Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]

+2
ayLax
CuLLe[n]isan
6 posters
YazarMesaj
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

Vampir Gücü : 508
Rep Puanı : 1

~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] Empty
MesajKonu: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:54 pm

Başlık için Ceren'e tşkler. =)

Ölüm. Huzur.. Rahatlık.. Mutluluk.. Dinginlik.. Sessizlik… Sessizlik mi ?

Eğer ölüm sessizse.. ben ölmüş olamazdım. Bu imkansızdı.. Eğer ölmüş olsaydım, bu kadar gürültü duyulur olamazdı. Eğer ölmüş olsaydım, bu bağrışları duyamazdım. Eğer ölmüş olsaydım, kulaklarımda hala dehşet çığlığım çınlıyor olmazdı..

“Thomas !”

Çığlığımla birlikte gözüm de açılmıştı. Siyah, yıldızsız geceye.. Yanımda Elizabeth nefesini tuttu. Ve tam o sırada bir şey fark ettim. Gözüm ardına kadar açık olduğu halde hiçbir şey görmüyordum.. Gece o yüzden siyahtı, o yüzden yıldızsızdı, o yüzden ıssızdı..

Ama bir şey daha fark ettim, gözümü kapayamıyordum. Kapamak istemiyordum. Kapayınca her şeyi bırakacağımdan korkuyordum belki de.. Hiçbir zaman kalkıp gördüklerimin gerçek olmadığını kanıtlayamayacağımdan.. Hatta belki de, aynı şeylerin tekrar gözümde canlanacağından, bana aynı acıyı yaşatacağından..

Sonunda, bütün direnmelerime rağmen gözüm kapanmıştı..

Belki bir saniye sürdü bu, belki iki, belki de üç.. Ama ben o sırada her şeyi tekrar ettim, üç saniyeye benim bütün ömrüm gibi görünen her şeyi sığdırdım..

En yüksek kulenin merdivenlerinden iniyordum, eteğimi hışırdatarak, saçlarımı arkamda uçuşturarak.. Bir yandan da pencerelerden dışarıya bakışlarımı fırlatıyordum panikle.. Arkamdan bas bas bağıran uşağımın sesi duyuluyordu, gitmemem için yalvarıyordu, annem için..

Umurumda bile olmadan inmeye devam ediyordum, artık en fazla üç kat kalmıştı savaşın göbeğine inmeme. Her şeyi durdurmama, belki de. En azından ben öyle sanıyordum..

Ter içinde koşturmaya devam ederken eteğim el verdikçe, önüme gelen sarı saçlarımı çektim yüzümden. Hala pencerelerden onu ararken, görüşüme engel olmalarını engellemek için..

Ve son kat.. Son bir kat.. Ardından, toprak zemin ayağımın altındaydı..

İlk gördüğüm şey, onun yüzü oldu. Diğerlerinin yanında yakışıklı yüzü fazlasıyla ayırt edilirdi. İkinci gördüğüm şey ise, bir kılıcın kınından çekilişi oldu. Kılıç, havaya kaldırılırken gelen ay ışığıyla parladı.. Ve kılıcın sahibi, elinde silahıyla yakışıklıma doğru koşarken, nereden geldiğini bile görmediğim bir ok, adamın göğsüne saplandı. Adam yere yığılmadan önce, ay yüzünü aydınlattı, ve bakışları benimle buluştu: abim…

Ben daha ona bakarken, üç metre ötesinde başka biri sırtından yedi oku, ve öne düşmeden önce, gözleri bütün alanı taradı.. Beni arayan gözleri.. Thomas’ın gözleri..

Bedeni yere değdiği anda, sanki bütün sesler kesildi, sanki savaş durdu. Ardından, benim sesim, olmayan sessizliği bozdu.. Ne olduğunu anlamış sesim..

“Thomas !!”

Ve yerdeydim, Elizabeth, uşağım bana doğru koşturuyordu..

Bu gördüğüm son şey üzerine gözlerim açılmıştı tekrar. En parlak rengine bürünmüş geceye.. Bana inat, büyük bir zafer havası içinde olan gökyüzüne. Ardından ayı buldu gözlerim, yeni ayı.. Önünde iki parlak yıldız vardı, sanki bana gülümsüyordu evren. Sanki beni yanına çağırıyordu..

