Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!!

4 posters
YazarMesaj
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!! Empty
MesajKonu: Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!!   Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 2:42 am

yine Gogirl dergisinde yazılanlar....((yanlarında yazan yorumlar ban ait hihi ))

Bu ikilinin arasında yaşananlar ve bibirlerine karşı neler hissettiklerine bu kadar net bir şekilde ilk kez şimdi tanık olacaksın.Özellikle son maddeleri oku!

Rob: ''Kristen beni şaşkına çevirdi''
* ''Kristen ile ilk karşılaştığımızda, aramızda aniden bir uyum hissettim.O çok zeki ve onunla çalışmak çok güzel.''
* ''Bizim neslin en iyi aktrisinin Kristen olduğunu düşünüyorum.Nedenini bilmiyorum ama o herkesten daha iyi.'' (tabi beaa)
* ''O çok güçlü bir kız.çıtkırıldım bir tip değil.Filmde iki zıt tiplemeyi bir araya getirmişler.Ben çürüğüm, o ise çok güçlü ve uyumumuzun da temel nedeni bu sanırım.'' ((kuzumm sen de çok güçlüsün fındığım benimm))
* ''Kristen harika biri.Twilight'ta tol almak istememin temel nedenlerinden biri de, o.'' ((biliyoz zaten))
* Rob'a Kristen'dan hoşlanıp hoşlanmadığı sorulduğunda bizleri çok da şaşırtmayacak bir yanıt veriyor:''Kesinlikle!!''

Kristen: ''Robert beni büyülüyor!''
* ''Aslında Rob'u oyuncu kadrosuna seçen bendim.Yönetmen Catherine Hardwicke bana 'Ne düşünüyorsun?Bu gerçekten de zor bir seçim.' dedi.Ben de 'Dalga mı geçiyorsun?Kimi seçmemiz gerektiği apaçık ortada!' dedim.Daha iyisi olamazdı, mükemmel bir tercih yaptık.''
* ''Rob. uzun boylu ve zeki biri.''
* ''Beraber birçok şey yaşadık, dolayısıyla çok yakın hissediyoruz.Birbirimizden güç almamız çok doğal, çok zor durumlarda beraberdik.''
* ''Ben onun çook yakışıklı olduğunu düşünüyorum ve o yalan söyleyemiyor.Sanki yalan söyleme yeteneği hiç olmamış.'' ((bu yüzden Kris'den hoşlandığını saklayamıyor hihi ))
* Kristen'a ''Bella'yı oynamanın en iyi tarafı neydi?'' diye sorulduğunda yanıtı şöyle olmuş: ''Edward Cullen'ı öpmek!'' (( woooohooooo direkt rob'u öpmek desene sen şuna hihi ))

bunlar da alıntı değil ben yazdım kaç dakka boyunca bunla uğraştım ama deyicek umuyorum ki.. hihi
SerayPattinson.95
İnsan
SerayPattinson.95

Vampir Gücü : 200
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!!   Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 5:40 am

valla süper konu olmuş.. lol!
zayıf noktalardan vurmuşlar.. zaa
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!!   Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 5:49 am

SerayPattinson.95 demiş ki:
valla süper konu olmuş.. lol!
zayıf noktalardan vurmuşlar.. zaa
demiii çok hoş
inş bi gün dergilerden okumayız da kendi ağızlarından duyarızz kalp hohohoh hohohoh hohohoh
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!!   Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 5:57 am

Kuzu süpersin yaa helede yorumlarına bittim yani ayrıca Very Happy hihi
SerayPattinson.95
İnsan
SerayPattinson.95

Vampir Gücü : 200
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!!   Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 6:22 am

evet yanii bütün dileklerimiz. lol!
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

MesajKonu: Geri: Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!!   Kendi Ağızlarından İlk Kez: Robert Kristen Aşkı!! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 2:47 pm

sümy'm süper konu haaaaaaa
yalan söyleyemiyo benim aşkitomm oyy çok mutlu oldum şuandaa

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen & Robert
» Robert-Kristen-Taylor Myv Röportajı...
» Robert,Kristen ve Taylor MTV VMA|sahnede|
» Robert,Kristen ve Taylor Kuliste
» Robert ve Kristen'e Müstehcen Soru!!!!