Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)

+3
Halbmond_HT
Allstar01
lion<3lamb
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

Vampir Gücü : 59
Rep Puanı : 1

imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Empty
MesajKonu: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 1:57 am

[font=Comic Sans Ms]Tanıtım;

-Edward cullen: Sırılsıklam bellaya aşık olan ve ileriki bölümlerde beladan çocukları olacak olan yakışıklı bir vampir.

Bela swan cullen: Fiziki açıdan çok güzel olmasa da Razz dönüştükten sonra en güçlü ve en güzel vampirlerden biri olan bela kalkan ve başkalarının zihnini kontrol edebilme yeteneğine sahip.İleriki bölümlerde Edward cullen’dan çocukları olacak Very Happy “biraz meraklanın istedim”

Baja Brown: Edward güney klanından eski bir tanıdığı ve önümüzdeki bölümlerde sevgilisi olan çok güçlü bir vampir.

Alice cullen:akıl okuma yeteneğine sahip nate ile beraber.

Nate veaslai: Alice cullen ile beraber. Vampirlerin yeteneğini ayırt edebilme yeteneğine sahip.”bu karaktere anca bu yakışırdı zaten” 

--Edward beni asalak bir ölümlü için terk edemezsin! Seni buna pişman ederim.
Yemin ederim ki o ölümlünün kanının bir damlasını bile ziyan etmem…
Baja brown...

-Artık seni gizlice sevmek istemiyorum sonsuza dek yanında olup kokunu ve seni hissetmek istiyorum…
Edward culen

Gecen her saniye bana dahada imkansızlaşıyorsun.Her an seni biraz daha kaybediyorum..
Bela swan

yorumlarar göre devamını ekliycem Razz

[font]imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Chace craford[img][/img]

En son lion<3lamb tarafından Paz Kas. 22, 2009 7:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

Vampir Gücü : 1353
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 11:39 pm

Devaaaaaaaaaaam kalp

Çok merak ettim kuzumm kalp
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 1:17 am

meraktayıım Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 2:23 am

saolun kuzular ya kalpp biraz daha yorum gelsin ilk bölümü koyucam Smile
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

Vampir Gücü : 508

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 8:51 pm

Beklerim ilk bölümüüüü hemennnn kalp
lol!
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 1:47 am

saol kzuzu al sana ilk bölüm ozaman Smile
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 6:05 am

nerde ilk bölüm scratch
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 12:32 am

1.Bölüm:

Bela;

Bugün hayatıma sıfırdan başlıycaktım…
Yeni bir şehir,yeni bir okul ve yeni bir sevgili aslında bu kulağa hoş geliyor.
Annem yeni kocasıyla beraber dünya turuna çıkmak için beni bu lanet yere postaladı.
Sanırım tek başına yasamak bukadar kötü olmasa gerek.Bill zaten çoğunlukla görevde olucak benim evime çok nadir uğruyacağı için küçük ev partileri verebilecektim.
En azından kendimi böyle teselli edebilirim.

Edward;

Yine her zamanki gibi bi gün…
Gece boynca baja’nın hafta sonu planlarını dinleyip aynı zamanda zihnindeki sapıkça düşüncelere maruz kalmıştım.
Ev yine aynıydı emmett herzamnki gibi kendine uygun ideal sevgiliyi düşünüyordu.
Nate ise yeni dönüşen bir vampirin yetenegi ile ilgili düşünüyordu.
Ama alice alicede afrklı bişeyler vardı sanki benden bişeyler saklamaya çalışıyor gibiydi.

Ve bir anlık dalgınlık tüm düşüncelerini açığa verdi.Yo olamaz!!! Ben bir ölümlüye aşık olamazdım bu tamamen sacmalıktı.
Ama alice hiç amin olmadığı kadar emindi. Ve bazı görüntüler belirdi;
Baja ve bir kız kavga ediyordu. Fakat kız dönük olduğu için onu net olarak göremiyordu. Brden görüntiler silikleşmeye başladı.bu konuşma alice’ le benim aramdaydı.

