Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

_GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD

5 posters
YazarMesaj
_E.w.r.e.m_
İnsan
_E.w.r.e.m_

Vampir Gücü : 41
Rep Puanı : 0

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Empty
MesajKonu: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 7:35 pm

kızLar Ben daha önce de Bir hikaye yazmışTım okuyanLar BiLir ama gereksiz Bir seBepTen doLayı BiTirmek zorunda kaLdım özür diLerim ... ühü

Bu seferde hayaTı Bir gün de değişen ve geLeceğini kayBeden Bir kızın hikayesini yazacağım (ay çok dramaTik oLdu ... muhaha)

Jessica anna : hikaye anLatıcımız ve BaşröL oyuncumuz.GüzeL,akıLLı,sevimLi,yeTenekLi( özeLLikLe de dansTa )

_Değişen HayaT_

Her zaman ki gibi okul sıkıcı ve sessizdi.Liselerden nefret ediyordum.Neden annem hayalimi gerçekleştirmem için beni dans okula yazdırmamıştı.Kütüphane de gerizekalı öğretmenim olan Mr. Wizly nin verdiği ödevi yapıyordum saate baktığımda çok geç olduğunu fark ettim zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım bile ve hemen toplanmaya başladım.Okul neredeyse bomboştu.birden ayağa fırladım ve birşeye çarptığımı farkettim.Kafamı kaldırdığım Mr. Wizly

--- Merhaba Jessica

--- Merhaba Mr. Wizly

--- Jessica sana bir konu daha vericem benimle odama gelirmisin ?

--- Ama efendim kaç saatten beri burada çalışıyorum zaten saat kaç oldu annem merak etmiştir artık eve gitsem iyi olur.

--- Ah ! Hadi Jessica sadece 5 dakika

--- Tamam geliyorum

içimden bir of çektim ve sövmeye başladım bu adamdan nefret ediyordum nefret nefret nefret.Wizly nin odasın önünde durduk ve

--- içeri gir Jessica

içimden bir ses girme diyordu.Çok kötü şeyler hissediyordum.

--- Efendim gerçekten vaktim yok gitmem gerek siz getiremezmisiniz?

--- Öğretmeninden böyle şeyler istememelisin.

--- Of tamam giriyorum

içeri girdim ve arkamdan kapıyı kilitledi işte o anda ne olduğunu anladım kapıyı kilitledi ve bana doğru gelmeye başladı pislik herif herşeyi baştan planlamıştı masanın üstü bomboştu.Kapıya doğru yöneldim ve bir an tutup ittirdi kafamı yere vurmuştum canım acıyordu.

--- Bu okuldaki en güzel kız sensin biliyorsun değil mi ?

--- Bırak beni pislik herif bunu ödeyeceksin.

--- ooo çok korktum .

Bir anda beni kaldırdı ve masanın üstüne attı.Artık gerçekten de korkmaya başlamıştım.Çığlık atıyordum ama şu lanet olası okulda kimse duymuyordu.Beni masaya iyice bastırdı ve öpmeye başladı o andan anladım ki herşeyi kaybetmeye başlamıştım hemde herşeyimi.Gençliğimi,hayallerimi,hayatımı,geleceğimi kaybetmiştim. Sad

