Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yepyeni 8 New Moon Haberi

YazarMesaj
hayleykriss
Kurt
hayleykriss

Vampir Gücü : 811
Rep Puanı : 8

Yepyeni 8 New Moon Haberi Empty
MesajKonu: Yepyeni 8 New Moon Haberi   Yepyeni 8 New Moon Haberi I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 2:03 am

Gogirl dergisinin bu ayki sayısını aldım bugün....ve süper bilgiler var twilight new moon ve bizim ekip oyuncuları hakkında bir çok şey var içinde işte 8 yeni ay haberini paylaşıyorum...

1) Filmin İtalya'da geçen araba sahnelerinde, Alice Cullen'ı oynayan Ashley Green'in dublörlüğünü bir erkek üstlendi. hihi

2) Çekimler sırasında, İtalya'nın Montepulciano meydanında, binden fazla kırmızı pelerinli figuran görev aldı.

3) Tüm oyuncular sabahın 5'inde iş başı yapmak üzere uyandırılıyordu ve taylor bşr keresinde uyku sersemliğiyle repliğini unutuverdi! ''Üzgünüm söyleyeceklerimi tamamen unuttum!'' diyen Taylor'ın sahnesinin tekrar çekimi ise neyse ki, yönetmenin favori sahnesi oldu! zaa

4) Bella'nın Jacob ve Mike ile sinemaya gittiği üçlü flört sahnesi az kalsın makaslanıyordu ama Kristen ve Taylor sahnenin çıkarılmasını kabul etmedi! kırocuk ooooo

5) Taylor'ın rol aldığı en can alıcı sahne, ''ayrılık'' sahnesi.. Zavallı çocuk, yağmurun altında, yalnızca bir şortla öylece kalakalıyor!

6) Kitapta Jacob, Bella'ya bir kızılderili bileziği veriyor, ancak filmde ona bilezik yerine kolye armağan ettiğini göreceğiz! affraid

7) Rob ve kristen'ın söylediklerine göre, Bella'nın rüya sahnelerinde edward aslında ''oldukça korkunç'' duruyor!

ve 8 ) Yazar Stepheine Meyer, New Moon'un tanıtım filmini gördükten sonra filmi merakla bekleyen herkese şöyle dedi: ''Henüz hiçbir şey görmediniz!'' lol!

alıntı değildir kendi parmaklarımla şahsen yazmış bulunmaktayım hihi

Yepyeni 8 New Moon Haberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yepyeni New Moon Kartları !!
» Günün En Güzel Haberi!
» Yepyeni Ürünler
» Yepyeni Fragman!!
» Yepyeni bir sürü resimmmmmmmm