Baja;

Edward bugün çok dalgındı. Onu kaybetmekten çok ama çok korkuyorum.
Fakat bana ihanet etmeye kalkarsa ona ve o kıza yapabileceklerimin farkındaydı bu yüzden böyle bişeye cesaret edemezdi.
Haftasonu için çok özel planlarım vardı.
Fakat Edward bu düşünceleri duyduğu an beni azarlamaya başladı.
Aslında çok ama çok masum bir şeydi sadece biraz insan kanı içerek ufak bi kutlama yapmak istemiştim.
Edward ise bunu sadistçe buldu.
Okula yeni bir kız geliceğini söylemişti emmett. Bu kızı cidden merak ediyordum.
Evet bir ölümlü olabilir ama sonucta bir dişi ve vampir bile olsa bi erkeğin aklını almak çok kolaydır.
Neyse bu sayede bana bi öğün daha çıkmıştı…

yorumlara göre devam edicem kuzular Smile

lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 12:33 am

işte canım yeni bölüm Smile Smile umarım begenirsiniz imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) 943443
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeCuma Ekim 16, 2009 2:48 am

Meraktayım kuzu Very Happy eee nolcek peki Very Happy azıcık alacakaranlığı andırıyo Very Happy ama devam yanii Very Happy
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 9:31 pm

saol kuzu Very Happy biraz benziyo amam ilerki bölümlerde değişiyo Razz biraz dahah yorum alıyım öyle dewam edicem kuzuum Neutral
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 2:21 am

Ay süper birşeye benziyo lütfen devaam kalp
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 2:53 am

Canım geç oldu yorum özür dilerim imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) 943443
Bölümlerini uzat, şöyle 20 kb tutsun, işte muhteşem bir hikaye daha geliyor bizee ! Laughing
Devammm kalp
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 9:10 pm

saolun kuzular ya teşekkür ederim 2. bölüm hazır bekliyo biraz daha yorum alıyım hemen ekliycem hem 2. bölüm world de 2 sayfa tuttu Very Happy
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 9:13 pm

CuLLe[n]isan demiş ki:
Canım geç oldu yorum özür dilerim imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) 943443
Bölümlerini uzat, şöyle 20 kb tutsun, işte muhteşem bir hikaye daha geliyor bizee ! Laughing
Devammm kalp

ohyyy saol kuzum kalp
tamam diğer bölüm uzun olucak Smile
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 9:52 pm

kuzu dikkat floodd yapmaa Very Happy
+

ama yeni bölüüümmm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 10:52 pm

k.bakma kuzu Smile
5 yorum daha gelsin yeni bölüm koycam kuzu Smile Razz
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 12:16 am

Anam 5 yorum bekleme senn koy hemen 3 yorum yeter bence lol!
Bana da bu kadar geliyor neredeyse zaten x)
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 12:40 am

bencede Very Happy Very Happy Very Happy
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 2:18 am

tamma ozaman 1 yorum daha kırocuk ya ben resim atmak istiyorum amam atamıyorum banna bi yardımcı olsanız kuzular Smile Razz
CuLLe[n]isan
Vampir
CuLLe[n]isan

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 10:18 pm

Şimdiii sen bilgisayarından atacaksan imageshack'ten önce link alman lazım kuzum xD
Aa ya da yook burdan da direkt link alınabiliyor, yalnızca linki [ img ] ve [/ img ] arasına yazacaksın kalp
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 10:25 pm

imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Jakedward
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 11:32 pm

kuzu bişi dicem ya imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) 943443 iiyice aptal durumuna düştüm amma imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) 943443 sen banna ayrıntılı olarrak tekrar açıklasanna ben dernendima mam yine beceremedim imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) 943443
bende yeni bölümü ekliycem hem kırocuk
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 11:36 pm

2.bölüm;iLk Gün Smile

Edward;