_BoşLuk_

Üstümdeki pislik ben çığlık atıp bağardıkça sert ve acı veren tokatlar atıyordu kimse beni duymuyordu kimse burda öylece kala kalmıştım.En son attığı tokattan sonra hatırladığım tek şey azımın kanaması ve canımın çok acımasıydı.Gözlerimi açtığımda odada yalnızdım ve kapı arkasına kadar açıktı.Elimi,ayağımı,yüzümü daha doğrusu hiç bir yerimi hissetmiyordum uyuşmuştum sanki.Bir boşluğa düşmüş yuvarlanıyor ama hiç birşey hissetmiyordum.Sadece yeni doğmuş bir bebek gibi hıçkırıklarla ağlıyordum.Kim bilir saat kaç olmuştu eminim annem beni çok merak etmiştir ama bu halde eve nasıl gidecektim .İğrenç adam işini bitirdikten sonra beni burda böylece bırakmıştı.Hemen ayağa kalktım ve kapıdan koşarak çıktım.En yakın kızlar lavobasına gittim,bu haldeyken erkeklerinkine de girsem fark etmezdi zaten.Gerçekten aynaya bakmayı ve son halimi görmeyi çok istiyordum.Kafamı kaldırdığım da aynaya baktığım anda yüzü gözü şişmiş kanlar içinde bir kız gördüm ve hali berbat tı giysileri bedeni her yeri.Ama hayır o yabancı bir kız değildi bendim Sad Yüzümü yıkamaya ve bu pislikten kurtulmaya çalıştım ve bir kere kirlenmiştim şimdi bu pislikten nasıl temizlenecektim nasıl ! Delirmiş gibi ağlıyordum belki de delirmiştim.Böyle bir adam nasıl öğretmen olmuştu hala şaşkındım.O pisliiğin tekiydi.
Okul kapısına doğru koşmaya başladım.Burdan derhal çıkmak ve bir daha dönmemek istiyordum.Ama kapı kilitliydi şimdi bu lanet olası yerden nasıl çıkacaktım.Daha doğrusu okuldaki tüm kapılar kilitliydi beni burda unutmuşlardı ve kimse çığlıklarıma karşılık vermemişti.Evet kahretsin ! Tek çıkabilceğim yer havalandırmaydı.Kafamın üstündeki demiri kaldırdım ve içine girdim.Burası daracık ve iğrençti.Ama o adam kadar olamazdı.En çok hava nereden geliyorsa oraya doğru ilerlemeye başladım.O anda pantalonum bir çiviye takıldı ve şimdi oda yırtılmıştı rezil bir durumdaydım iğrençtim burası gibi Sad Sonra çıkışa geldiğimi farkettim demiri tuttum ve açmaya çalıştım ama sıkışmış gibiydi ve ayağımla açmak zorunda kaldım.Sonunda çıkabilmiştim derin derin nefes aldım bu gerçekten iyiydi.Saatlerdir içerdeydim resmen hapistim özgürlük gibisi yoktu.Saat çok geç olmuştu ortalıkta kimse kalmamıştı.Sadece içkiciler.Ev okula o kadar da uzak değildi.Bu halde gidebilceğim tek yer evimindi.Benim için tek güvenli yer.Aacaba tekrar gelirmiydi.Var gücümle koşmaya başladım.Bana seslenen heriflerin sesini duyabiliyordum.

--- Hadi ama bebeğim nereye gidiyorsun

--- Biraz bizimle takılsana

--- Baksanıza ne kadar sexy müthiş koşuyor

--- Ağlama tatlım gel ben sana yardımcı olurum

Lafları duymamazlıktan geliyor ve koşuyordum.Sonra birden kendimi yerde buldum.Ama pes etmemeliydim.Ne kadar kötü olsamda kalktım ve koşmaya devam ettim.Sonunda eve gelebilmiştim ve hala ağlıyordum gözlerim ne haldeydi acaba ? Kapının önünde polis arabası vardı.Annem ne durumdaydı.Gerçekten çok korkuyordum.Yavaşça kapıya vurdum ve annem kapıyı açtı.İlk söylediği laf

--- Aman tanrım ne oldu sana ?

Peki ben şimdi anneme,polislere ve arkadaşlarıma ne diyecektim ... Sad

.ÇeLişKi.

Annemin ağlamaktan yüzü şişmişti.Aacaba benim en son durumum neydi.Bütün arkadaşlarım buradaydı.Michael,john,Anastasia,Emilie bir onlar eksikti zaten.Ek olarak tabiki polislerde vardı.

--- Jessica ne oldu sana okuldan sonra seni hiç göremedik Mr. Wizly sorduk ama çıktığını söyledi

Pislik herif arkadaşlarıma okuldan çıktığımı söylemiş.Aslında ben kütüphanede ders çalışıyordum diye bilmeyi çok isterdim Sad

--- Başın büyük dertte küçük hanım seni ne kadar merak ettim haberin var mı ? Arayıp sormadığım yer kalmadı.Şu haline bir bak ne oldu sana.

--- Ben böyle olmasını istedim mi zannediyorsun anne ne düşündüğün umrumda değil.

İkimizde ağlıyorduk.Polis omzumdan tuttu ve beni otutturdu.Ne diyecektim.Ne diyecektim.Buldum.

