Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Ay ve Robert Rüzgarı Güçlendikçe Gündeme Düşenler

YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Yeni Ay ve Robert Rüzgarı Güçlendikçe Gündeme Düşenler Empty
MesajKonu: Yeni Ay ve Robert Rüzgarı Güçlendikçe Gündeme Düşenler   Yeni Ay ve Robert Rüzgarı Güçlendikçe Gündeme Düşenler I_icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 9:33 pm

Yeni Ay ve Robert Rüzgarı Güçlendikçe Gündeme Düşenler 2595

Merhaba Arkadaşlar,

Pek çok haberin geldiği ve geleceği bir dönemdeyiz. Yeni Ay’ın gösterime gireceği 20 Kasım tarihi yaklaştıkça her gün farklı pek çok kaynaktan film hakkında bilgiler, fotoğraflar, oyuncular ile röportajlar geliyor. Filmin tanıtım programları, Tutulma’nın çekimleri devam ettiği için, tam anlamıyla ancak 31 Ekim tarihinden sonra başlayacak.

Bu aralar basın çok uzun zamandır Ted Casablanka’nın öne sürdüğü ve halen pek çok kişinin inanarak beklediği Robert – Kristen aşkının Yeni Ay filminden önce itiraf edilmesine odaklanmış durumda. Pek çok sansasyonel dergi bu konudaki beklentileri sıcak tutmak için konu ile ilgili haberler veriyorlar. Bu tür haberler ve söylentiler karşısında her zaman Robert ve Kristen’in söylemlerine inanan bizler, bu sonu ardı gelmez, artık efsaneye dönüşen bu hikayelerin sonuçlanması için, bir an önce filmin gelmesini ve ne olacak ise olmasını canı gönülden bekliyoruz.

Robert ve Kristen’in söylemlerine inandığımızı söylemişken, bu bol haberli günlerde, her iki oyuncunun da birbiri ile çelişkiye düşen o kadar çok röportaj var ki, insanın kafasının karışmamasına imkan yok. Geçtiğimiz hafta önce Kristen’in bir Röportajı çıktı. Bu röportaja göre Robert ve Kristen Kasım ayı başlarında “Evet, birlikteyiz” diyecekler. İlişkilerinden emin olana kadar açıklamama kararı almış olan çift, artık bunu dünyaya açıklamaya hazır imiş. Tam peki, Kasım ayına ne kaldı şunun şurasında, bekleriz bir 3 hafta daha demişken, yeni gelen Kristen röportajı bir öncekini tamamen yalanlar nitelikte çıktı. Bu yeni söyleşiye göre Kristen; “Çekimler sırasında Robert ile çok iyi anlaştık, ancak ben Alacakaranlık setlerinde Robert dışında da arkadaşlıklar kurdum. Pek çok insan kadın ve erkeklerin aralarında cinsel bağlantı olmadan da arkadaş olabileceklerini anlamıyorlar.” Demiş. Bu haber üzerine yazara ulaşan ve söylemlerin doğruluğunu teyit ettiren siteler olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Sonuç olarak Kristen cephesinde en son haber Robert ile arkadaş oldukları üzerine kurulu…

Robert’in son zamanlardaki röportajlarına bakar isek, bu röportajlarda da bir takım gariplik ve uyumsuzluklar görüyoruz. Doğru olduğuna inandığımız, güvenilir kaynaklardan gelen röportajları zaten sizlere çevirip veriyoruz. Ancak gündemdeki popüler konu ve kişileri kaçırmak istemeyen bir takım dergiler, eski röportajlarında sorulan sorulara, yeni sorular ekleyip bunları okuyucularına taşıyorlar. Geçen hafta piyasaya çıkan böyle bir röportaja göre, Robert, “Rol arkadaşlarınızı çok iyi tanımanız gerektiğine dair bir kuralınız mı var?” sorusuna; “Bana tüm rol arkadaşlarımla çıkıp, çıkmadığımı mı soruyorsunuz? Evet. (Alay edercesine) Yaptığım her filmde, ekipteki her bir kadın oyuncu ile çıkarım. Hatta erkeklerle. Etraftaki herkes ile. Bacakları olan herkes ile. Aslında hayır.”

Şimdi çevirdiğimiz son iki röportajında (Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! - 1. Bölüm, Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! - 2. Bölüm ve Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm) o kadar aklı başında konuşan, hatta; “Başka neler öğrenmek zorunda kaldın?” sorusuna, “Söylediğim herşeyde ve paylaştığım her bilgide çok dikkatli olmam gerektiğini öğrendim. Çok fazla şey paylaşmamam gerektiğini öğrendim. Ama bu herkesin alabileceği bir hayat dersi. Ağzını açmadan önce olabilecekleri düşünmelisin.” Diye cevap veren Robert, nasıl olmuştur da, aynı zamanlar da bu tür cevaplarla dolu bir röportaj vermiştir?

Ben burada sansasyonel haber peşindeki dergilere inanmadığımı bir kez daha dile getiriyorum. Onlar da rüzgardan faydalanmak, bugünlerin ve önümüzdeki bir kaç ayın en popüler haber ve kişilerinden paylarına düşeni almak isteyeceklerdir. Ancak Robert’i destekleyen, tanıyan ve seven biz hayranları, hangi haberlerin doğru, hangilerinin yalan olduğunu çok iyi anlayacak durumdayız. Dileğimiz sayımızın artması ve bu tür haberlere inananların azalması ile bu tür dergilerin ortadan kalması…

Sevgiyle kalın…

alıntıdır...

kaynak:robert pattinson_tr

Yeni Ay ve Robert Rüzgarı Güçlendikçe Gündeme Düşenler
1 sayfadaki 1 sayfası