Bütün geceyi dışarıda geçirmiştim.
Her nekadar vejetaryenliğe alışmış olsam da kendimi böyle bir riske atamazdım. Bu bizim sonumuz olurdu.
Bütün gece avlanıp düşünmüştüm. Buna çok ihtiyacım vardı.
Baja ile olan ilişkimizden sıkılmaya başlamıştım her şey çok monoton geçiyordu.
Ben baja gibi bir sevgili değil sonsuza kadar sevebileceğim bir sevgili istiyordum.
Fakat daha hiç kimse kalbimi böylesine çarptıramamıştı.
Yarın okulun ilk günüydü. Aslına bakarsın kaçıncı ilk gün ben bile hatırlamıyorum.
Kasabaya yeni bir kızın geleceğini duymuştum.
Aslında hiç merak etmiyordum. Taki baja’nın düşüncelerinde o kızı görene kadar.
Baja o kzı avlamayı düşünüyordu. hemde çok sadist bir şekilde avlamayı düşünüyordu.
Nedeniyse bana olan aptal takıntısıydı. O kızı kendine bir rakip olarak görüyordu.
Nasıl olurda benim bir ölümlüye âşık olabileceğimi düşünürdü?
Bu gece ile gündüzün, yaz ile kışın aynı anda var olması gibiydi…
Bu imkansızdı….

Ertesi gün;

Sabah bir duşa ldıktan sonra aşağıya inmiştim herkes hazırlanmış beni bekliyordu.Alice beni merdivenlerde görünce ahhh! Edward tam bi moda kokonasısın Smile her zaman aynı eşyleri giymek zorunda mısın?
Tanrım bukadr ufak ve küçük bi yaratık nasıl bukadar can sıkıcı olabilir Smile
Ah alice lütfen banan karışma , bajja nerede?
Yukarda hala süslenmekle meşgul! Baja 2 saniye sonra merdivenelrin başında belirdi.
İlk gün için iyi bir izlenim bırakmak istediği belliydi.Neden bukadar gösteriş budalası olmak zorunda.Benim sevgilim böyle olmamalı.
Emmett arkadan “heyyyy sevimli ayıcığınız olamdan gitmeyi düşünmüyordunuz herhalde Smile Smile “ dedi.
Emmett benim en sevdiğim kardeşimdi.hey biraz dahah konuşursanız okula gec kalacagız, artık okula gidelim dedi nate.

Kesinlikle sanan katılıyorum sevgili akrdeşim diye atıldı baja, ve evden çıkıp arabalarımıza bindik.
Carlise ve esme çoktan hastaneye gitmişti.
Okula girdiğimiz anda bi koku aldım.Bu koku ebi öyleisne etkiledi öyleisne etkilediki o an ondan başka bişey istemez oldum.Ama bu istek farklıydı onu avlamak istemiyordum.Bu adlandıramadığım duygular çok acı vericiydi.Aman tanrım yoksa ben bir ölümlüyemi aşık olmuştum?
Alice haklımıydı? Yo olamaz! Yo,yo,yo!

Bela;

Bugün okulda ilk gündü.sabah bi duş aldıktan sonra güne başladım.
Dolabı açıp tüm elbiselerimi karıştırdım ve en sonunda taşlanmış mini kot bir etek ile askılı krem rengi küçük çiçekleri olan gömleğimi giymeye karar verdim.
Ayakkabı olarakda deri çizmelerimi giymeye karar verdim. Saclarımı biraz daha sekillendridm.Lüle lüle ve belime kadardı.makyajımı da yaptıktan sonra evden ayrıldım.
Charlie nin benim için aldığı araba süperdi. Kırmızı bir minicooperdı.
Arabama binip okula geldim. Ben okula girdiğim an tüm gözler üzerimdeydi.
Okulun ilk günü için oldukça iyiydi. Okuldan içeriye 2 araba girdi bir jeep ve Volvo girdi.
Jeepten 2 çocuk ve bir kız indi, ilk inen çocuk çok tatlıydı. Kasları göz kamaştırıcıydı.
Arkadan ise bir çift indi. Aman tanrım bu çocuk da neydi böyle gözerindeki nefret içimi yakmıştı!
Ben ona napmıştım ki banan öyle bakıyordu?