--- Evet jessica bu yaralarının sebebi ne nasıl oldu bunlar bize herşeyi anlat

Polislerden nefret ediyordum şimdi bana 2 saat soru sorucaklardı.Aslında konuşaçak halde bile değildim ama bi şeyler söylemek zorundaydım

--- Ben okuldan çıkmış eve doğru geliyordum ve bana bir araba çarptı.Plakasını falan göremedim ama griydi.Sonra kafamı ve yüzümü yere çarptım.Sonrasın da birşey hatırlamıyorum zaten.

--- Peki uyandığında neredeydin ?

--- Bir ara sokaktaydım ve yüzümde ki kanlar temizlenmişti

--- Hmm.Bize hiç açıklayıcı cevaplar vermiyorsun Jessica sana bu şekilde yardım edemeyiz

--- Ben yardımızı istemiyorum zaten.Size gerçekleri anlatıyorum inanıp inanmamak size kalmış

--- Tamam

--- Ah ! Lütfen canım acıyor ve çok yorgunum tamam mı şimdi yalnız kalmak istiyorum

--- Önce seni hastaneye götürmeliyiz

--- Ben hastaneye gitmek istemiyorum duydunuz mu beni istemiyorum

--- Pekala tatlım ne yapmak istiyorsun

--- Sadece duş alıp uyumak istiyorum

--- Tamam bebeğim git ve dinlen

--- Sonra görüşürüz çocuklar

--- Görüşürüz Jessica

Odamaya doğru çıkmaya ve ne yaptığımı düşünmeye başladım.Sevdiğim inasanlara yalan söylemiştim.Aşağı dan annemin polisler le bağrışmalarını duyabiliyordum.Bana fazla inanmamışlardı.Ama başka ne söyleyebilirdim ki.En iyi yalan buydu.Ne söliçektim o pislik herifin bana tecavüz ettiğini mi ? Hayır tabiki de bunu söylemezdim.Hemen kapıyı açtım ve içeri girdim.Camımı ve kapımı kapayıp kilitledim.Korkağın teki olmuştum ya da deliriyorumdur Sad Soyunup ayna da vücuduma baktım.Yüzüm şişmişti ve yaralıydı.Düşünce de dizim açılmıştı.Duşa girdim ve bu pisliklerden kurtulmaya çalıştım.Çıktıktan sonra hemen yatağa girdim gerçekten çok yorulmuştum.Hem korkuyor hem ağlıyordum Sad Asıl yarını düşünüyordum acaba yarın ne olacaktı.Bunları düşünerek derin bir uykuya daldım ...
.KaRaR.

Hala korkularım devam ediyor du.Yaşadıklarım yetmezmiş gibi bir de o pislik herifle ilgili rüya görmüştüm.Ormandaydık ben hiç durmadan nefessiz bir şekilde koşuyordum ve tabi o da arkamdan geliyordu.Tam ona bakarken başım ağaca çarptı ve yere düştüm.Hemen yanıma geldi ve elindeki bıçağı boğazıma dayadı.Gülüyordu.Bu kadar komik olan neydi böyle yoksa beni öldürmek mi ? Çığlık atarak uyandım.Ter içinde kalmıştım.Saate baktığım da çok geç olmuştu ne kadar saattir uyuyordum acaba.Gerindim ve vücudumdaki yaraların acıdığını hissettim.Banyoya gittim ve soğuk bir duş aldım.Bu biraz olsun iyi gelmişti.Sonra ayna da yaralarıma baktım.Yüzümde şişlikler gitmiş yerini morluklar almıştı.Berbat görünüyordum.Dizimdeki yara da kurumuş gibiydi ve hala çok acıyordu.Tekrar yaşadıklarımı hatırladım ve gözlerim doldu.Ama böyle yapmamalıydım kendimi toparlamalıydım.Kendimi,annemi ve çevremdeki insanları da böyle yaparak üzmemeliydim.Bunları aklımdan çıkardım ve yaralarıma pansuman yapıp biraz daha krem sürdüm.Üstüme bir şort ve badi giydim.Saçlarımı da tarayıp aşağıya indim.Ama annem evde yoktu bugün izin günüydü kesin alışveriş yapmaya ya da gezmeye gitmiştir diye düşündüm.Beni bu halde bırakabilmişti yani.Dolaptan kendime bir kase aldım içine biraz mısır gevreği ve süt koydum.Artık yediğim yemeğin tadını bile alamıyordum.Daha fazla burda kalamazdım.Burda kaldığım her dakika yaşadıklarımı hatırlayacakmış gibi hissediyordum ve tekrar ağlamaya başladım.Hayır artık ağlamak istemiyordum.Ama ben ne kadar istemesem de ağlıyordum işte.Tekrar düşünmeye başladım.Okula geri dönemezdim her dakika o herifi görüpte yaşadıklarımı hatırlayamazdım.Tekrar böyle birşey yapmaya çalışabilirdi ve ben bu riski göze alamazdım.Evet arkadaşlarımı çok özleyecektim ama herkezin iyiliği için gitmek zorundaydım.Nereye gidebilrdim acaba ,nereye,nereye.Buldum ! Annem geldi ve düşüncelerimi yarıda böldü.Okul için rapor,benim için de ilaç almıştı.Sabah sabah bir de durduk yere ondan şüphelenmiştim.O benim için uğraşıyordu.Kendim den utandım.Aslında rapor almasına gerek yoktu nede olsa bir daha o okula geri dönmeyecektim.Annem beni öptü ...

