Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BJ'den New Moon Kitabı!!!

4 posters
YazarMesaj
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

BJ'den New Moon Kitabı!!! Empty
MesajKonu: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 4:50 am

konuyu nereye açsam bilemedim en son burada açmanın doğru olcağını düşündüm süper bir sayı en önemlisi paramore varmış yaa 'taklitlerden sakının' yazmışlar bi de!

BJ'den New Moon Kitabı!!! Image1ri

BJ'den New Moon Kitabı!!! Image2os

TAM 3 DERGİ BİRDEN !!! BLUE JEAN + HEADBANG + POP UP... VE HERKESE ''TWILIGHT: NEW MOON'' KİTABI HEDİYE...

Geçen ay inanılmaz bir ilgiyle karşılaşan Blue Jean ''Twilight'' kitabının ikincisi ''Twilight: New Moon'' bu ay Blue Jean'den, tüm okurlarına hediye... Robert Pattinson, Stephenie Meyer, Kristine Stewart ve Taylor Lautner ''Twilight''ın alacakaranlık dünyasını aydınlatıyorlar. Yönetmen Chris Weitz New Moon hakkında ipuçları veriyor… Yazar Stephenie Meyer efsanenin perde arkasını anlatıyor… Yeni filmin gizemleri Kurt Adamlar ve Volturi'yi mercek altına aldık… Robert ve Kristen'i herkes tanıyor, ya diğerleri? Onları da inceledik… ''Twilight'' modasını masaya yatırdık, Bella gibi giyinme rehberi sadece Blue Jean'in ''New Moon'' kitabında… Ve… Robert ve Kristen beraber mi? Tüm Twilight hayranlarının merak ettiği bu sorunun yanıtlarını aradık. Ayrıca bu ay herkese MUSE, SHAKIRA, MEGADETH ve TOKIO HOTEL'in dev posterleri hediye !!!

PARAMORE
Bir önceki albümleri ''Riot!'' ile gönüllerimizde taht kuran Paramore, yeni albümleri ''Brand New Eyes'' ile saltanatını sürdürmek istiyor.

daha çok sanatçı var da beni paramore ilgilendidiği için hihi

kaynak: bluejean.com.tr
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 9:22 pm

hımm aslında kitapta pek farklı bir şey anlatcaklarını düşünmüyorum ama olsun
alırım belki sağol p. için canım
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

MesajKonu: Geri: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 9:37 pm

önemli değil canım dergiyi alsan da kitabı direkt vermiyolar önce dergi sitesindeki soruyu cevaplican doğru cevabı verip (ilk 10'dur garanti) ilk 10a girebilirsen yolluyolar falan falan bende daha almadım bakalım alırız bi ara
yani sanırım böyle olcaktır tam emin değilim ama...
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 7:32 am

almamak mümkünmü yaaa Very Happy kalp
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 8:48 pm

hee öle mi bende zannettim twilight eki gibi amann o zaman almam hihi yinede sağol kuzum
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

MesajKonu: Geri: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 8:48 pm

Halbmond_HT demiş ki:
almamak mümkünmü yaaa Very Happy kalp

evet yaa alıcam kesin new moon kitabı direkt veriliyomuş bu arada soru cevaplama falan yok yanii...
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

MesajKonu: Geri: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 8:49 pm

Levérage demiş ki:
hee öle mi bende zannettim twilight eki gibi amann o zaman almam hihi yinede sağol kuzum

flood için özür dilerim...

twi eki gibi canım merak etme al al kaçırma bence hihi
Kris.(b.z)
İnsan
Kris.(b.z)

Vampir Gücü : 53
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: BJ'den New Moon Kitabı!!!   BJ'den New Moon Kitabı!!! I_icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 5:22 pm

Dün aldım, kitapçık güzeldi Smile

BJ'den New Moon Kitabı!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Moon...
» New moon google.!
» New Moon Ürünleri
» New Moon set resimleri
» New Moon Soundtrack