ewett yorumları alıyım Smile
imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Imkansız aşkım
mtwilight
İnsan

Vampir Gücü : 1
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 12:25 am

cımcım süpersin devam xD
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 12:55 am

abuoow cımcım sendemi katıldın aramıza:kalp:
saol kuzum benim
Laughing
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 9:46 pm

imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Imkanszı aşım
_eylül_
İnsan
_eylül_

Vampir Gücü : 142

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 1:50 am

canım yeni okuyucuyum hikayen çok güzel olmuş çok heyecanlandım devam eet dewm devam
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 9:42 pm

oouuw süper yeni okuyucu yippp
tmm kuzu yorumlarra göre ekliycem Smile
_eylül_
İnsan
_eylül_

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 6:32 pm

tmmm heyecanla bekliormmmm
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 9:48 pm

ozaman kısa bi part ekliorm kırocuk
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeCuma Ekim 23, 2009 9:51 pm

3.bölüm; büyük aşkın tohumları Smile

Onun gözlerinde gördüğüm nefret çok farklıydı nefretle beraber biryandan da acı çekiyordu. ve onu gördüğüm ilkandan itibaren çok farklı şeyler hissetmeye başlamıştım. Fakat yanındaki o kıza tam bi baş belasıydı.
Aradadn tam 1 ay geçmişti her şey çok güzeldi. Edwardla ortak derslerimiz çok fazlaydı. Ortak derslerde benimle bajaj ile ortak olan derslerde ise onunla otouruyordu. Edwardın kardeşi emmettle çok yakın arkadadş olmuştk.
Bu çocuğu cidden çok seviyordum, sevimli ayıcık ve ona kız kardeşimi ayrlayıcağıma söz vermiştim ”sürpriz karakterlerden biri”

Lisanın gelmesine az bi süre kalmıştı. Alice ve nate ilde çok samimi olmuştuk.alice’in söylediğine göre Edward ve bajajnın ararlı iyice bozulmaya başlamış.

Lisa;

Bugün forksta ilk günümdü bela beni evde görünce çok sevinecekti bu onun için iyi bi süprizdi.
Bela bugün evev yalnız gelmiycekti anlaşılan. Camdan bakınca onu kısa boylu güzel bir kız ve çok cekici kasları olan bi çocukla görmüştüm
Aman tanrım bu kız nekadar şanslı böyle bu çocuk ne mükemmel bişey böyle! 
Bela karşısında beni görünce çok sevinmişti. Ahhh bakıyorum da sakar kardeşim beni çok özlemiş. Kısa boylu şirin kız arkadan selam ben alice ahh bela çok kabasın bizi tanıştırmıycakmısın deyip yanındaki hoş çocuğun karnına bir dirsek attı Smile
Bunu neden yaptığını anlayamamıştım

Bela;

Ahh lisa seni ne çok özlemişim bilemezsin. Tanıştırıyı bunlar arkadaşlarım lisa ve emmett cullen .ahh demek evlisiniz demişti lisa.
Hayır sevgili kardeşim onlar kardeş.

Emmett;

Aman tanrım bu nasıl bir güzellikti böyle. Onu ilk gördüğüm an ölü kalbim yeniden canlandı.
Selam ben emmet cullen tanıştığıma memmun oldum.
- ahh selam bende lisa. Diyerek gülümsedi.o gülümsediğinde o soğuk bedenim resmen eriyordu.

yorumlara göre part 2 eklycm

kalp kalp
_eylül_
İnsan
_eylül_

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 1:41 am

muhteşemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yeni bölüm yeni bölüm
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 3:24 pm

saol kuzumm kalp
youmlra bağlı kuuzu kırocuk
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 12:40 am

imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Lddjfn
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 12:44 am

imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Hfhfhf
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 2:06 am

