Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Göçebe film oluyor..!

4 posters
YazarMesaj
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

Göçebe film oluyor..! Empty
MesajKonu: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 1:35 am

Stephenie Meyer'ın resmi sitesinde belirttiğine göre "Göçebe" yani, "The Host" da film oluyormuş... Ne kadar şanslı bir kadın... yazdığı az ve öz sayıdaki kitaplar film oluyor!! Acaba hollywood senaryo sıkıntısında falan mı?

Göçebe film oluyor..! Host

Hey guys, great news! The Host is on its way to the big screen:

Variety.com: "Twilight's Meyer..."

I'm so excited to be working with Nick Weschler, and Steve and Paula Mae Schwartz to bring The Host to a visual format. They've all been a dream to work with, so lovely and collaborative, and I feel like we're in a really good place to make a great movie together. And then to have Andrew Niccol writing and directing? Truly awesome. If you've never seen Gattaca, go watch it now. One of my favorite movies of all time. It's such a great example of character driven science fiction, which is ideal for The Host, no? I'm having an absolute blast imagining different dream casts, which I would post if people didn't take my silly blogs so seriously these days. I'm looking forward to seeing the cast lists you come up with in the fansite forums, and if any of them match mine.

So, very exciting. Yay Host!

XO
Steph

Anladığım kadarıyla

Nick Weschler ile çalıştığım için çok heyecanlıyım.. Steve ve Paula'da Host'u daha güzel efektlerle süslemeye çalışıyor.. Bu insanlarla çalışmak benim hayalimdi. Çok sıcakkanlılar ve burası film yapmak için çok iyi biryer

...

bla bla bla xD

Çok uğraşamadım velhasıl kerim film için heyecanlı olduğunu buna çok sevindiğini felan anlatıyor..

Çeviri bana aittir..!

Kaynak:Variety.com
paramore
İnsan
paramore

Vampir Gücü : 115
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 4:09 am

hep bunu hayal etmiştim..

yaşasın.. Smile
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 4:50 am

İşte bu habere bayıldım ya süper olur twilight kadar çok sevdim bu kitabı Very Happy bunun filmide olması süper olur yani Very Happy kalpp
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

MesajKonu: Geri: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 5:30 pm

Bende çok sevindim valla kalp
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

MesajKonu: Geri: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 6:47 pm

ama bu haberin buraya konulması gerektiğine emin misiniz bu sormam lazımdı Very Happy

ayrıca 26.09.2009 tarihli sabah gazetesinde göçebe hakkında kısa bir haber var Very Happy almak istiyen olursa diye dedim Very Happy
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

MesajKonu: Geri: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 6:58 pm

Valla Hill nereye koyacağımı bilemedim buraya koydum hihi
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:06 pm

ben bu kitabı okumadım valla bir arkadaş çok sıkıcı dedi zaten benim içimden de almak gelmiyordu kapağını beğenmedim de zaa hatta annem alıcaktı da alma dedim iyi bakalım bunuda yapsınlar beğenirsem alırım twilighta da giderken ne kitabını okudum ne de filmde kim oynuyor ne hakkında hiçbir şey bilmiyordum tek bilgim filmin içinde vampir olduğuydu hihi ayrıca bu konu stephenie bölümünde olursa daha iyi olur bence
p. için sağol Sena'mm
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

MesajKonu: Geri: Göçebe film oluyor..!   Göçebe film oluyor..! I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:54 pm

bence filmide çekileceği için yeni bi bölüm açılabilir Wink

yada SM bölümüne Very Happy

Göçebe film oluyor..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Host (Göçebe ) Ürünleri
» New Moon Film Yorumları ~
» Yeni Ay Avustralya Film Ink Dergisinde
» Roma Film Festivalinde Genişletilmiş Fragman
» Yeni Ay Kitabından Film Hakkında İpuçları