Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kapak Kızı: Kristen Stewart

2 posters
YazarMesaj
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

Kapak Kızı: Kristen Stewart Empty
MesajKonu: Kapak Kızı: Kristen Stewart   Kapak Kızı: Kristen Stewart I_icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 4:51 am

Kapak Kızı: Kristen Stewart Kristenstewartsintervie

Genç oyuncu Kristen Stewart, Interview dergisinin Ekim-Kasım sayısı için Dannis Hooper'ın sorularını yanıtladı.
Twilight serisi ile peşinde çılgın bir hayran kitlesi sürükleyen Kristen Stewart, şöhretin dışarı çıkıp yürümeye bile engel olduğu gerçeğiyle hala yüzleşmeye çalışıyor:

"Açıkçası paparazzi ile ilgili yapılabilecek pek bir şey yok. Bu yüzden de oteldeyken odamdan dışarı adım atmıyorum. Özel hayatımdan kimseye bahsetmiyorum. Biliyorum ki, o gece nerede olduğumu kimse bilmiyorsa zaten evden çıkmamışım demektir. Yani nereye gidersem gideyim kaçamayacağım gerçeğiyle yaşıyorum. Tavırlarım tamamen o gün nasıl hissettiğime bağlı. Bazı geceler 'Boşversene, umurumda değil. Ne yapmak istersem onu yaparım' diyorum. Sonra ertesi gün 'Şimdi herkes ilgi çekmek istediğim için dışarı çıktığımı düşünecek' diye düşünüp pişman oluyorum. Halbuki ilgi çekmek için yaptığımı sandıkları hareketler sadece bir saniyeliğine bile olsa normal biri gibi olabileceğimi düşündüğüm anların bir sonucu."
Kristen Stewart'ın yeni filmi "The Twilight Saga: New Moon", 20 Kasım 2009'da gösterime girecek. Bu arada genç oyuncunun rock'n roll dünyasının mihenk taşlarından Joan Jett'i canlandırdığı "The Runaways" 2010'da sinemaseverlerin karşısına.

kaynak: mtv.com.tr

ya ben kıyamam ona yaa Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
evden bile çıkamıyomuş yaa
bu paparazzilerin CANI CEHENNEME!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
doom11
Yeni Doğan
doom11

Vampir Gücü : 301
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Kapak Kızı: Kristen Stewart   Kapak Kızı: Kristen Stewart I_icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 5:09 am

öle deme sümiş eyer onlar olmasa biz nerden görcez bu güzel fotoları Very Happy Wink
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Kapak Kızı: Kristen Stewart   Kapak Kızı: Kristen Stewart I_icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 5:12 am

ya umrumda değil kris'imden değerli mi??? Crying or Very sad Crying or Very sad

ben bol bol çekerim onun resmini bana gelsinnn kalp kalp kalp

(ayrıca bu fotoları paparazziler çekmiyo ki bea zaa )
doom11
Yeni Doğan
doom11

Vampir Gücü : 301
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Kapak Kızı: Kristen Stewart   Kapak Kızı: Kristen Stewart I_icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 5:16 am

ya olsun ama ilerde rob ve krisin birlikte fotolarını çekçekler bunu düşün Wink

1 sayfadaki 1 sayfası