3.bölüm; büyük aşkın tohumları Smile

Onun gözlerinde gördüğüm nefret çok farklıydı nefretle beraber biryandan da acı çekiyordu. ve onu gördüğüm ilkandan itibaren çok farklı şeyler hissetmeye başlamıştım. Fakat yanındaki o kıza tam bi baş belasıydı.
Aradadn tam 1 ay geçmişti her şey çok güzeldi. Edwardla ortak derslerimiz çok fazlaydı. Ortak derslerde benimle bajaj ile ortak olan derslerde ise onunla otouruyordu. Edwardın kardeşi emmettle çok yakın arkadadş olmuştk.
Bu çocuğu cidden çok seviyordum, sevimli ayıcık ve ona kız kardeşimi ayrlayıcağıma söz vermiştim ”sürpriz karakterlerden biri”

Lisanın gelmesine az bi süre kalmıştı. Alice ve nate ilde çok samimi olmuştuk.alice’in söylediğine göre Edward ve bajajnın ararlı iyice bozulmaya başlamış.

Lisa;

Bugün forksta ilk günümdü bela beni evde görünce çok sevinecekti bu onun için iyi bi süprizdi.
Bela bugün evev yalnız gelmiycekti anlaşılan. Camdan bakınca onu kısa boylu güzel bir kız ve çok cekici kasları olan bi çocukla görmüştüm
Aman tanrım bu kız nekadar şanslı böyle bu çocuk ne mükemmel bişey böyle! 
Bela karşısında beni görünce çok sevinmişti. Ahhh bakıyorum da sakar kardeşim beni çok özlemiş. Kısa boylu şirin kız arkadan selam ben alice ahh bela çok kabasın bizi tanıştırmıycakmısın deyip yanındaki hoş çocuğun karnına bir dirsek attı Smile
Bunu neden yaptığını anlayamamıştım

Bela;

Ahh lisa seni ne çok özlemişim bilemezsin. Tanıştırıyı bunlar arkadaşlarım lisa ve emmett cullen .ahh demek evlisiniz demişti lisa.
Hayır sevgili kardeşim onlar kardeş.

Emmett;

Aman tanrım bu nasıl bir güzellikti böyle. Onu ilk gördüğüm an ölü kalbim yeniden canlandı.
Selam ben emmet cullen tanıştığıma memmun oldum.
- ahh selam bende lisa. Diyerek gülümsedi.o gülümsediğinde o soğuk bedenim resmen eriyordu.

3.bölüm:part 2; her şey çok ani gelişti! Smile

Lisa:
Aman tanrım bu çocukta beni çeken bişeyler vardı. bunun ne olduğunu bilmiyordum ama onunla birlikte olduğum zamanlar ilkbaharı yaşayan dünyam aniden yaza dönüyordu, solan çiçekler yeniden canlanıyor, kuşlar yeniden ötüyordu.obenim en saf ve temiz duygularla yaklaştığım insandı Very Happy
1 ay sonra;

Zamanla her şey değişmişti, emmett bana olan duygularını anlattığı zaman anlamıştım ki artık hep yazı yaşıycaktım.
Emmett;
Onu çok uzun bi zamamn beklemiştim hemde çok uzun bi zaman.
Ona göre her şey aniden oldu belki fakat benim için çok öyle değildi.
O tam benim aradığım sevgili, hayat dolu güzellik abidem.
O hayatıma girdiği andan itibaren donmuş vücudum tekrar ısınmaya başladı.

Hafta içi günün yarısını okulda geriye kalan diğer zamanlarda ise ben lisa, Edward ve bela beraber takılıyorduk.
Lisa benim hayatımın en önemli parçasıydı. onunlayken kendimi çok iyi kontrol ediyordum.eğer kendime biraz daha güvensem onunla birlikte olmaktan 1 an bile çekinmezdim Razz

Fakat bu rüya baja’nın av partisinden dönmesiyle bitmişti.
Baja geldiği ilk gün etraftaki dedikoduları duymuştu.
Bunu duyduğu anda belayı avlamaya kara vermişti.edward baja’yı ava çıkartıp onunla bir konuma yapacağını ve tüm bu olayın biteceğini hatta çifte düğün bile yapabileceğimizi söylüyordu. Very Happy

