Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm

2 posters
YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm Empty
MesajKonu: Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm   Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm I_icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 1:39 am

Sizlere 9 Ekim tarihinde Robert Pattinson: Meksika Tu Dergisi Ekim 2009 Sayısı başlığı ile taramalarını sunduğumuz dergideki röportajın ingilizcesi yayınlandı. Bizler de sizin için röportajı Türkçeye çevirdik.

Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm 5552

İşte bu keyifli röportajın 1. Bölümü:

Meşhur Vampir ile röportaj yapacağımızı öğrendiğimizde Cannes Film Festival’inde idik. Evet, Robert Pattinson! Çok hareketli geçen bir yıldan sonra oyuncu kırmızı halıda yürümeve dünyanın en ünlü Film Festivalinin keyfini çıkarma fırsatı yakaladı. Röportajın yapılacağı yere vardığımızda halen onunla konuşacağımıza inanamıyorduk. Otelinin dışında onu bekleyen binlerce hayranı vardı. O bugünlerin en popüler adamı idi ve onunla buluştuğumuzda bize ilk söylediği şey halen başına gelenlere inanamadığı idi. Söyleşimize göre Robert kendisini normal biri olarak tanımlıyor ve çok sıkıcı bir hayatı olduğuna dair yemin ediyor. İnanılmaz derecede yakışıklı olmanın doruklarındayken, bu adam çok sevimli ve mütevazi. Nasıl ona aşık olmayasınız ki?

Robert, dünya çapında bu kadar çok kızın seni düşlemesi hakkında neler hissediyorsun?
Açıkçası bunun film çekmenin getirdiği bir ilüzyon olduğunu düşünüyorum. Bu kadar ünlü olmak için olağan şeyler dışında birşey yapmadım. Bu aslında bir filmde insanlara verdiğin 5 dakikalık duygulardan kaynaklanıyor ve bunu hissetmek hoş bir duygu. Bu durum filmlerden kaynaklanıyor ve büyünün bir parçası. Beklentiler, rüyalar, fanteziler; bunların hepsi bir ilüzyon. Ben çok sıradan bir adamım, size bu konuda garanti verebilirim.

Bu mesleğin büyüsünü, kırmızı halılarda yürümeyi seviyor musun?
Evet, tüm dünyayı dolaşmayı ve Cannes gibi festivallere katılmayı seviyorum. Normal hayatıma dönebildiğim sürece, bu beş dakikalık sihir ve heyecana kapılmak müthiş bir duygu. Bunlar sadece film çektiğin için yaşadığın anlar ve bunlardan keyif almalısın. Ama bu işin en güzel tarafı eve gittiğin zamanlar. [güler]

Bu kadar çok ünlü olmanın en zor yanı ne oldu?
Kalabalık ortamlarda bulunmak. Ben çok utangacım. Gerçek şu ki sokaklarda yürürken insanların beni farkedip ismimi bağıracaklarını bilmek beni biraz paranoyaklaştırıyor. İnternet ve haberlerin yayılma hızı nedeni ile bir yerde 20 dakikadan fazla kalamıyorum, yoksa paparazzi ve hayranlar tarafından etrafım kuşatılıyor.

Bize doğruyu söyle, ünlü olmak daha fazla kızla birlikte olmanı sağladı mı?
[güler] Evet ve hayır. İlk başta kızlar benden etkileniyorlar, ama sonra benim de hataları ve doğruları ile gerçek bir insan olduğumu farkediyorlar, ve o noktada mutlaka bir hayal kırıklığı yaşıyorlar. Çoğu zaman kızların benim hakkında düşündükleri hayallerden ibaret. Ben, herşeyden öte, herhangi bir adam gibiyim. Başkalarının istedikleri gibi olamam, ben buyum. Ve sizin hakkınızda peşin hükümleri veya hayali fikirleri olan pek çok kız bulabilirsiniz ve bu bir problem yaratabilir, çünkü insanlar sizin hayal ettikleri gibi olmadığınızı fark ettiklerinde hayal kırıklığına uğruyorlar. İtiraf etmeliyim ki bu filmi yapmadan önce ünlü olmanın pek çok kıza ulaşmama yardımcı olacağına inanırdır, ama sonra farkettim ki bu benim olacağını düşündüğüm kadar basit değil. Sonuçta, eğer bir kızdan hoşlanıyorsanız, onu kazanmak için yine çok çalışmalısınız! [güler]

Başka neler öğrenmek zorunda kaldın?
Söylediğim herşeyde ve paylaştığım her bilgide çok dikkatli olmam gerektiğini öğrendim. Çok fazla şey paylaşmamam gerektiğini öğrendim. Ama bu herkesin alabileceği bir hayat dersi. Ağzını açmadan önce olabilecekleri düşünmelisin.

Devam edecek…

KAYNAK:robert pattinson_tr
Ceyda~
Admin
Admin
Ceyda~

Vampir Gücü : 410
Rep Puanı : 2

Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm   Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm I_icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 6:01 pm

Sağol ellerinize sağlık
https://turkey.forum-canada.com

Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası