Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler

2 posters
YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler Empty
MesajKonu: Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler   Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 9:47 pm

Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler 143_ads_z

Ashley Greene

İlk İzlenimleri

“Ben ilk kez Rob ile tanıştığımda, açıkçası bende herhangi bir izlenim yaratmadı. Sessizdi ve içine kapalı idi, yani şöyle değildi, “Merhaba! Nasılsınız? Ben Rob!” Daha çok şöyleydi, Catherine; “Arkadaşlar, bu Rob” Ve ben de şöyleydim, “Oh, çok havalı” Bu şimdi bana çok komik geliyor, çünkü her kız onu görünce baygınlık geçiriyor.”

Nikki Reed

İlk İzlenimleri

“Jackson’ı (Rathborne) ilk gördüğümde Portland’e giden bir uçakta idim, ve onun yanında gitarı, gözünde gözlükleri vardı. Ben kendi kendime işte bir iflah olmaz müzisyen / oyuncu daha dedim. Rob’u ilk gördüğümde ne düşündüğümü gerçekten bilmiyorum. Benim Rob hakkındaki görüşlerim hep aynı olmuştur. O harika bir adam, çok yetenekli, [ama] biz ekibin kalanı ile olduğumuz kadar samimi değiliz.

Yanlış Anlaşılmaları Ortadan Kaldırmak Adına

“Her zaman bildiklerini yazıyorlar, alakalı sayılmayacak şeyler söylesem bile. Bir iki hafta önce bir etkinlikte idi ve bana, “Rob’un doğumgününü kaçırdın, neler hissediyorsun?” diye sordular. Onlara, “Onu telefonla aradım, bir problem yok” dedim. Ertesi gün, “Henüz ayrılığın acısını üzerinden atamamış” yazdılar. Ben hangi ayrılık oldum? Rob ve ben hiç birlikte olmadık ki!

Kellan Lutz

Eğer Tüm Ekip Bir Kavgaya Tutuşsa

“Ben herkesi yenerim, Taylor’ı bile hiç şüphesiz. Eğer hep birlikte üstüme atlarlarsa belki bir şansları olur. Rob oldukça sert tokatlar atıyor.”

KAYNAK:robert pattinson_tr
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler Empty
MesajKonu: Geri: Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler   Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler I_icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 6:28 am

Çocuğun içini dışını yediği yemeği hangi marka su içtiğini donuna kadar (donunun markasını bile zaa )herşeyi biliyoruz yeter çocuğun özeli kalmadı yaa Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler 344991 Very Happy Very Happy

Nikki, Ashley ve Kellan’dan Rob ile İlgili Cümleler
1 sayfadaki 1 sayfası