Edwrad;
Bela artık benim hayatımdı.ve ben kendi hayatımı bilerek sonlandırmıycaktım.henüz yeni doğmuş bi bebek sayılırım.her şeyi yeni yaşamaya, yeni anlamaya ve yeni hissetmeye başladım.
Baja ile küçük bi av gezintisi düzenlemeye ve her şeyi ona anlatıp artık ilişkimizin yürüyemeyeceğini açıklamaya karar verdim.
Bajja çok sinirliydi düşüncelerinde öyle iğrenç ve cani şeyler vardıki bunların düşüncesi bile beni öldürmeye yetiyordu.o bu sahneleri düşündükçe benim bi parçam eksiliyordu.
Baja ile evden ayrılıp herzamna gittiğimiz av bölgesine gitmiştik.

Baja artık yeter!!!
Bu ilişki daha fazla sürmeyecek…
En iyisi yollarımızı ayırmak.
Bu şekilde devam edersek sende bende mutsuz olacağız.
Kim sonsuz haytanı mutsuz olarak geçirmek isterki?
Ve düşüncelerinde gördüğüm bu sadistce şeyleri kafandan çıkar.!!
Ona en ufak bi zarar vermeye kalkarsan seni öldürürüm anlıyomusun?
Öldürürüm bunun için tereddüt bile etmem.

- artık bunu anla ben seni değil onu belayı belamı seviyorum.

Baja;

İnanmıyorum!!!!
İnanamıyorum Edward sen nasıl bukadar aptallaşa bildin?
Bu kız seni nasıl etkiledi?
Nasıl? Nasıl?
Eğer beni onun için terk edersen ona neler yapabileceklerimi biliyorsun!
Ben istediğim zaman alırım Edward!!
Anlıyomusun?
Ben istediğim zaman elde ederim…
Ve bi ölümlü buna engel olamaz!
Hem benim mutsuz olduğumu kim söyledi ki?
Ben seninle mutluyum aşkım,
Senin yanında mutluyum.
Sende öylesin, benimleyken mutlusun.
Sadece o ölümlü senin kafanı karıştırmış.
Onu ortadan kaldırdığım zaman tüm sorun çözülecek bitanem.
Tüm sorun ortadan kalkacak.

- yeter artık baja saçmalamayı kes!
Benim seninleyken mutlu olduğum falan yok!
Anlamıyomusun?
Ben seni değil onu istiyorum!

Artık buna alışsan iyi olucak baja!
Her zaman her istediğini elde edemezsin!

- hayır anlamıyorum analdın mı?
Sen benimsin ve seni kimseye vermem!
Şu andan itibaren o ölümlünün ve senin 1 numaralı düşmanı benim Edward!
Nezaman benim değerimi anlayıp banan dönersin nezamn her şey eskisi gibi olur bende ölümlünün yaşamasına izin veririm!

Baja son sözlerini söyledikten sonra ağaçların arasında kayboldu…
Sons özleri içime oturmuştu…
Ne yapacağımı bilmiyordum.
Bir dağ aslanı avladıktan sonra hemen eve dönüp tüm bu olanları carlise anlattım.

Carlise ilk olarak bela ve lisayı eve getirmemi daha sonra alice esme ve nate’in bajayı aramaya çıkacaklarını söyledi.
Emmet çok endişelenmişti.
Bajanın yapacaklarından korkuyordu doğrusu bende korkuyordum…

kuzular umarım beğenir ve meraklanırsınız Very Happy
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 8:56 pm

-Yeni karakterler-

Chuck wolfer: babası vampir annesi kurt adam olan Chuck 2 türün birleşimi çok güçlü bir ırk.

Lisa swan: bela swanın kız kardeşi, emmett cullenin sevgilisi.

Alexis martie: baja’nın güney klanından en yakın dostu.

