Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(

+2
MissPattinson
ayLax
6 posters
YazarMesaj
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( Empty
MesajKonu: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:42 pm

“Ben ve ailem tam 27 günlüğüne Amerika’ya tatile gitmiştik. İlk başta Miami sonra Boston sonra New York’a gidecektik. Ben yanımda bilgisayarımı da götürmüştüm, her saatimi Robert’i araştırmakla geçiriyordum.

En sonunda beklediğim an gelmişti biz New York’a gidiyorduk ve Robert da “Remember Me” çekimlerindeydi ve elimde de çekimlerin adresi vardı. Biz New York’a gittiğimizde günlerden Cumartesi’ydi ve Cumartesi - Pazar çalışmıyorlardı ve ben sabırla bekledim Pazartesi olmasını, en sonunda Pazartesi oldu ve ailemde Robert Pattinson’a ne kadar hasta olduğumu bildikleri için beni verilen adrese götürdüler.

Ama Robert’in ne çekim arabası vardı görünürde, ne de kendisi. Aynı yeri tam 3 kez turladık ve sonra yok herhalde diyip beni zorla bir müzeye götürdüler. Ben o anı çok hatırlıyorum, o müzeye gidiş anını, kafamda sadece su vardı; “Koskoca New York’a gelmişim, Robert da burada ve ben onu göremiyorum…” Neyse sonunda annemi müzeden sonra bir daha oraya bakmaya gitmeye ikna ettim. Müze gezimiz bitmişti ve taksiye adresi gösterip oraya gitmemizi söyledim. Taksinin ilk bıraktığı yerde de hiç araba, karavan falan yoktu. Annem “Üzülme. haydi biraz da aşağıya doğru yürüyelim, belki oradadır” dedi. Sonra oraya doğru yürüdük.

Biraz ilerledikten sonra bir kaç karavan ve üzerinde prodüksüyon yazan arabalar görmeye başladık. Annem, “Kesin burada” dedi. Kalabalık artmaya başladı, daha çok kızlardan oluşan bir kalabalık. Oradaki bir adama sorduk, sanırım Robert’in korumasıydı. “Robert Pattinson’un oynadığı Remember Me seti mi?” diye sordum. “Evet” dedi, o an kafamdan aşağıya bir kaynar su indi, annem benim yüz ifademi söyle belirtiyor; “Yüzü domatese döndü.” Diyor.

Direk kızların önüne konulmuş çitlerin arkasına geçtim ve hatta herkesi iteleyerek en öne ulaştım. 1 ya da 2 saat bekledikten sonra Robert dışarı cıktı ve bağrışlar koptu. O an yani gerekten anlatılmaz yaşanır bir andı. Hayatımın en mutlu anıydı diyebilirim. Hala inanamıyorum onu gördüğüme, ama fotoğraf çektiremediğime çok üzülüyorum, hoş zaten kimse resim çektiremedi o gün. Offff. Neyse muhteşemdi, inşallah bir gün sizler de benim gibi onu görebilirsiniz.

AlINTIDIR.
KAYNAK: www.robertpattinson-tr.com

Allah'ım salak gibiyim, gözlerim doldu. bende istiyorum.hayatta en istediğimi şey.lütfen ya.ceyda bize rob'u getir Very Happy
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

MesajKonu: Geri: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 7:24 pm

şuanda ağlıyorum resmen yaaaaaa
ne kadar şanssızım daha 4 sene daha burda beklemek zorundayım of allahım ya yanlış yerde doğmuşum ben
ay valla ağlıyorum off yaaa keşke anlatmasaymış şu kızdaaa gördüğünü öf Crying or Very sad
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 10:22 pm

evet ya biz neden bu iğrenç ülkede doğdukki offfffffffff Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Swan~~
İnsan
Swan~~

Vampir Gücü : 197
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:17 pm

bende aynı şeyleri taylor için hisseiyorum Embarassed
SerayPattinson.95
İnsan
SerayPattinson.95

Vampir Gücü : 200
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:28 am

öfff yaa Mad Mad Mad
ne şanslı kız ya bide bize bak burda anca forumlarda sürünüyoruz bazılarıda gidip görüyo Mad Mad
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 8:03 am

bu kızı tarih kitaplarına yazsınlar bence hahah lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol!

Darısı başımıza inş. (aammmiiin Very Happy )
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:47 pm

Vay beaa..Şanslı kızmış..

İnşallah bize de birgün gidip istediğimiz ünlüyü görmeyi Allah nasip eder arkadaşlar..

Yana yakıla ağlayacağınıza bunu düşünüp çalışmaya başlayın.. xD

Aminleri duyamıyorumm... lol!
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(   Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :( I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:23 am

Amiiiiiiiiiiinnn! kuzum lol!

Sonunda Bi Türk Kızı Rob'u Canlı Gördü ! :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert 30 Ekim ' de MTV ' de - CANLI
» Rob Cuma günü ilk kez Türk Ekranlarındaaaaaaa
» Sonunda: Tutulma Oyuncuları Partisi Sonrası Rob!
» Sonunda: Tutulma Oyuncuları Partisi Sonrası Rob!
» ~Ayrılık Vakti..~ ..Ros[E]mm.. Yeni Bölüm - [ 2.Sezon || 4.Bölüm ~ sf.3 !! ] - Sonunda GeLdi..