Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda

3 posters
YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda Empty
MesajKonu: Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda   Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda I_icon_minitimeCuma Ekim 09, 2009 8:08 pm

KRISTEN STEWART ALLURE MAGAZIN KASIM SAYISININ KAPAGINI SUSLEYECEK

Bu yilin daha erken zamanlarinda Allure Magazin icin yapilan fotograf cekimlerinde Kristen Stewart percemlerinin tuzlu deniz havasi ile savrulmasina izin vermisti.

19 yasindaki aktris, Bella Swan karakteri ile magazin kapaklarini suslerken hicde Hollywoodvari olmayan tavirlari ile binlerce hayran kazandi.

Kucuk Hollywood Yildizi Olmak Hakkinda: "Normal bir t-shirt ve kirli saclarla disari ciktigimda insanlar benim hakkimda 'nesi var bunun? kendisine acilen bir sac fircasi edinmesi lazim' diyorlar. Anlamiyor musunz? Ben o kiz degilim. Hicbir zaman olmadim. Gecen yil da temiz pak birisi degildim.

Hayran Kitlesi Kazanmak Hakkinda: "Twilight kontratini imzaladigim zaman insanlar bana cok sayida kitaplari seven kiz hayranin olacagini soylemisti. Ama insanlar bana Los Angeles'te yasadigim surece hayatimin her gununun bir show seklinde gececegini soylememislerdi. Sanki Kristen'in hayati showu var ve bu cok sikici"

Bella Swan Olmak Hakkinda: "Surekli Bella Swan ile ic icesiniz. O kadar cok onun yerinde olarak hareket ediyorsun ki bu cok degisik bir tecrube. surekli onun yerine vekalet ediyorum gibi; bu bagimlilik yaratiyor."

Kasim ayi icin hazirlanan bu makalede Kristen Bella Swan rolunu almadan once Twilight serisinin hayrani olmadigini da itiraf ediyor.

Ceviri: Pisicik13

Kaynak: justjaredjr.com

kaynak:twılıghtfantr.com
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda   Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda I_icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 6:37 am

ya bu dergiler neden türkiyede olmaz anlamıyorum yaaa saçma saçma
simgedward
İnsan
simgedward

Vampir Gücü : 197
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda   Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 11:58 pm

Ya nolur şunu kapağa koyup görüntümüzü kirletmeyin.....

Kristen Stewart Allure Magazin'in Kasim Ayi Kapaginda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart
» Kristen Stewart Kot Pantolonu...
» Kristen Stewart'ın VMA'daki Ayakkabısı
» Ekşi Sözlük ve Kristen Stewart
» Kapak Kızı: Kristen Stewart