Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak!

3 posters
YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak! Empty
MesajKonu: Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak!   Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak! I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:25 pm

LOS ANGELES, Calif --
Ashley Greene, bir "Twilgiht Saga: Eclipse yıldızı" fanlar bazı oldukça karanlık yerlere gitmek için popüler vampir serisinin üçüncü film beklemesin - onun yönetmen David Slade sayesinde söyledi.

"O Gerçekten çok," Ashley söyledi good MTV News geçen hafta. "Oturdum ettik ve ona konuşma ve komut biraz bozuldu. Kesinlikle gibi take on his. Ben iyi olacağını düşünüyorum. "

Bu özellikle film severler için böyle biraz daha kendi vampir filmlerde gore doğru tutmak gerekir. "Ben farklı olacağını düşündüğümüzde," diye devam etti. "Ben stüdyo ve yönetmen arasında bir savaş olacağını düşünüyorum ve bunu sert bir denge olacak, 'Ben o's ... biraz daha o ve belki de gorier olmak ve biraz karanlık gerçek varlık ve türüne odaklı düşünmek neden dramatik. "

Ve Ashley göre, üçüncü "Twilight" sunan kız için olmayacaktır. "İlki çok bu aşk hikayesi ve gerçekten çok tatlı odaklanmış ve bu güzel, ama bu çocuklar, 'Evet, anlıyorum gitmek için,'" dedi istiyorsan gider bir sürü şey yoktu. " Orada çok daha fazla odaklanması için [eylem] ve mücadele sahne üzerinde daha fazla ağırlık verilecektir gidiyor. Kesinlikle biraz daha adam için uygun olacağını düşünüyorum. "

Oyuncu bir bütün yeni bir seviyeye her zamankinden daha fazla çalışma gerektiren bir franchise alarak söyledi. "Going into [Film], çok dublör eğitim ve kişisel eğitim ve bunun gibi şeylerle çok çalışması gerekiyordu hiç," Ashley dedi.

"Twilight Saga: Eclipse "30 Haziran 2010 tarihinde tiyatroları vurması planlanıyor.

kaynak:twılıght.forumlari.net
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak!   Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak! I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:14 am

ne yeni doğanmış bunlar yaa kanlı canlı bi film olcak yani ama azıcıkta karanlık hahahahah lol! lol! lol! lol! lol!

Paylaşım için saol kuzumm lol! I love you
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak!   Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak! I_icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:30 pm

ilk film gibi olmasında hihi

Ashley Greene: Eclipse daha karanlık ve kanlı olacak!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ashley greene
» Ashley MTV Ödül töreninde moda muhabiri olacak
» Ashley Greene ve Ian Somerhalder
» Ashley Greene ve Peter Facinelli Vancouver'a donmuşler
» Ashley Greene kırmızı halı