Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rob'dan Alıntılar~

2 posters
YazarMesaj
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

Rob'dan Alıntılar~ Empty
MesajKonu: Rob'dan Alıntılar~   Rob'dan Alıntılar~ I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:03 pm

Ben henüz aktör olmayı karar vermemiştim! 15 16 yaşlarındayken oyunlara başlamıştım. Şunun için yaptım çünkü babam restaurant’ta bir demet güzel kız görünce sormuş siz nereden geldiniz diye onlarda dram grubundan dediler, babamda oğlum gideceğin yer orası..

Jack Nicholson gibi olmak istedim. Her hareketine bayılıyorum. Aslında onun gibi olmayı gerçekte denedim, bilmiyorum neden. 13 yaşındayken One Flew Over the Cuckoo's Nest filmini izledim ve onun gibi giyindim. Onun gibi konuşmaya çalıştım onun hakkında her şeyi yaptım sanki bana yapıştı gibi

Ben çok değiştim. Eskisi gibi kendimi beğenmiş değilim. İlk ayda gerçek bir popoydum. Kimseyle konuşmadım. Sadece kahve içip herkese 24 yaşında olduğumu ve bu ünlü tiyatro aktörü güney afrikadan geldi

O en kötüsüydü. İnsanların benim hakkında kötü aktor demeleri umurumda değil, daha iyi çalışırım ama derlerse o çok çirkin işte oh o zaman..

Şimdi gerçekten tuhaf sahneler yapmayı belirledim ama işitmede çok özen gösteriyorum bu yünden bana pek güvenmiyorlar.

Bazen düşünüyorum, ne cehennem actörlük, sonra farkına varıyorum bir ayakkabıcı dükkanında çalışır olabilirdim.yani aktörlük daha karizmatik

Hiçbir fikrim yok. Düşünüyorumda üniversiteye gidip normal ortalamalarımı yapabilirdim,tabii aktör olmasaydım

Tuhaftır, bir gün biri benim fotolu imzamı istedi. Çünkü okulu bitirmiştim ve hiçbir şey yapmıyordum o dönemde. Sadece amaçsızca londrada dolaşıyordumki otuzlarında iki adam bana doğru gelip fotolu imzamı istediler, o zaman pek bir gurur duydum,birkaç fotoğraf falan istediler. Ben ve onlar dolaşıyorlardı ve onlara tam 3 kez denk geldim ve her seferinde bana saygıyla yaklaştılar...

kaynak:robertpattinson-tr.net
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Rob'dan Alıntılar~ Empty
MesajKonu: Geri: Rob'dan Alıntılar~   Rob'dan Alıntılar~ I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 6:37 am

vaayy cizeell Very Happy bence ünlü olmadan önce yaptılarsa adamlar şimdi hava atıyorudr lol!

Rob'dan Alıntılar~
1 sayfadaki 1 sayfası