada.com
ayLax
Kurt
ayLax

MesajKonu: Geri: Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor   Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:24 pm

ne demek ceyda'mm siten hayırlı olsunn muck rabbit
ilkiz
İnsan
ilkiz

Vampir Gücü : 134
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor   Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 12:11 am

Ona ne giyse yakışııırrr <3
Bitane ooo* I love you
ayLax
Kurt
ayLax

MesajKonu: Geri: Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor   Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:00 pm

bencede bitane bak kız giyinmeyi biliyo biliyo biliyo kris gibim değil biliyo I love you
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor   Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 6:55 pm

Ya gecelikle gelse yakışır kuzuma..

afro
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor   Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 8:34 pm

ilkiz demiş ki:
Ona ne giyse yakışııırrr <3
Bitane ooo* I love you

bencede Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor Herz Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor Herz Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor Herz

Ashley Rol Arkadaşlarının MTV Müzik Ödülleri Töreninde Ne Giyeceklerini Tahmin Ediyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mtv Müzik ödülleri (Ashley ve Taylor)
» Olaaayy vaaaarr!! Mtv müzik ödülleri Ashley <3
» Ashley MTV Ödül töreninde moda muhabiri olacak
» Taylor,Kris ve Rob!... Mtv Müzik ödülleri
» Taylor Lautner Mtv Müzik Ödülleri