Twilight Türkiye Fan Forumu
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Twilight-Vampire Türkiyeye Hoşgeldiniz..
Sitemizden daha çok faydalanmak,mesajları,resimleri,videoları ve linkleri görmek için lütfen sitemize üye olunuz.
Sitemizde iyi eğlenceler dileriz.

Twilight-Vampire Türkiye Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız

5 posters
YazarMesaj
mişa
İnsan
mişa

Vampir Gücü : 503
Rep Puanı : 1

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız Empty
MesajKonu: Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız   Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız I_icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:04 am

Yeni Ay’ın yönetmeni Chris Weitz Yeni Ay Setinden bazı gizli kalmış gerçekleri bizlerle paylaşmış…

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız 365_ads_z

Vücut Güzelliği:

“Rob’un kötü fotoğrafını çekmek imkansız, hatta hareket halindeki fotoğraflarda bile! Ona olan düşkünlüğün diğer bütün oyunculardan fazla olmasını canlandırdığı karakterin ulaşılmaz ve mükemmel olmasına bağlıyorum. Allah’a şükür ki Rob çok gelişmiş bir tuhaflık anlayışına sahip, bu sayede normalde rahatsız olacağından daha az rahatsız oluyor. Buna rağmen Vancouver’de olduğumuz zamanlarda onun otel odasından dışarıya çıkamayıp, zamanını içeride kitap okuyup, televizyon izleyerek geçirmek zorunda olduğu günler oldu. Eğer pencerede bile görünse, insanlar çığlık atıyorlardı! Gerçekten bir nevi keşiş gibi yaşadı. Onun nasıl değiştiğini tahlil etmek benim için zor, çünkü onu bir önceki filmde tanımıyordum.

kaynak:robert pattinson_tr
SerayPattinson.95
İnsan
SerayPattinson.95

Vampir Gücü : 200
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız   Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 8:23 pm

Ona olan düşkünlüğün diğer bütün oyunculardan fazla olmasını canlandırdığı karakterin ulaşılmaz ve mükemmel olmasına bağlıyorum. sunny

çok doğru bi tanım olmuş sağol mişaa drunken
Halbmond_HT
Vejeteryan
Halbmond_HT

Vampir Gücü : 1282
Rep Puanı : 14

MesajKonu: Geri: Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız   Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 8:54 pm

SerayPattinson.95 demiş ki:
Ona olan düşkünlüğün diğer bütün oyunculardan fazla olmasını canlandırdığı karakterin ulaşılmaz ve mükemmel olmasına bağlıyorum. sunny

çok doğru bi tanım olmuş sağol mişaa drunken

Bencede ayrıca keşiş gibi tanımıda doru yani Rob'un veya diğer oyuncuların özel hayatı kalmadı, istedikleir gib hareketbile edemiyolar Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız Icon_scratch
cerenbode
Kurt
cerenbode

Vampir Gücü : 642
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız   Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 9:19 pm

Ewt ya yazık kuzularıma valla.. Suspect

Doğru demiş.Başığı görünce içimden dedim...

Aman göremezsin tabi..Çek de gel kötü resim öyle görüşelim dedim.Ama kendini affetttirdi.. lol!
ayLax
Kurt
ayLax

Vampir Gücü : 743
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız   Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız I_icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 5:23 pm

bu konu vardı

Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Weitz: Rob’un Kötü Bir Fotoğrafını Çekmek İmkansız
» Chris Weitz ve robert > new moon seti
» Chris Weitz, Robert Pattinson’un sahneleri ve uçurum sahnesi üzerine konuşuyor
» İmkansız
» imkansız aşkım<3 7.bölüm geldi böcükler :)