Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor

YazarMesaj
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor Empty
MesajKonu: Eclipse Yıldızları Stres Atıyor   Eclipse Yıldızları Stres Atıyor I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 4:43 pm

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor Robertpattinson92692

Twilight Saga:Eclipse çekimleri Kanada'nın Vancouver şehrinde devam ediyor... Oyuncular yoğun tempodan fırsat buldukça birlikte gece turlarına çıkıp, yemek yiyorlar...

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor Eclipsedinner92696

Kadroya yeni katılan Bryce , ekip ile çok iyi anlaştığını belirtirken aralarındaki yaş farkının hiç problem olmadığını, oyucuların çok genç ama disiplinli ve olgun insanlar olduğunu belirtti...

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor Eclipsedinner92694

Filmin kurtadamlarını ve vampirlerini şehirlerinde gören Vancouver'lılar pek seviniyorlarmış... Kadroya yeni katılan oyuncuların sempatik tavırları halk arasında çok konuşuluyormuş...

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor Eclipsedinner92693

Serinin MonkeyMan'i Emmet Cullen rolüyle beğeni toplayan Kellan Lutz ise geceleri neşeli ve samimi hareketleriyle hem arkadaşlarının hem de basının en sevdiği isimlerin başında geliyor...

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor Eclipsedinner92692

Eclipse setinde gece stres atma turlarıyla ilgili bugünlük haberler bunlar arkadaşlar... Bir dipnot, farkındaysanız fotoğraflar arasında Kristen Stewart yada Taylor Lautner yok... Filmin Bella,Alice, Jacob ve Rosalie karakterleri basın mensuplarının yoğun ilgisinden rahatsız oldukları için gece turlarına ya hiç çıkmıyorlarmış yada ekibin zıt yönüne gidip hedef şaşırtıyorlarmış...

Kitanın Dünyası / 28 eylül de çıkan bir haber ancak ben sitede göremedim varsa üzgünüm...

Şimcik Yorumlara geçelim hihi
Bryce bence çok şeker ve güzel olmuş ancak böyle demem onu sevidiğim anlamına gelmez hihi
sonracıma kellan da çok şeker Eclipse Yıldızları Stres Atıyor 943443 şunuda belirtiyim ben sena kadar sevmiyorum ben robı seviyorummm kalp

Eclipse Yıldızları Stres Atıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eclipse Konusu ~
» Eclipse Set Sırları
» Eclipse...
» Eclipse Set
» Eclipse Set Resimleri