Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson seventeen röp.

2 posters
YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Robert Pattinson seventeen röp. Empty
MesajKonu: Robert Pattinson seventeen röp.   Robert Pattinson seventeen röp. I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 8:27 pm

Robert Pattinson seventeen röp. 3276

17: Seni Edward rolüne çeken ne?

Robert: Edward çok fazla insan tarafından seviliyor ama o gerçekte nefret ve zararlı bir kişi. Ve bu erkekler için tipik bir şey – bir şeyi çok fazla sevdiğin zaman sadece bastırılması güç bir tahrip edici duyguya kapılırsın çünkü yeterince iyi olmadığını düşünürsün. Bu çok trajik bir hikaye.

17: Daha önce hiç, birini böyle sevdin mi?

Robert: Gerçekten hayır, Ama bunu anlıyorum. Bu mahvolma, New Moon’da yaygın, New Moon’daki duygular bana göre Twilight’tan daha açık, ilk aşkının getirdiği özgürlük hakkında ve bunun saf neşesinin bütünü. Sanırım ben Edward’dan daha olumsuzum.

17: Edward bu filmde nasıl hareket ediyor?

Robert: Edward ne kadar istediği tartışılmaz bir genç kızı kurtarmaktan tamamen yoksun olan bir süperkahraman. Ve onu her zaman kurtarmaya gelen Bella oluyor.

17: Sen ve Kristen Stewart ilk filmde büyük bir bağ kurdunuz. New Moon için bunu tekrar yaratmak zor muydu?

Robert: Gerçekten Kristen’a yakınım, bu yüzden geri dönmek kolaydı.

17: Bizim ekranda gerçek gördüğümüz kimya da öyleydi veya sadece oyunculuk için miydi?

“oyunculuğu” sevmiyorum. İnsanların içindeki kurnazlığı bilmeyi seviyorum. Eğer birini sadece bir saniye için ,gerçekten güldürürsem, izleyici bunun 100 tane rol gülüşünden daha üstün olduğunu görür. Eğer gerçek bir şeyler istiyorsan, insanları tanımaya ihtiyacın var.

17: Baş rol oyuncularının bilinmesi hakkında kuralların var mı?

Robert:Bana başrol oyuncularıyla takıldığımı soruyorsan, evet[alayla]. Her bekar kadın castın bir parçası. Ve erkekler. Sadece hiç biri etrafta değil[gülüyor]. Gerçekten, hayır!

17: Ama ülke dışında Kristen ile takılma imkanın var?

Robert: Kristen ile konuşursan, muhtemelen bunun olanaklı olduğunu söyleyecektir.

17: Nikki Reed’in sana karşı gizli bir aşk içinde olduğu söylentileri var.Doğru olup olmadığı hakkında ne düşünüyorsun?

Robert: Varsa eğer, ben de sır olarak kalmalı!

17:Kendin hakkında çok fazla söylenti ve çok fazla dedikodu okumak zor mu?

Robert: Korkunç, bunu nasıl kontrol edebileceğimi bilmek istiyorum. Sadece söylemek istiyorum[basına], “Asla ilginç hiçbir şey yapmayacağım! Tüm hayatımda asla ilginç hiçbir şey yapmadım!” Eğer yaparsam, bunun hakkında hiç durmadan konuşabilirim. Tüm dedikodu siteleri sinir bozucu- hepsi “O bunu düşünüyor, o bunları düşünüyor” gibiler. Hayır, gerçekten değil!

17: Hiç dikkat etmek konusunda zor durumda kaldın mı?

Robert:Dışarıya çıktığım zaman bir fan yığının etrafımı çevirmesi garip – insanlar sokakta “Bu adam kim? Bu kızlar ne düşünüyor?” gibiler.Çünkü sevimli bir serseri gibi görünüyorum.

17: İyi, herkes sana takıntılı, sen neye takıntılısın?

Robert: Film. Kristen’la başka tipte filmler izlemeyi seviyorum ve Jack Nicholson ile çalışmayı seviyorum. Eğer uzun bir süre için aktörlük yapmak istersem , ne olacağını bilmiyorum. Başka birisi olmanın nasıl olduğunu bilmiyorum. Her yalnız karakterin bir yerlerinde, kendi kendime ilginç bir şeyler bulurum ve işe başladığımda bunları tutmayacağım ve yapacağım.

17:Eğer aktör olmasaydın, ne yapardın?

Robert: Yazardım. Bence diğer filmler için soundtrack yapardım. Sonraki yıl için gerçekten iyi bir malzemem var, deneyimli-oyuncu ve gerçekten iyi insanlarla çalışacağım. Bu yüzden gerçekten şu anda bütünüyle memnunum.

Çeviri:Lamb-Lion
Kaynak:seventeen

kaynak:twılıghtfantr.com
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Robert Pattinson seventeen röp. Empty
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson seventeen röp.   Robert Pattinson seventeen röp. I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 9:25 pm

tutulma için kendi şarkılarına yer vericekmiş hadi bakalım çok merak ettim şimdi nasıl bişi olucak emin değilim ama güzel bişiler çıkar bence Very Happy

ayrıca Nikki'ni zaten sevgilisi var neden böyle bişey sorma gereği duymuşlar anlamadım açıkçası

ayrıca güzelbir röportaj olmuş Smile

Paylaşım içinde saol Mişaaamm kalpp

Robert Pattinson seventeen röp.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson
» Robert Pattinson - TU Magazin
» Robert Pattinson Biyografisi
» Robert Pattinson aseksüel mi?
» Robert Pattinson İmzaları