--- Günaydın tatlım.

--- Günaydın anne.

--- Uyandığını bilmiyordum.Ben de senin için birşeyler ve marketten de senin sevdiğin yiyecekleri aldım.Birlikte kahvaltı ederiz diye düşünmüştüm ama sen yemişsin bile neyse yarın sabah artık.

--- Ne gerek vardı anne ben birşey istemiyorum ...

--- Evet istiyorsun ne oluyor sana böyle.Bir gece de çok değiştin Jessica ve beni korkutuyorsun.

--- Korkmana gerek yok anne ben iyiyim.

--- Hayır değilsin.Yarın için psikolaktan randevu aldım ve seni oraya götürücem.

--- Saçmalama anne.Ben deli değilim tamam mı ve bu yüzden de o lanet olası yere gitmiyorum.

--- Bebeğim oraya deli olanlar gitmiyorki sadece biraz sorunları olanlar gidiyor.

--- Konu kapanmıştır anne.Ben ne olursa olsun gitmiyorum tamam mı.

Annemin gözleri doldu ve masadan kalktı.Evet şimdi sırasıydı onunla konuşmalıydım.Hemen yerine oturttum.

--- Anne seninle konuşmam gerek.

--- Tabi konuşalım canım ne hakkında.

--- Ben anne .... Ben gidiyorum tamam mı ?

Sonunda söyleyebilmiştim tabi annem de ben de direk birbirimize sarılıp ağlamaya başlamıştık.Gelecek benim için şimdi balşıyordu.Hayat ta herşeye sıfırdan başlıyacaktım.Böylelikle geçmişimi unutup geleceğime bakıcaktım ...

EveT kızLar işte eski bölümler tekrar okumak isteyenler okusun yenisini de 2 saat sonra koyarım ...

.ZorLuk.

ikimizde hıçkırıklarla ağlıyorduk.Birden annem geri çekildi ve bağırmaya başladı.

--- Sana sarılmam sadece ihtiyaçtandı hiçbi yere gitmiyorsun.

--- Anne lütfen gitmek zorundayım bu zorlaştırma

--- Lütfen Jessica sana birşeyler oluyor ve sen annene anlatmıyorsun.

--- Sana söz veriyorum herşey düzene girsin sana anlatıcam ama şimdi gitmeme izin ver.

--- Tamam peki nereye gidiceksin.

--- New York a Sarah ın yanına gitmeyi düşünüyorum.

--- Peki bunu onunla konuştun mu ?

--- Hayır birazdan arıycam.

--- Tamam sen onu ara bende eşyalarını toplamaya başlıyım.

--- Tamam anne.

Tekrar geldi bana sarıldı ve bu sefer daha şiddetli ağlamaya başladık.Annem beni bıraktı.

---Evet hadi iş başına.

--- Seni seviyorum anne.

--- Bende seni tatlım.

Telefonu elime aldım ve numaraları çevirmeye başladım.3 çalışta açtı.Numarayı görmüştü bu yüsden benle dalga geçiyordu.

--- Buyrun Sarah'ın malikanesi.

--- Şaka yapmayı bırak Sarah.

--- Jessica ne oldu sesin kötü geliyor.

--- Burda işler hiç iyi değil daha doğrusu ben iyi değilim bir süre sende kalmam lazım.

--- Tabiki de kalabilirsin.Ama şimdi bana herşeyi anlat.

