Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı

3 posters
YazarMesaj
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı Empty
MesajKonu: Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı   Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 10:08 pm

Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı Glamoures3

1_Twilight sana gerçek hayatını ve lisedeki hallerini hatırlatıyormu? iki insanın birbirinden bu derece hoşlanmaları

evet, benim kızlardan yana şansım gerçekten çok kötü , hoşlandığım birisi benden nefret etti ,benden hoşlananlarda benim tipim değildi. ama bunlara rağmen ben hoşlanmamam gereken kızlardan hoşlanıyorum .

2_Saplantılı aşklara inanıyormusun ?

evet ama sadece bir kızın bakış açısıyla. sanmıyorum ki erkekler böyle değiller. Stephenie meyer'ın kitabıı okuyan pek erkekte yok zaten

3_ haklısın bende sana tam bunu soracaktım. sence bu hikayenin genç kızlar için yazılmış bir hikaye olduğuna inanıyormusun. ?

evet, çok garip ve eğlenceli bir hikaye kitabı okuduktan sonra kendime sordum , neden bir kadın böyle davranır?neden böye davranışlar sergiler özellikle genç kızlar. Erkeklere sıra gelince çıldırıyorlar. Ben normal kızlardan başka biri gibi davranmayan kızlardan hoşlanırım.

4_ sonsuza kadar yaşamak istermisin?

hayır, her ne kadar bunu avantajları olsda ...

5_vampirler hakkındaki çekiciliği ve gizemi anlayabiliyormusun?

vampirlere hiç ilgi duymamıştım. yinede insanlara neden bu kadar çekici geldiklerini anlayabiliyorum

6_ yeni çocuk olmakla nasıl başedebiliyorsun ? her yerde tüm dünyada magazinlerde sen kapak oluyorsun.

önem vermiyorum, karakterim ( edward) o kadar iyi ki ilhgi görmeyi hakediyor.bu iş için imza attığım andan itibaren kendimi nasıl bir işe bulaştırdığımın farkındaydım. Edward bir vampir , o süperman gibi bir kahraman değil. o aşık olan ve normal olmaya çalışan bir vampir.

7_aşkı bulması için 90 sene geçmiş. ilk görüşte aşka inanırmısın ?

bu çok sıkıcı ! eminim hepimiz birkaç kez aşık olmuşuzdur. aşktaki geleneksel fikir ; hayatının sonuna kadar birlikte olabileceğin biri olmasıdır onu sonsuza kadar sevmek.. bu bana aptalca geliyor sanki gerçek üstü birşey. bence bir defada 10 kişiyide sevebilirsin ( gülüyor)

8_ en büyük tutkun nedir?

ben sıkıcıyım . okumayı severim film seyretmeyi ve piyano çalmayı.

8_ insanlar yakın zamanda orlando bloom'u işsiz bırakacağını söylüyor =)

bence bu mümkün değil . hayatımın hakimiyetini kaybetmek istemiyorum. bana ne kadar para teklif edilmiş hiç önemli değil. yaniii şaka yapıyorum aslında :=) eğer yüksek meblağlarda param olsaydı ve başarı yinede aynı hedefe uzanırdım bu sefer daha iyi saklardım ( burda robert muhtemelen soruyu yanlış anladı ve yanlış bir cevap verdi. çünkü sanki röportajcı onun yakında yeni orlando olacağını ve bu yüzden orlandonun işsiz kalacağını söylemiş. )

9_ aşkın için ne yaparsın?

bilmem dağa tırmanırım snırım

10_ twilight'ta ki karakterin gibi birine aşık olmak seni korkuturmuydu.

evet, çünkü bu takıntılı bir aşk , hastalıklı bir aşk .tıpkı birine böylesine aşık olup kendini kaybetmek böylesine aşık olduğunu hayal etsene !

11_Hiç zor bir kadından hoşlandınmı.

fazla ilgi istemeyen bağımsız kadınlara hastayım.

12_hiç sırada öne geçmek için " ben bir oyuncuyum" deyimini kullandınmı?

hayır bu deyim burda işe yaramıyor. burda herkez oyuncu =)

13_ koleje gitmeyi planlıyormusun ( üniversiteye)

evet, ama yavaştan alıyorum muhtemelen ben 28 yaşındayken falan giderim =) aktörseniz size gelen avantajları es geçemezsiniz.

14_ 17 yaşında olmak nasıl hissettirdi?

sürekli inanılmaz derecede garip hissettim. herzaman sinili huysuz bir insan olmuşumdur. özellikle o yıllarda yerimi bulamamışım herşey beni korkutuyordu .17 yaşımdayken yazdığım günlükleri yine okumaya başladım.

15_ aşkla ilgili birşeyler yazmışmısın ?

aslında hayır hayatım boyunca sadece iki kadın tarafından cezbedildim.

16_ birine ilk defa aşık olduğun zamanı hatırlıyormusun?

evet ilk aşkınızla eğlenmek çok gariptir. özellikle uzun sürdüyse. ilişkimiz gerçekten çok güzeldi ama filmdeki gibi takıntılı derecede aşık değildik. hayatıma huzur katmıştı beni 3 yıl boyunca çok mutlu etmişti. ama şimdi bundan söz etmek çok zor.

17_ bana saçından bahset

herzaman garip saçlarım olmuştur: harry potter , bu hali ve dali...

kaynak:en.twilightpoison.com

Ayy kuzum ben ilgi istemeyen bağımsız biriyim normal biriyim hihi
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı   Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 5:10 pm

Süpersin kuzum kalp
Levérage
Kurt
Levérage

Vampir Gücü : 1253
Rep Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı   Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 7:13 pm

o senin süperliğin kuzummm kalp
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı   Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı I_icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 7:18 pm

vayy bea..orlando sorusunu bence de yanlış anlamış..verdiği cevap kel alaka çünkü..xD

hihi hihi

Robert Pattison : Galmour İspanya Dergi Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ah robert ah <3
» Robert-Kristen-Taylor Myv Röportajı...
» Joy Dergisi: Son Zamanların En Güzel Robert Röportajı!
» Meksika Tu Dergisi Robert Pattinson Röportajı - 1. Bölüm
» İşte Dergi ~ Series City