Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Empty
MesajKonu: rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..   rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:01 am

Soru: Gelecek olan filmlerde en çok hangi sahne için heyecanlanıyorsunuz?

Ashley: Hmmm, ben David Slade ile çalışacak olmaktan ötürü heyecanlıyım. Onunla çalışmanın gerçekten çok eğlenceli olacağını düşünüyorum, ve yapacağımız büyük savaş sahnesi için sabırsızlanıyorum.

Taylor: Ben aşk üçgeninin yüksekliği için heyecanlıyım, ben ve bu adam (Rob’u işaret ederek) Bella’yı kurtarmak için çabalamalı ve arkadaş olmalıyız. Uyku tulumu sahnesi! Uyku tulumu sahnesi!

Kristen: Hamile kalacağım sahneler için heyecanlanıyorum.

Rob: Ben şahsen sezeryan sahnesine dahil olacak olmam… (güler) Sabırsızlanıyorum! (Güler)

kaynak:http://www.twilightfan.net
miray
İnsan
miray

Vampir Gücü : 68
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..   rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:03 am

sapıttınız Rob ve Kristen tübe tübe affraid
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..   rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 9:22 pm

oha ya..

kris başka sahne mi yok ya..tövbe tövbe.. Neutral
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..   rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 9:54 pm

cerenbode demiş ki:
oha ya..

kris başka sahne mi yok ya..tövbe tövbe.. rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_neutral

kızım o hamile olduğu sahnelerini demek istemiş rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_biggrin rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_biggrin rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_biggrin
taylor resmen kris'e aşık ya rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_biggrin rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol
taylor&kris forever
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..   rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 11:00 pm

Taylor: Ben aşk üçgeninin yüksekliği için
heyecanlıyım, ben ve bu adam (Rob’u işaret ederek) Bella’yı kurtarmak
için çabalamalı ve arkadaş olmalıyız. Uyku tulumu sahnesi! Uyku tulumu
sahnesi!

bayıldım bu yoruma yaa rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol

bende o saheyi merak ediyorum hemde çoo...ookk Very Happy Very Happy Very Happy tabi edward açısından çok üzülüyorum rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_sad rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_sad rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_sad rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_sad rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_sad rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_sad rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Icon_sad
+

ayrıca Kris ve Rob'un yorumlarıda enteresaann hihihihih bende merak ettim şimdi rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol

+

Aylaa aynen katılıyorum Kris&taylor ama önünde team yazcam team Kris&taylor ikiside süperler fakat her zaman olacağı gibi Robla Krisden asla vazgeçmem rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Herz rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Herz rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Herz rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Herz rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. Lol
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

MesajKonu: Geri: rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..   rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor.. I_icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:32 pm

[b]robstennnnn yuppii ayy bende heycanlıyım o sahneler için
bende balayı sahnesi için daha heycanlılar ama söyleyemiyolarr

rob filmlerdeki en çok hangi sahne için heyecanlanıyor..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob ve Kris sahne arkasında dans etmişler !