Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi Tahtanız Eksik ?

4 posters
YazarMesaj
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

Hangi Tahtanız Eksik ? Empty
MesajKonu: Hangi Tahtanız Eksik ?   Hangi Tahtanız Eksik ? I_icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 7:02 pm

Hangi tahtanız eksik bakalım
http://testyourself.tr.msn.com/iliskiler/tahta/Start.aspx

bende de bu çıktı ancak bu testi ben sanmıştım ki derler ya tahtan eksik senin onunla ilgili bir test diye düşünmüştüm neyse bana bu çıktı ancak ben çok öfkeli biriyim Hangi Tahtanız Eksik ? 344991

Öfke
Sizin öfke tahtanız yanmış. Keskin sirke küpüne zarar deyip onu üşüyen ellerinizi ısıtmak için bir kereliğe mahsus kullanmışsınız. Sonra da bir daha asla ihtiyaç duymamışsınız. Geçmişinizi şöyle bir karıştırın, büyük bir öfke nöbeti geçirmiş olmalısınız. Çünkü o acı ama enerji veren tattan vazgeçmek her babayiğidin harcı değil. Fakat siz onun sahibine ne kadar zarar veren bir tahta olduğunu fark etmiş ve söküp atmışsınız yerinden. Sahip olduğunuz dinginlik başkaları açısından arada bir sinir bozucu bile olabiliyor. Öfkeden boşalan yere doğru gelişen ironi ağacınız zekânızla birleşip size özgün bir kişilik kazandırıyor. Aslında her şeyi eleştiriyor, ama hiçbir şeyin sizi kızdırmasına izin vermiyorsunuz. Kabulleniyor değilsiniz dünyayı olduğu gibi. Dolayısıyla, bir “Hint fakiri” olduğunuzu iddia edemeyiz. Ama öfkenin hiçbir şeyi tamir etmeyeceğini de biliyorsunuz… Ermiş sayılmazsınız ama ermemiş de değilsiniz…
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Hangi Tahtanız Eksik ?   Hangi Tahtanız Eksik ? I_icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 2:07 am

Öfke
Sizin öfke tahtanız yanmış. Keskin sirke küpüne zarar deyip onu üşüyen ellerinizi ısıtmak için bir kereliğe mahsus kullanmışsınız. Sonra da bir daha asla ihtiyaç duymamışsınız. Geçmişinizi şöyle bir karıştırın, büyük bir öfke nöbeti geçirmiş olmalısınız. Çünkü o acı ama enerji veren tattan vazgeçmek her babayiğidin harcı değil. Fakat siz onun sahibine ne kadar zarar veren bir tahta olduğunu fark etmiş ve söküp atmışsınız yerinden. Sahip olduğunuz dinginlik başkaları açısından arada bir sinir bozucu bile olabiliyor. Öfkeden boşalan yere doğru gelişen ironi ağacınız zekânızla birleşip size özgün bir kişilik kazandırıyor. Aslında her şeyi eleştiriyor, ama hiçbir şeyin sizi kızdırmasına izin vermiyorsunuz. Kabulleniyor değilsiniz dünyayı olduğu gibi. Dolayısıyla, bir “Hint fakiri” olduğunuzu iddia edemeyiz. Ama öfkenin hiçbir şeyi tamir etmeyeceğini de biliyorsunuz… Ermiş sayılmazsınız ama ermemiş de değilsiniz…

bende öfke çıktım Very Happy Very Happy Very Happy

En son Halbmond_HT tarafından Perş. Ekim 08, 2009 5:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
doom11
Yeni Doğan
doom11

Vampir Gücü : 301
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Hangi Tahtanız Eksik ?   Hangi Tahtanız Eksik ? I_icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 4:01 am

oo bendede öfke çıktı yaw ne biçim test bu Very Happy
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Hangi Tahtanız Eksik ?   Hangi Tahtanız Eksik ? I_icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 9:01 pm

ayy yaa ben ayşe değilimm
normalde aldırmıyordum
ama artık kırılmaya başlıyorum
son kez söylüyorum ben ayşe değilim
eğer hala söylenirse de ben ne diyim
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

Vampir Gücü : 508
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Hangi Tahtanız Eksik ?   Hangi Tahtanız Eksik ? I_icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 9:10 pm

Evet Gülşah'cım sakin ol bakem Very Happy
Öfkelisin anladım Very Happy

+

Öfke

Anam ne dediğini anlayana kadar canım çıktı zaten. =P
Ama ..
Bilemiyciiim .. Razz
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Hangi Tahtanız Eksik ?   Hangi Tahtanız Eksik ? I_icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 5:31 am

Kuzucan vala billa çok özür dilerim ödevlerden kafam kalmadı Sad Sad Sad Sad Sad

Hangi Tahtanız Eksik ?
1 sayfadaki 1 sayfası