Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart

+4
CuLLe[n]isan
ayLax
hayleykriss
Ceyda~
8 posters
YazarMesaj
Ceyda~
Admin
Admin
Ceyda~

Vampir Gücü : 410
Rep Puanı : 2

Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart Empty
MesajKonu: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 12:52 am

# hacivat çenelidir, ayrıca leonardo dicaprio'ya benzer.
(tanrei, 09.11.2008 13:56 ~ 13:57)

# twilight'ta görüldüğü kadarıyla, oyunculuk yeteneğinden nasibini almamış oyuncu bayan. göz kırpıştırıp, dudak ısırıp, film boyunca acı çekiyormuş gibi bakmak oyunculuk değildir kanımca.
halbuki panic room'da jodie foster'ın kızını oynadığı dönem gayet başarılıydı. sanırsam bu da büyüdükçe yeteneği yok olanlardan.
diğer örnekleri için:
(bkz: mary-kate olsen)
(bkz: ashley olsen)
(angelica pickles,)

# twilight, hastane sahnesinde "hayır, beni bırakaman, bana böyle şeyler söyleyemen, delinim divanenim, ayrı gayrı yaşayaman" konseptli doğaçlamasını o yönetmen o filme nası koyar, anlamıyorum. anlamak istiyorum ama anlamıyorum.

# çok güzel, çok şeker, çok hoş eyvallah da twilight filminde ne kadar replik varsa hepsini söylerken azer bülbül misali kafayı titretip durmuş. hani korkan kızı oynuyor desem, bir insan babasından ketçap alırken neden korkar mesela?! bir titreme gelmiş hatuna, filmi el kamerasıyla çektiler sandım, o derece. ama dediğim gibi hoş, güzel, şeker, büyüyünce taş olası.
(inflack, 17.01.2009 20:38)

# doğal olamayacak göz altlarına sahip hatun.
ya sahiden vanpir ya da madde bağımlısı. ayrıca kulaklarının da maşallahı var, etli etli, kalın. rahat bir yarım kilo çeker her biri. ha bir ihtimal, yediklerinin proteinini enerjisini bu kulaklar çekip kızcağı güçsüz bırakıyor da olabilir.

#kendisiyle into the wild filminde tanışma şerefine nail oldum sonrasında twilight gibi amatör kamera ile tripod olmadan çekilmiş bir filmi bana izletmeyi başarmış , tavşan dişli baayan. nasıl 90 lı olur ya...

yasakkelime* saçma yorumlar ama bazıları komik.
Ayrıca benim en çok dikkatimi çeken yorumsa şu:

güzelliğini irdelemekten arzı endam eylediği filmlerden afedersiniz bir b:!:k anlamadığım kız.

şu annem dizisinde oynayan kıza da fena halde benzemektedir, bilhassa twilight filmindeki görüntüsüyle.

Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart N5398255188822266940ra3

Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart Twilight-245-large

Andırıyor diyelim..
https://turkey.forum-canada.com
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:38 am

bu sözlük baya baya yanlış şeyler yazmış valla karşıma çıkmasın bunu yazan derim ben hihi

# çok güzel, çok şeker, çok hoş eyvallah da..... bi de böyle demiş sen onun güzelliğine hatta herşeyine kurban ol be!!! Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart 344991

aman böyle kişiler için küfrettiğine deymez saçma
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 12:53 pm

ahahahahahahahaaa süper şeyler yazanlar var.aynı şeyleri düşündüğümüz o kadar çok kişi varki --sizi seviyorum-- zaa
bunları yazanları kalp hihi
aferim ulan doğru yolu bulanlarda ve gerçekleri görenlerde var bu dünyada hihi
süperrr ceyda paylaşımın :kalp
zaaaaaa zaa sabah sabah koptummm zaa
gerçekleri görelim, acı olsada Wink

lol!
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

Vampir Gücü : 508
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 2:59 pm

Ben de her zaman düşünmüşümdür acaba ağzı kapalı 1 fotosu var mı diye...
Arkadaşımla gossip sitelerine girer bakardık fotolara falan ama cık !
Hepsinde ağzı açık hihi

