Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında.

2 posters
YazarMesaj
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında. Empty
MesajKonu: Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında.   Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında. I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 8:01 pm

Muse'un Solisti Matthew Bellamy Neden Yeni Twilight Soundtrack'ine Dahil Olduklarını Açıkladı

Gecen hafta Muse'un solisti Matthew Bellamy ile grubun yeni cikardiklari album "The Resistance" hakkinda konustuk.

Muse ile nasil oldu da New Moon Soundtrak'inde yer aldiklari ve yeni film projeleri "Clash Of The Titans" hakkinda sohbet ettik.

National Post: Twilight serisinin yeni filminde bir sarkiniz var, bu serinin hayrani misiniz?

Matt Bellamy: 80'lerdeki The Lost Boys'u sevmistim. birisinin cok da guzel bir soundtracki oldugunu hatirliyorum. Bu film tarzi bana bu nesilin The Lost Boys'u olarak geliyor. Henuz daha ortada film projesi yokken; Stephenie Meyer yeni unlu olmaya basladiginda grubumuz ile temasa gecmisti. Arizona - Phoenix'te verdigimiz bir konsere gelmisti. Sanirim orada veya yakinlarinda bir yerde yasiyor. Cok arkadascaydi; bize muzigimizi cok begendigini ve filmlerinde kullanmak istedigini soyledi. Bir kac yil sonra filmin yapimcilari geldiginde biz de olur dedik. Ilk filmin nasil bir film olacagi hakkinda hicbir fikrim yoktu, ben bagimsiz (kucuk butceli, sanatsal nitelikteki filmler icin kullanilan bir degim) bir film olacagini dusunmustum.

National Post: Ayni zamanda gelecekte cekilecek yeni Bond filminin esas muzigi olma yolundaki iradenizi de belirttiniz degil mi?

Matt Bellamy: Evet (guluyor)

National Post: Bir filmin tum muziklerini yapmak ilginizi ceker mi?

Matt Bellamy: Kisisel olarak ben isterim ama Muse olarak bu tarzimiza uygun degil. simdi yeni bir film projesi var. "Clash of the Titans" icin kisisel olarak bazi calismalar yapmam istendi. bu bir film icin gercekten de cok ruhani bir muzik olacak. Muse'un tarzindan cok farkli...
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında.   Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında. I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 3:05 pm

Sağol kuzum paylaşım için kalp
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında.   Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında. I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 4:46 pm

Ne demek kalp

Matt Bellamy ile New Moon Soundrackları hakkında.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Moon'a oy verin.!
» New Moon Bilekleri
» New Moon Eşyalar
» New Moon Figürleri
» New Moon Gruplar