Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız

YazarMesaj
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız Empty
MesajKonu: Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız   Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız I_icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 8:46 pm

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız Kscn000461
Vücut Güzelliği:

“Rob’un kötü fotoğrafını çekmek imkansız, hatta hareket halindeki fotoğraflarda bile! Ona olan düşkünlüğün diğer bütün oyunculardan fazla olmasını canlandırdığı karakterin ulaşılmaz ve mükemmel olmasına bağlıyorum. Allah’a şükür ki Rob çok gelişmiş bir tuhaflık anlayışına sahip, bu sayede normalde rahatsız olacağından daha az rahatsız oluyor. Buna rağmen Vancouver’de olduğumuz zamanlarda onun otel odasından dışarıya çıkamayıp, zamanını içeride kitap okuyup, televizyon izleyerek geçirmek zorunda olduğu günler oldu. Eğer pencerede bile görünse, insanlar çığlık atıyorlardı! Gerçekten bir nevi keşiş gibi yaşadı. Onun nasıl değiştiğini tahlil etmek benim için zor, çünkü onu bir önceki filmde tanımıyordum.

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız Kscn000561
Hayran Çılgınlığı:

Film çekimleri bitene kadar internette hayranların fikirleri ile ilgili araştırma yapmadım, çünkü bundan etkileneceğimi biliyordum. Çekimler sırasında pek çok çılgın hayranla karşılaştık, özellikle de İtalya’da. Çılgını iyi anlamda kullanıyorum! Tüm kasaba genç insanlarla dolana kadar her gün daha fazla hayran etrafta toplandı. Etrafta dolaşmadılar bile, doğrudan setteydiler. Bu hayranların %90’I tipik Alacakaranlık hayranı genç kızlardı – ve onların aileleri ve Alacakaranlık Anneleri vardı. Ve hatta erkek hayranlar gelmişti! Tek problem kamera, ışıklar ve set aletlerini bu kalabalık kasabada bir yerden diğerine taşımaktı. Bu durum problem oluşturdu.”

Kristen’in Karakteri:

“Kristen oynadığı role bürünen oyunculardan. Comic Con’a geldiğinde Joan Jett modundaydı ve birden Yeni Ay’ın tanıtım kampanyasına girdi. Bence ona sorulan soruları çok ciddi bir şekilde cevaplandırdı, ve bu hayranların her zaman istedikleri bir şey değil. Onlar eğlenceli ve sevimli cevaplar istiyorlar, ama Kristen ciddi bir kişiliğe sahip. 7,000 çığlık atan hayranın önünde kim olsa rahatsız hisseder, ama bunu saklayabilmek herkesin başaracağı bir iş değildir.

Robsten’in Öpüşme Sırları:

“Rob ve Kristen’in zekalarına şaşırdım. Bu daha önce aptal olduklarını düşündüğüm anlamına gelmiyor, ama canlandırdıkları karakterler hakkında çok güçlü duyguları var ve çekimler esnasında her an nasıl davranacaklarını çok iyi biliyorlar. Demek istediğim oyuncuların çekimler sırasında durup, “Bu gerçek bir durum değil, ben bir vampire aşık olan kızı canlandırıyorum, o yüzden buna uygun gerçekçi duygular sergilemeliyim” diye düşünmesini beklersiniz. Ama hem Rob, hem de Kristen oynadıkları sahneler ne kadar garip olursa olsun, hepsine bir şekilde gerçeklik koyuyorlar ve rollerini çok iyi yapıyorlar.

kaynak:robertpattinsontr.net

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız
» Chris Weitz ve robert > new moon seti
» Chris Weitz, Robert Pattinson’un sahneleri ve uçurum sahnesi üzerine konuşuyor
» İmkansız
» imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)