Ne yaptığımı bile anlayamadan, ayaktaydım, ve koşuyordum. Nereye olduğunu bilmeden koşuyordum. Ayaklarım kendiliğinden hareket ediyorlardı, sanki beynim devre dışı kalınca harekete geçmesi gereken robotlardı..

Ve sonra, başım da istem dışı bir şekilde hareket etti. Saçlarımı savurarak arkama baktığımda, gördüğüm son şey bir adamdı. Elindeki yay gerilmiş bir adam, yaydan çıkan oku doğruca bana yönlendirmiş olan adam..

Bir kadın çığlığıyla yere yıkıldığımda ise, gördüğüm son şey onun yüzüydü.. bana gülümseyen yüzü…

Bunu yazarken ne düşündüğüm hakkında hiçbir fikrim yok, ama yorumlarınızı bekliyorum. .lol!:
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] Empty
MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:03 pm

offff nisan mükemmel olmuşşşş I love you
bittim yaaa I love you
süpersin I love you
ben neden yazamıyorumki Sad Sad Sad
ayy thomas'ı gördüm aklıma yine rob geldi offf Sad Sad Sad Sad
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:07 pm

Güzel olmuş mu ciddennn Embarassed
Teşekkür ederim Ayla'mmm I love you I love you
Send e yazarsın kuzummm ben kendi çapımda eğleniyorum öyleee lol!
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:13 pm

Nisan'ımm bu mudur kötü yani sen de..

Çok güzel şahsen ben çok beğendim...

Anlatım biçimini çok seviyorum sürükleyici ve kelime dağarcığın geniş..

Kız da gitti ben sanıyodum kız oğlanın arkasından dayanamayıp gidecekti...

Sen gittin benim neyim eksik ben de geliyorum..

Neyse çok konuşmayımm..Çok güzel diyerekten finish.. lol! lol! lol!
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:17 pm

Bence kötü kuzum lol!
Teşkürler Ceren'immm I love you I love you
Aslında acıdan öldürecektim ( :nihaha: ) ama dayanamadım direkt öldürdüm Laughing
Tşk kuzumm Embarassed Smile
_eylül_
İnsan
_eylül_

Vampir Gücü : 142

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:31 pm

off offf off yıkılıyor nisan süper olmuşş ya kötü ne demek çok güzell süper süper süper Very Happy:D kötü dediğin nasıl olur sen biliyorsun kötü dediğin bnmki gibi olur Very Happy hahaha seninkiler mirayınkiler hilalinkiler senanınkiler herkesnki o kadar güzel ki herkesinkini çook seviyorum hepsi çok başarılı yazarlar ve sende o yazarların arasındsn canım hiç dert etme. umarı bir gün bende o yazarların arasına girebilirim canım

seni kutluyorum bravo sana ve herkese .....
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:39 pm

Çok teşekkür ederim Eylül'cümm Very Happy Very Happy
Ama yok sen kendini de küçük görmee Very Happy
Çok teşekkürler gerçekten I love you I love you
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:02 pm

Ay Nisaaaaaan I love you

Öldüm bittim şu anda <3

Süpersinn lol!
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:04 pm

Teşekkür ederim Sena'mmm I love you
Çok sevindim beğenmenee Laughing!
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:05 am

Dert Yoldaşım lol!
Süper olmuş kızz çok beğendim açıkçası ve benim bu tür tek bölümlüler
çok hoşuma gidiyor çok beğendim ben açıkçası ki herkes beğenmiş
Kendine haksızlık etme bakıyım güzel diyorsak güzeldir o kadar lol!
Canım benim başarılarının devamını dilerim...
biraz resmi oldu sanırım sonu ama neyse lol!
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]   ~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)] I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:16 am

Olsun kuzu olsun lol! lol!
Azıcık resmiyet iyidir. xDD
Teşekkür ederim Gülşah'cımm. I love you

~Ölsek de Bitmez Bu Aşk..~ [Tek bölümlük] [Twi-dışı] [Yorumları beklerim. =)]
1 sayfadaki 1 sayfası