Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selena ikisini de seviyor!

2 posters
YazarMesaj
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

Selena ikisini de seviyor! Empty
MesajKonu: Selena ikisini de seviyor!   Selena ikisini de seviyor! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 10:25 pm

Selena Gomez, Team-Jacob ya da Team-Edward arasında kararsız kaldığını, her ikisinden de hoşlandığını söylemiş.
The Wizards of Waverly Place'in 17 yaşındaki yıldızı, ikisi arasında karar vermenin zor olduğunu söylemiş...

"Bilmiyorum.... Taylor benim arkadaşım... Ama Team-Edward'dan da hoşlanıyorum"

Selene ve Lautner hakkında, New Moon çekimleri sırasında birlikte olduklarına dair dedikodular çıkmıştı. O sırada Selena da Ramona and Beezus filminin çekimlerindeydi.

"Kristen ile aynı otelde kaldık, Taylor onu ziyaret ederdi, sık sık lobide karşılaşmaya başladık...", demiş. "Beraber öğle ve akşam yemeklerine çıktık ama onun ve benim peşimde paparazziler vardı, dolayısıyla buluşmalarımız olay oldu, biz sadece biraz takılalım demiştik... "

"Benim için ilginç oldu, Vancouver'a sadece işime odaklanarak gitmiştim ama onu tanıdım ve hayli ilginç bir deneyim oldu. O çok tatlı, beni çok güldürdü. Zaten o sıralar çekilen fotoğraflarımda kocaman gülümsemeler görebilirsiniz...

alıntı:twilgihtfan.net
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Selena ikisini de seviyor! Empty
MesajKonu: Geri: Selena ikisini de seviyor!   Selena ikisini de seviyor! I_icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 5:33 am

Selana'mm kuzum benim ya çok sempatik çok tatlı bi kız yaa Very Happy ben şahsen çok seviyorum Very Happy kalpp

Selena ikisini de seviyor!
1 sayfadaki 1 sayfası