--- Bu telefonda anlatılıcak bir konu değil Sarah söz veriyorum geldiğim de sana herşeyi anlatıcam.

Sarah'a güvenebilirdim o her zaman benim sırdaşım olmuştu.Kararlıydım ona olan herşeyi anlatıcaktım.Belki birlikte bir çözüm yolu bulabilirdik.

--- Tamam şimdi hava alanını ara yarın için bilet al seni almak için gelicem.

--- Teşekkür ederim Sarah.

--- Tamam tatlım gelince edersin.by by ...

Telefonu kapattı.Bende hava almak için camdan baktım.Keşke bakmasaydım.Pislik herif bizim evin karşına dikilmiş bana bakıyordu iğrençti.Ondan nefret ediyordum.Ama evi nerden biliyordu.Hemen pencereleri kapadım ve kapıları kilitledim.Burdan hemen gitmeliydim daha fazla kalamazdım.Tekrar ağlamaya başladım ve hemen telefona koştum en yakın saate bilet aldım.Artık bu iğrenç yerden kurtuluyordum.Kapı çaldı.HAYIR o olamazdı herhalde.Kapıya doğru ilerledim.Ama ellerim titriyordu.Yukardan annemin çığlığını duydum ve koşarak çıktım ... Sad

KızLar iyi köTü yorum Lütfen sizi çok BekLeTTim özür diLerim inşaLLah Beyenirsiniz ...

En son _E.w.r.e.m_ tarafından Çarş. Eyl. 16, 2009 4:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:55 pm

Ay Merve Allah iyiliğini versin ya xD

Geldi mi o mal öğretmen ? Evil or Very Mad
_E.w.r.e.m_
İnsan
_E.w.r.e.m_

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 11:38 pm

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-655D_4AAFB378
Jessica ana karakTer ... xD

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-2567_4AAFB378
RacheL anne ...

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-2323_4AAFB378
Sarah kuzen ... Very Happy

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-7E25_4AAFB378
Sarah'ın sewgiLisi ... keLLan <3

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-92AE_4AAFB378
Dean ...?

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-1110_4AAFB378
John ...?

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-4D84_4AAFB378
STewen ...?

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-9EA3_4AAFB461
CLaire ...?

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-E5B2_4AAFB461
Zoey ...?

KarakTerLerimiz kızLar iLerLeyen BöLümLer de hepsini Tanıcaz ... xD
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 11:40 pm

Ay Merve süper olmuş resimler yaa I love you

Kellan'ı sölememiştin bana süpriz oldu xD
_E.w.r.e.m_
İnsan
_E.w.r.e.m_

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 11:44 pm

_GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD Image-C383_4AAFB59A
WizLy onun yeri ayrı buda pis hocamız ... Evil or Very Mad

eweT kuzum Bana o kadar yardım eTTin Buda sana küçük Bir sürpriz di aynı kişi hikayende de ama sevdiğini BiLdiğim Bunu kuLLandım inş. kızmaz ve Beyenirsin ... Very Happy
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 12:05 am

mervemmm süpersin bacımmm..

şu johna hasta oldum yahh..kaslara bak...

mr.wizly mi geldi..kesin o pislik herif gelmiştir..

kart adam tipe bak...oğlum dalarım sana ..böghh..tipe bak çay demle olayı yani...

lütfen yeni bölüümmm merwemm.... afro
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:13 am

Ceren kart adam dediğin senin filmde beğendiğin Hugo xD

+

Mervem kızar mıyım süper bi süpriz olmuş buu <3
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:45 am

Orda başka burda başka....

Ben ordaki hugo karakterini sevmiştim gerçek hayatta benim için fazla yaşlı... afro
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 8:19 pm

şu dean jessica'yla yakınlaşacağa benziyo.yani tahmin Very Happy Very Happy Very Happy
yeni bölüm istiyorum lol! lol! lol!
pis öğrt.de yakışıklıymış Very Happy Very Happy Very Happy
_eylül_
İnsan
_eylül_

Vampir Gücü : 142
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: _GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD   _GeLeceK_ 5. BöLüm  .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD I_icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 4:54 am

valla süper hikaye yakından takip ettiklerim arasında hepsini takip ediorm hepsi süper ama resmler fln harika olmş yeni bölüm istiorm aynen aylax

_GeLeceK_ 5. BöLüm .ZorLuk. resimLi ... yorum LüTfen ...xD
1 sayfadaki 1 sayfası