Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı!

YazarMesaj
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! Empty
MesajKonu: Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı!   Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! I_icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 3:22 pm

Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! 1031

Robert medya ve şöhretin neler yapabileceğinin mükemmel bir örneği. Bu o kadar şanslı, acımasız ve iyi-planlanmış büyük bir darbe ki, sizi bir anda iyi veya kötü ayırmaksızın, dünyanın en tepesine çıkarıyor. Çok cezbedici…

“Ben bu kadar büyük bir başarı beklemiyordum. Bu benim halen anlayamadığım bir durum. Gerçek şu ki bazı etkinliklerde sersemliyorum ve halen bu kadar çok ilgi ile nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum” diye açıklıyor, çok utangaç, neredeyse bir fısıltı gibi çıkan sesi ile, sanki bize bir sırrını verircesine. Gözleri, neredeyse arkasını gösteren berrak gözleri ile bize dikkatlice bakıyor ve aklımız başımızdan gidiyor. Onun büyüsüne karşı koymak kolay değil! Dürüstlüğü bizi çok etkiliyor, öyle ki karşımızda bir erkek divadan çok yavaş yavaş keşfettiğimiz duyarlı bir adam var. Sıcak ve büyüleyici. Onunla düşüncelerimizi paylaşmaya çekinmiyoruz: şans, evet bu işin temeli, ama söz konusu şans yetenek ve sihir ile elele gelmeseydi, her şey kısa bir hikaye olarak kalacaktı. Robert gülüyor, fikir hoşuna gidiyor. Şu an için o beklentileri aştığını biliyor, ama içinde bulunduğu abartılı reklam ve fenomenin onu etkilemesi konusunda endişeleniyor. Biz onun karizmasının sahici olduğunu çok açık bir şekilde görüyoruz. Ve bu söyleşiden sonra bu konuda hiçbir şüphe olmadığını anlayacaksınız.

Seni en son gördüğümüzde, Alacakaranlık vizyona girmek üzereydi ve sen bize filmden ne beklediğini bilmediğini söylemiştin, ve herkes bu filmi bekliyordu. Tüm bu başarı ve gişe hasılat rakamlarından sonra, nasıl hissediyorsun?

Çok garip. Ben her şeyin çok hızlı bir şekilde gerçekleştiğini söyleyebilirim. Sanki hayatta ileri sarıyorum. Sanki etrafımdaki her şey 1000 m/s hızla ilerliyor. Bir filmi ileriye sarar gibi. Filmin böyle bir çalkantıya neden olacağını hiç düşünmemiştim. Etrafımda çığlıklar atan kızları görmek çok tuhaf. Bazen tüm bunların benim yüzümden olduğuna inanamıyorum. Sanki bir filmin içinde yaşıyorum, ama bir gün uyanıyorum ve her şeyin gerçek olduğunu görüyorum gibi. Bunların gerçek olduğunu ve hayatımın ne kadar çok değiştiğini görüyorum. Halen hayatımın hangi yönlerde değiştiğini bilmiyorum, halen bulmaya çalışıyorum. Ve nedenini bilmiyorum ama hayatımın hangi yönlerde değiştiğini bulmamım bayağı uzun zamanımı alacağını düşünüyorum. Bunun normal olduğunu düşünüyorum, siz ne dersiniz?

Elbette! Ama biz zaten senin tek başına ne kadar büyük bir fenomen olduğunu inkar edemeyiz. Bir sonraki filmin için bekleyen ve neler yaptığını merak eden hayranların var. Bunların farkında mısın?

Evet, aslında bu her şeyin içinde en garip olanı. Örneğin, ben henüz Yeni Ay’ın son halini görmedim, ve şu ana kadar bu konuda o kadar çok yorum ve fikir okudum ki. Bu benim anlayamadığım bir şey. Sanki senden başka herkes senin geleceğini görebiliyor veya senin hayatın hakkında senin olduğundan daha fazla bilgiye sahip.

Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! 1035
Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! 1036
Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı! 1038

alıntıdır.

Ahh yaa şu robın ilk resmi çokk güzell ayrıca emile ile olan resminde de

Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm
» Robert-Kristen-Taylor Myv Röportajı...
» Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı
» AnOther Man Dergisi: Robert Pattinson Söyleşisi Ve Resimler
» Robert Interview Dergisi Ekim/Kasım Sayısında