Ama onun dışında ben oyunculuğunu falan seviyorum yani...
Ama gülmedim de değil Razz
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:03 pm

ayyy öldüm gülmekten yaa
kulaklardan tut titremeye kadar bitirmiş kızı
yazan kişinin idolü sanırım armağan çağlayan
o adamıda sevmem ve izlemem ama neyse
en çokta şu bölüm hoşuma gitti
çok güzel, çok şeker, çok hoş eyvallah da twilight filminde ne kadar replik varsa hepsini söylerken azer bülbül misali kafayı titretip durmuş. hani korkan kızı oynuyor desem, bir insan babasından ketçap alırken neden korkar mesela?! bir titreme gelmiş hatuna
çok güldüm valla ancak kızıda yerden yere vurmuş ve abartmış bu kadarına gerek yoktu ama komik mi komik hohohoh ilayda görmesin yoksa yazan kişiyi bulup yakar parçalar hihi sağoll ceydam paylaşım için gülmekten öldürdün bizi
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:14 pm

Ay koptum şu an zaa zaa
MissPattinson
Kurt
MissPattinson

Vampir Gücü : 962
Rep Puanı : 21

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 9:57 pm

gülşahh bu türr çekemeyen kıskanan gerçekleri göremeyen insanlara niye kızıyim canee
ben krisimin ne olduğunu ne mükemmelikte olduğunu biliyorum
başkalarını inandırmaya ne gerek var
onlar kendilerini böyle avutmaya çalışsanlar yok ağzı kapalı yok bilmemne
bare kıskandığınızı bu kadar beli etmeyin beee ay çok güldüm siz öyle dediniz diye öyle olcak zaten
bilmiyoruz sanki hepiniz rob'dan çatırrrrrrrrrr çatır çatlıyosunuz
ama kusura bakmayın size bi haberim robert hiç bi zaman size bakmıycak ,,,,! hihi

ceydacım sağol canım bu arada saayende ne denli krisin kıskanıldığını görmüş olduk lol!
Swan~~
İnsan
Swan~~

Vampir Gücü : 197
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 10:25 pm

MissPattinson demiş ki:
gülşahh bu türr çekemeyen kıskanan gerçekleri göremeyen insanlara niye kızıyim canee
ben krisimin ne olduğunu ne mükemmelikte olduğunu biliyorum
başkalarını inandırmaya ne gerek var
onlar kendilerini böyle avutmaya çalışsanlar yok ağzı kapalı yok bilmemne
bare kıskandığınızı bu kadar beli etmeyin beee ay çok güldüm siz öyle dediniz diye öyle olcak zaten
bilmiyoruz sanki hepiniz rob'dan çatırrrrrrrrrr çatır çatlıyosunuz
ama kusura bakmayın size bi haberim robert hiç bi zaman size bakmıycak ,,,,! hihi

ceydacım sağol canım bu arada saayende ne denli krisin kıskanıldığını görmüş olduk lol!

bu seferde sen bana yazıcak laf bırakmamışsın sağoll
valla artık kim ne derse desin ne denli güzel olduğunu biz biliyoruz herkes ibliyo merak etmeyin anti krislerde dahil olmak üzere ama bi insan güzele güzel demekten korkmasın ....
neyse artık kendinizi avutun güzel dğeil ağzı açık falan diye anti krisler lol!
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 11:11 pm

kris hakkında istediğinizi düşünün biz ne kişiler gördük film dışı saçma sapan fotolar çekmişler pehhhh saçma bi kris'in ağzının açık olması mı batıyo size batıyosa seve seve çıkarırız
bi de hiç resmi yokmuş ben buraya yığınla ağzı kapalı resim koyarım isteyin anında yanee
tutturmuş ağzı açık sanane kardeşim sanki dünya olayı tepemin tasını attırmasın fena yaparım

aman neyse kızlar böyleleri için sinirlendiğine deymez küfür mü etcem hah
insanı bu kadar da küçük düşürülmez ki bakın bakalım ashley hakkında ne yazmışlar çok merak ediyorum açıkçası
krisin her kötü tarafını uydurmuşlar ya inş ashley hakkında da gerçekleri söylemiştir o sözlük....
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart   Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart I_icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 12:32 am

Kızlar ne oluyor ?

Lütfen biraz sakinlik.. Smile

Konu kilit..

Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart
» Kristen Stewart Kot Pantolonu...
» Kristen Stewart'ın VMA'daki Ayakkabısı
» Kapak Kızı: Kristen Stewart
» Kristen Stewart Florida sahnesinde