Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde

2 posters
YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde Empty
MesajKonu: Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde   Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:47 am

Avustralya Film Ink dergisi Eylül sayısında Yeni Ay’ı Kapak yapmış ve filme 5 sayfalık yer ayırmış. Verilen bilgiler çoğunlukla Comic – Con röportajlarından alınmış soru – cevaplardan oluşuyor.

Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde 658_ads_z

Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde 241_ads_z

Değişiklikler: Edward ve Bella

Kristen Stewart: “Bella bu filmde diğer filme göre büyümüş, olgun. İlk filmdeki davranışları hakkında söylenmesi gereken birşey var. Hiçbir fikrinizin olmadığı bir dünyaya girmeniz ve bu dünyaya girmenize sebep olan duygulara güvenmeniz için çok güçlü bir akıl sağlığına sahip olmanız gerekiyor.”

Robert Pattinson: “İlk filmin çok başarılı olmasından dolayı artan beklentiler nedeni ile Yeni Ay’ın çekimleri hakkında gerçekten çok endişeliydim. Resmen korkuyordum.”

Kristen Stewart: “Ben her iki filmin birinin diğerinden daha zor olduğunu söyleyemem. Bu çok duygusal bir film. Bu aralarındaki en büyük fark. Bu film, çok yoğun duygular olan aşkı keşfetmen veya aşık olman ile ilgili değil. Bu filmde Bella için çok büyük inişler ve çıkışlar var. Esasen bir manik depresif. Ama benim için bir fark olmadı. Biraz daha ağır bir roldü ve rol üzerinde daha çok düşünülmesi gerekiyordu.”

Robert Pattinson: “Ben her zaman Edward’ın ilk filmde James, Laurent ve Victoria’yı gördüğü andan itibaren her şeyi kaybettiğini hissettiğini düşünmüşümdür. O noktadan itibaren zaten bir moral bozukluğu içerisine girer ve bu duygular içerisinde boğulmamak için çabalar. Olayları görmezden gelir ve herşey yolundaymış gibi davranmaya çalışır. Bu sayede bu filmde bu kadar kolaylıkla Bella’yı terkedebilmektedir. Bu filmde herşeyin kötü kader olduğunu düşünür. Başka bir hata yaptığını farkeder ve yine bu hatayı düzeltmek zorundadır.”

Kristen Stewart: “İkinci film hakkında beğendiğim nokta, kendini biliyorsun, büyük ihtimal ile Bella’nın başına gelen şeyleri sen yaşasan, geçeceğin süreç onunkinden daha zor olacak. O kesinlikle ikinci filmde olgunlaşıyor.”

Robert Pattinson: “Ben en çok benim geri dönüş sahnem konusunda kaygılıydım, çünkü gerçekten Edward’ın yokluğunun bitmesini istiyordum. Herkes sürekli benim yokluğum hakkında konuşuyordu. Edward’ın Bella’nın hayalinde olduğu gibi, başka birinin hayalinde bir karakteri canlandırmak çok zor. Bu filmde Edward tam olarak kaybolmuştu. Ne yapacağını bilmiyordu. Bu aslında birine aşık olduğunu farkeden ve sürekli – kendi şüpheleri nedeni ile – bu durumla boğuşan tipik bir erkek davranışı. Herşeyi darmadağın ettikten sonra sadece bir kaç şansın olduğunu farkedersin. (Güler) Ama işte burada Bella ile ilgili olumlu bir yan var. O ikisinin ilişkisi hakkında Edward’ın bildiğinden çok daha fazlasını biliyor, ve Edward olan her olayda kendini suçlu bulacak yönler bulmaya devam ediyor.

Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde 457_ads_z

kaynak:roberet pattinson_tr
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde   Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:35 am

ooff off bide Türkiye'ye gelse şu film izlesek röportajlarla fragmanlarla olcak değil ki yhaa Sad Sad

Paylaşım için saol kuzumm Smile

Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Ay Kitabından Film Hakkında İpuçları
» Yeni Yeni Ay Fragmanında Gösterilecekler!
» Yeni Ay’dan Yeni Su Altı Görüntüleri
» Yeni Ay’dan Yeni Bir Fotoğraf Daha!
» One Dergisinde Taylor Lautner ve Robert Pattison