4. bölüm fragman;

Bela sakin ol ona bişey olmayacak!!!
Chuck yardım et, onarlın bu tarafa geçmesini engelle.
Alexis onu götürürse emmett mahvolur….

-Edward beni asalak bir ölümlü için terk edemezsin! Seni buna pişman ederim.
Yemin ederim ki o ölümlünün kanının bir damlasını bile ziyan etmem…
Baja brown

-Artık seni gizlice sevmek istemiyorum sonsuza dek yanında olup kokunu ve seni hissetmek istiyorum…
Edward culen

Gecen her saniye bana dahada imkansızlaşıyorsun.Her an seni biraz daha kaybediyorum..
Bela swan

lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 8:59 pm

kuzular hepsini ekledim Sad
ama hikayem çok fazla okunmadığı için artık yayınlamayı bırakabilirim Sad Sad Sad Sad Sad Sad
_eylül_
İnsan
_eylül_

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 7:54 pm

tanrım harikaaaaaa bayıldımmm şimdi hemen yb istiormmmmmmmmmmmmmmmm çok heyecanlıyım
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 10:45 pm

saol kuzu ama pek ilgi görmüyo devam etmeye bilirim Sad Sad Sad
_eylül_
İnsan
_eylül_

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 10:47 pm

et canım et ilk başlarda hep öyle oolur benim hikayemde ilgi görmüyor ama yinede yazıyorum. devam et. ilgilenenleri hayal kırıklığına uğratma. hadi çok merakkk etttimmmmmmmmm
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:14 am

_eylül_ demiş ki:
et canım et ilk başlarda hep öyle oolur benim hikayemde ilgi görmüyor ama yinede yazıyorum. devam et. ilgilenenleri hayal kırıklığına uğratma. hadi çok merakkk etttimmmmmmmmm

saol kuzu Smile kalp
senin hikayen hangisi kuzum lol! kırocuk
Allstar01
Admin
Admin
Allstar01

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:35 am

Off kuzum süper devam devam kalp
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 12:59 am

Allstar01 demiş ki:
Off kuzum süper devam devam kalp

kuzum bi sizller varsnz zaten kalp Crying or Very sad Crying or Very sad Rolling Eyes
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 1:00 am

imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) Edwardbaja
_eylül_
İnsan
_eylül_

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 5:36 pm

victoria kim oolarak wr lise mı??
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 7:17 pm

yok kuzum baja kırocuk kırocuk kırocuk namıdiğer baraj Razz:P:P
_eylül_
İnsan
_eylül_

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 7:36 pm

annammmmm ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy uuuuuuuu oooooooooooooo (N) baja ve Rob'umuz mu. tanrım victoria nerede oynarsan oyna hep Bella'nın yanında hiç kalıcksn. Edward Bellaya ait <3 (L) LL kalp
lion<3lamb
İnsan
lion<3lamb

MesajKonu: Geri: imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)   imkansız aşkım<3  7.bölüm geldi böcükler :) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 7:47 pm

_eylül_ demiş ki:
annammmmm ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy uuuuuuuu oooooooooooooo (N) baja ve Rob'umuz mu. tanrım victoria nerede oynarsan oyna hep Bella'nın yanında hiç kalıcksn. Edward Bellaya ait <3 (L) LL kalp

hihi hihi hihi hihi
evet kuzu kalp
yok be kuzu bella edwarda ait edwardda bize ait lol! lol!

imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» ~Ayrılık Vakti..~ ..Ros[E]mm.. Yeni Bölüm - [ 2.Sezon || 4.Bölüm ~ sf.3 !! ] - Sonunda GeLdi..
» ---> MAVİ AY!!! {Renesmee ve Jacob) JACOB'IN GÖZÜNDEN BÖLÜMLER!!! =) yeni bölüm geldi bayanlar baylar..xD
» ~Dönüm Noktası..~ ...Alice/Jasper... [ 5. Bölüm !! Yeni bölüm !! ]
» Sonsuz Karanlık! (:
» İmkansız